Kasulikud nõuanded

Hall elutoa interjöör

Vaata kõiki elutoamööbli pakkumisi
26.03.2021
hall ja moodne elutoa sisustus

Hall on domineerinud sisustustrendides aastaid ja selle lai varjundite valik võimaldab halle toone kasutada praktiliselt igas ruumis. Elutuba pole mingiks erandiks – nii elutoamööbel kui ka sein, põrand või muud detailid võivad täiesti vabalt olla hallides toonides. Kui otsustate, et just see värv peaks ka teie elutoa sisemuses domineerima, võite kasutada üht allpool loetletud ideedest.

Minimalistlik disain

Kombineerides elutuppa halle toone, võite seda sobitada ideaalselt minimalistliku stiiliga, mis lisab kodule modernsust. Igavuse vältimiseks valige erinevaid mustreid ja lisage üksikuid värvilaike, mis mõjuvad väga kosutavalt. Lisamugavust pakuvad dekoratiivsed padjad, vaibad või tekid, mis võivad samuti olla erinevates värvitoonides.

Pole saladus, et populaarne skandinaavia stiil põhineb samuti minimalistlikel lahendustel. Taolised elutoa sisekujunduse ideed on samuti väga populaarsed. See tähendab, et põhialuste lähem uurimine võimaldab teil endale kujundada ääretult kaunis ning võluv kodu.

minimalistlik hall stiil elutoas


Klassikaline elegants

Klassika fännid võivad julgelt kombineerida halli heledate toonidega. Heledad valikud suurendavad optiliselt ruumi ning pakuvad kergust ja modernsust. Halliga ei kaldu te klassikalise interjööri põhimõtetest kuidagi kõrvale.

klassikalises stiilis hall elutoa interjöör

Et elutuba veelgi elegantsemaks ja hubasemaks muuta, kasutage lisaks arhitektuurilisi liiste, maale, tuttidega diivanipatju ja muud klassikalisse stiili kuuluvat mööblit. Kindlasti tasub mängida põnevate vormidega, millest klassikalises stiilis kindlasti puudust ei ole. Sel moel on teil võimalik teisi värve kasutamata luua klassikaline, kuid väga hubane ja peen elukeskkond.


Mängulised kontrastid

Lõbusa ja mängulise tulemuse saavutamiseks tasub kombineerida põnevaid kontraste soojade ja külmade toonidega. Elavdage ruumi taimedega, kaunistage mustritega. Vaibad, riiulid või keerukamad lambid sobivad selleks suurepäraselt – proovige siiski ruumi mitte liigselt asjadega täita. Pidage meeles, et halli on võimalik kombineerida praktiliselt kõigi teiste värvitoonidega – saate tõesti julgelt katsetada ja muuta kodune interjöör tõeliselt eksklusiivseks.

mängulised detailid hallis elutoa interjööris


Värskendav valgus

Kuigi paljud on veendunud vastupidises, ei pea hallid toonid tingimata tumedad olema – kindlasti leiate ka hallide värvitoonide seast kauneid heledaid toone, mis sobivad teie elutuppa ideaalselt. Veelgi heledama elutoa sisustamiseks peaksite need ühendama valge viimistlusega ja proovima ruumi võimalikult palju naturaalset valgust sisse lasta. Kui aknad on piisavalt suured, kasutage seda eelist ära: kui valite lihtsamas stiilis mööbli, ei pea peamiseks vaatamisväärsuseks olema esemed, vaid vaade aknast. See lisab ruumile avarust ja pakub värskust ja helgust.

Luksuslik keskkond

Hallide toonide rohkus ei valmista loomulikult pettumust neile, kes unistavad tumedamast ruumist, mis elegantne ja šikk. Kui elutuba on piisavalt avar, võite julgelt kombineerida tumedamaid toone teiste sügavate värvidega. Veelgi parem, kui kasutate luksuslikumaid kangaid – selline ruum kiirgab mugavust ja tagab, et nii teie kui ka toas viibivad külalised end mugavalt tunneksid.

Sageli öeldakse, et tumedad toonid lisavad toale süngust ja mõjuvad veidi raskepäraselt, kuid kui värvite vaid ühe seina tumehalliks, siis muudate ruumi optiliselt kitsamaks lisades sel moel sügavust. Kõige tähtsam on mitte üle pingutada ja kasutada vähemalt mõnda erksamat ja heledamat detaili.

Unikaalsed katsetused

Elutoale on võimalik unikaalsust lisada erinevas stiilis mööblit ja aksessuaare sobitades ning see pole kuigi keeruline, kui kasutate näiteks kahte värvi ja sinna juurde ühe või teise värvitoone heledamaid ja tumedamaid variante.

omanäoline hall elutoa sisustus

Samuti tasub mõelda ühele eredamale interjööri aktsendile, mis lisab hallidele esemetele elujõudu. Selleks võib olla värviderohke pilt või ebatavalises värvitoonis mööbel. Põnev võiks olla ka elutoa valgustus – te ei eksi, kui kaalute valgustite kihistamist.


Hall puhkeoaas

Elutoa üks kindel eesmärk on lõõgastumine, mistõttu võiksite rahuliku keskkonna loomiseks jätta ruumi ainult kõige vajalikumad mööblitükid, eelistage heledaid toone ja kasutage hubasuse lisamiseks veidi sooje värvitoone.

hubane hall elutoa sisustus

Kui elutuba on ruumikam, on teil võimalik paigutada tuppa mugav tugitool, kott-tool või mõnus ja mugav L-kujuline pehme nurgadiivan. Kui ruumi napib, on mõnikord elu- ja magamistuba ühendatud – sellisel juhul peate lõõgastava keskkonna säilitamiseks kasutama täiendavaid trikke.

Halle varjundeid kartmata ja loominguliselt lähenedes on teil võimalik luua äärmiselt hubane ja stiilne interjöör. Hall annab võimaluse arendada nii mängulist kui rafineeritud või elegantset keskkonda. Lõpptulemus sõltub teie soovidest ja maitsest.


Klientidele meeldib see postitus

4.7/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?