Kasulikud nõuanded

Advendikalender põnevamate jõulude jaoks

Vaata kõiki advendikalendrite pakkumisi
09.11.2020
laste advendikalender mänguasjadega

Juba alates esimesest detsembrist hakkab meie elu kulgema pidulikus ootuses. Vähehaaval hakkame mõtlema, kuidas jõuludeks valmistuda ja samal ajal täidab meie päevi meeldiv ärevus. Mänguline ja põnev advendikalender aitab ootuasaega veelgi sisukamaks muuta. Aastaid on nii suured kui väikesed avanud advendikalendreid, mida aasta-aastalt üha täiustatakse. Originaalne advendikalender ei muuda üksnes laste ja täiskasvanute ootusaega lõbusamaks, vaid rõõmustavad meid iga päev mõne toreda üllatusega – kui te pole varem ühelgi aastal omale advendikalendrit muretsenud, siis sel aastal on viimane aeg!

isetehtud advendikalender

Advendikalender: mis see on?

Advendikalendrid on spetsiaalsed karbid, millel on 24 akent: nende avamisel leiad väikese kingituse ja saad selgeks, et aasta kõige ilusamate pühadeni on jäänud üks päev vähem. Selle aja järgimise komme ulatub XIX sajandisse ning pärineb Saksamaalt - algselt nägid need välja nagu tavalised kalendrid ning igal päeval süüdati küünal. Kuna aeg on muutunud, on muutunud ka advendikalendrite vormingud, nii et täna on meil võimalus avastada palju põnevaid variante.  

mitu päeva on jõuludeni

Advendikalendrid naistele

Hetkel on kõige populaarsemad ilutoodetega täidetud advendikalendrid, mida armastavad kõik õrnema soo esindajad. Nii leiate kalendriaknast iga päev mõne põneva kosmeetikatoode – advendikalender kingib naisele iga päev mõne uue põneva toote, et sel pidulikul ajal oma välimust veelgi kaunimaks muuta. Kalender on ideaalne kingitus kõigile lähedastele või miks mitte ka iseendale – kvaliteetset kosmeetikat ei ole kunagi liiga palju.

Ehkki kalendri sees olevad kingitused võiksid olla üllatus, siis tegelikult saate veebist kalendri soetades eelnevalt täpselt uurida, mida üks või teine kalender endas peidab – soovite ju, et kingitused oleksid kasulikud! Kui olete hakanud juba mõtlema, kuidas oma lähedasi sel aastal meeles pidada, siis soovitame teil uurida, millised jõulukinkide ideed on tänavu kõige populaarsemad.

ilutoodetega advendikalendrid naistele

Mänguasjadega advendikalender lastele

Loomulikult on just lapsed need, kelle jaoks ees ootavad pühad kõige olulisemad on, seega on advendikalender nende jaoks suisa kohustuslik abimees, mis abiks päevade loendamisel. Lapsi köidab muidugi kõige enam idee ise, kuid advendikalendri kingitused on iga aastaga üha vahvamad ning nendega on tore rõõmsalt mängida ning iga päev sammuke jõuludele lähemale astuda.


Kui murrate pead, milline advendikalender teie lapsele kõige rohkem meelt mööda on, tasub veidi mõelda, millised mängud teie lapsele kõige rohkem meeldivad. Hetkel on parimaks hinnatud on LEGO advendikalendrid, mis võimaldavad sukelduda Harry Potteri maagilisse maailma, võtta vastu Tähesõdade väljakutseid või mängida teiste seeriate komplektidega. Populaarsed on ka PLAYMOBIL, Käpapatrull ja muud sarnased lastele loodud advendikalendrid, kus pisikesed avastavad iga päev uusi mänguasju või lõbusaid aksessuaare – nii muutub iga päev üha lõbusamaks ja sisukamaks.

laps avab advendikalendri pakke

Jõulukalender kui dekoratsioon

Advendikalender võib olla vabalt ka stiilne kaunistus – see on suurepärane dekoratsioon, eriti juhul, kui murrate parasjagu pead, kuidas kodu jõuludel kaunistada. Paljud advendikalendrid peegeldavad täiuslikult jõulude sümboolikat: võite valida mängulise majad, inglid, jõulupuud, sokid, hirved või muud populaarsed sümbolid. Omanäoline advendikalender on mitmekordselt nutikas valik: see kaunistab teie kodu ja muudab päevade loendamise lõbusaks.

advendikalender kodu kaunistusena

Samuti on teil võimalik valida, kuidas pühade-eelseid päevi loendate: kas avate karpe, klappe või kotte. Viimast tüüpi kalendrid võimaldavad teil koti sisu ise valida: saate nendesse peita nii väikesi kingitusi kui ka põnevaid ülesandeid, millest järgnevalt ka juttu teeme.

Advendikalendrid lemmikloomadele

Lisaks meile endile ootavad jõule ka meie lemmikud. Seda enam, et võime ka nende pühade ootusaja eriti maitsvaks muuta. Koerte advendikalender on täis erinevaid maiuseid, mida saate neile hea käitumise eest iga päev kinkida.

Samal ajal avate kastikesi ja loete päevi jõulude saabumiseni – jõulude ootus on ühtviisi lõbus nii lemmikutele kui nende peremeestele. Seda tüüpi kalender on suurepärane kingitus ka sõpradele, kes armastavad oma lemmikloomi väga – nad oleksid kindlasti meeldivalt üllatunud.

jõuluriietesse riietatud koer jõulukuuse all

Advendikalendri ideed

Lisaks ülalnimetatud kalendritüüpidele on olemas ka kolmas kategooria - advendikalendrid, mida saad kasutada kaunistusena ja nende sisu eest ise hoolitseda. Valides oma interjööriga kõige paremini sobiva kalendri, saad otsustada, mida igas aknas peita. Neid saab täita mitte ainult magusate või eelnevalt planeeritud kingitustega, vaid populaarsed on ka erinevad ülesanded.

advendikalendrid

Neid seostatakse tavaliselt eelseisvate pühadega, kuid võetakse arvesse ka seda, kes neid täitma peab. Lastele mõeldud advendikalendri ülesanded on lihtsamad ja isegi pisut õpetlikud, näiteks vanemate abistamine, pühadekaunistuste valmistamine või lemmikõpetajale postkaardi kinkimine. Oma pere advendikalendri pidulikumaks muutmiseks võid kirjutada ka soove: nii on pühademeeleolu kodus veelgi rohkem. Samal ajal võivad täiskasvanute advendikalendri ülesanded olla väga ainulaadsed või isegi romantilised, näiteks teisele osapoolele õhtusöögi valmistamine või peo korraldamine. Kõik sõltub Sinu fantaasiast!


Selline kalender muudab jõulud lõbusamaks ja sisukamaks - mida rohkem pühadetarvikuid kodus on, seda pidulikum on õhkkond. Laia valiku leiad Kaup24.ee e-poest, kus on sageli ka hulgaliselt eripakkumisi.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?