Menüü

Ostja juhendid

Kohvimasinate teejuht - kuidas õigesti validaKohvimasinate teejuht – kuidas õigesti valida?

Ilmselt teab enamus inimestest, milline nauding on hommikune tass head kohvi, sest väga paljude jaoks on just see esimene ärataja, mis teeb hommiku positiivseks ja valmistab hästi ette uueks ja ilusaks päevaks. Et see kõik aga nii ka oleks, selleks on kõigepealt vaja kvaliteetset ja töökindlat kohvimasinat.

Kohvimasinaid on olemas mitmeid erinevaid tüüpe:

Tilgutiga kohvimasinad – mõnus võimalus teha suur kannutäis korraga valmis, et jagada seda sõprade, sugulaste või kolleegidega. Mõned mudelid hoiavad kohvi pikalt ka soojas, muutes selle ajapikku samas ka kangemaks. Need masinad vajavad vähe hooldust ning on lihtsalt käsitletavad. Sellised masinad maksavad poes 30. - 80.- eurot. Üks võimalik variant tilgutiga kohvimasinast on selline SIIN.

Poolautomaatsed – väiksed ja kompaktsed, tavaliselt koos auruotsikuga piima vahustamise tarbeks. Need masinad valmistavad kohvi kiirelt, surudes selleks vee rõhu abil läbi kohvipulbri. Nad on mugavad ning pakuvad samas rohkem võimalusi kui tavalised tilgutiga kohvimasinad. Selliste masinate hinnad on vahemikus 25. – 250.- eurot. Üks odavamaid lahendusi poolautomaatsetest kohvimasinatest on näiteks SIIN.

Täisautomaatsed – nö. nutimasinad, mis teevad kõik ise. Need kohvimasinad jahvatavad ise kohvioad, valivad vastavalt seadistatud kohvi kangusele vee koguse, määravad vajaliku rõhu ning valmistavad valitud kohvijoogi. Need masinad on suuremad ning võtavad seega ka rohkem ruumi. Nende hinnad on kauplustes vahemikus ca 250. – 5000.- eurot. Üks soodsamaid ja samas soliidsemaid pakkumisi selles vallas on SIIN.

Senseo kohvimasinad – valmistavad kohvi spetsiaalsetest padjakestest, milles on juba sobivas koguses valmisjahvatatud kohvipulbrit. 1-2 minuti jooksul valmib aromaatne ja maitsev kohv filtreerimise teel ja kerget rõhku kasutades, samas jääb ära ka kohvipaksu koristamine. Sellised kohvimasinad on kauplustes saadaval hinnaga vahemikus ca 60 – 180.- eurot.

Kapselkohvimasinad – valmistavad kohvi spetsiaalsetest kapslitest. Need masinad valmistavad kohvi väga kiiresti ja nende puhul ei ole vaja teil enam tegeleda kohvipaksuga. Sellised kohvimasinad on kauplustes saadaval hinnaga vahemikus ca 70 – 300.- eurot. Üks keskmisest hinnaklassist ning huvitava disainiga kapselkohvimasin on SIIN.

Kuna valik kauplustes on tõesti väga suur, siis just enda maitse-eelistusele ja vajadusele vastava kohvimasina soetamisele on abiks mõtlemine ja vastamine järgmistele küsimustele:

  • Kas sulle meeldib rohkem jahvatatud ubadest, kapslitest, padjakestest või tablettidest valmistatud kohvi?
  • Kas sulle meeldib kohvi kuumust, kangust jne. ise seadistada?
  • Kas sulle meeldib juua kohvi piimaga?
  • Kas kohvimasina suurus on sulle oluline?
  • Kas kohvimasina töötamise müratase on sulle oluline?
  • Kas sa sooviksid oma kohvimasina hommikuks juba ette reguleerida?
  • Mitu kohvijoojat on sinu majas?
  • Kas võõrustad sageli suuremat hulka inimesi korraga ja pakud neile kohvi?
  • Kas kohvipaksuga tegelemine on sinu jaoks ebameeldiv kohustus?
  • Kas armastad kohvi maitseid vahetada ning nendega eksperimenteerida?

Kui oled nendele küsimustele vastused leidnud, leiad endale sama hõlpsalt ka õige kohvimasina. Selleks vajuta vaid SIIA.

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.