vidaXL puhvetkapp, valge 105 x 30 x 75 cm, puitlaastplaat

Kauba ID: 5326870
Kapi tüüp:

Teave võimalike elutoakappide tüüpide kohta: sisseehitatud, rippuvad kapid või sahtliboksid.

Funktsioon:

Näitab, millised lisavõimalused on elutoakapil. Näiteks ustega, sahtlitega jne.

Materjal:

Teave mööbli valmistamisel kasutatud materjali tüübi kohta.

Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 059
Registreeru
11799
740 / kuus
Järelmaksu kalkulaator
Müüja: vidaXL
4.5/5

Pakkumised teistelt müüjatelt (2): 13218 - 13507
Kogus - +
Tarnetähtajad: vali linn

Pakkumised teistelt müüjatelt (2)

Müüja: PirkPatogiai

4.5/5
Kauba kohaletoimetamine kulleriga 10. oktoobrist - 13. oktoobrist (1099 )
13218

Müüja: Mandarinai

4.6/5
Kauba kohaletoimetamine kulleriga 10. oktoobrist - 13. oktoobrist (1099 )
13507

Toote kirjeldus: vidaXL puhvetkapp, valge 105 x 30 x 75 cm, puitlaastplaat

Minimalistliku disainiga puhvetkapp on teie kodule nii praktiline kui ka dekoratiivne täiendus. Kahe ukse ja kolme sahtliga puhvetkapis on piisavalt ruumi teie raamatute, multimeediaseadmete ja teiste esemete hoiustamiseks. Tugev pind sobib hästi dekoratiivsete esemete, pildiraamide või potilillede jaoks. Tänu kvaliteetsele plaatmaterjalile on puhvetkapp loodud kestma. Lisaks on sahtlitega kappi lihtne niiske lapiga puhastada. Toodet on lihtne kokku panna.Pikkus: 0.3
Laius: 1.05
Kõrgus: 75 cm
Kaal: 28

Puitlaastplaat (MDP)

Neile, kes otsivad puidule usaldusväärset alternatiivi, peaks meeldima mööbel puitlaastplaadist (tuntud kui puitlaastplaat). Puitlaastplaat –  koosnevad puitosakestest ja puitpilbastest, millest saadakse pärast pressimist ja lihvimist puitlaastplaadid. Tavaliselt leidub neid mööblitööstuses. Selline viimistlus sarnaneb täispuidule, kuid on palju lihtsam ja ökonoomsem. Vaatamata kõrgele kvaliteedile on see materjal väga odav – sellest materjalist valmistatud mööbel on kättesaadav igaühele, kes otsib optimaalset hinna-kvaliteedi suhet.

Plaadid koosnevad kolmest kihist, mistõttu vähenevad tootmiskulud ning materjal ise on küllaltki kerge, kuid tugev . See tähendab, et puitlaastplaat peab vastu isegi suurele kaalule - see on väga oluline vastupidava ja kauakestva mööbli valmistamisel.

Plaadi pealmine kiht kaetakse tihtipeale spetsiaalse kilega, mis tagab mööbli tugevuse. Uusimate tootmistehnoloogiate abil võivad need plaadid olla niiskuskindlad, mistõttu erinevad need materjalid oma universaalsuse poolest ja sobivad igasse tuppa. vidaXL puhvetkapp, valge 105 x 30 x 75 cm, puitlaastplaat leiab kindlasti koha teie kodus!

Tugev