Kasulikud nõuanded

2021. aasta vannitoa sisustustrendid: populaarsed suunad

Vaata kõiki vannitoamööbli pakkumisi
14.01.2021
kaasaegne ja minimalistlik vannituba

Ehkki vannituba uuendame harva, soovime sellegipoolest, et see oleks moekas ja kena – uute trendidega arvestades on teil võimalik kujundada endale veelgi funktsionaalsem ja mugavam ruum. Kui kaalute hetkel muudatusi või otsite uusi detaile, mille abil vannitoale värskem ilme anda, siis tasub uurida, millised on 2021. aasta kõige populaarsemad vannitoa sisustusideed.

Veel vähem reegleid

kollased vannitoa sisustusideedläbimõeldud detailid luksusliku vannitoa väljanägemise jaoksluksuslik vannitoa sisustus

huvitavad sisustusdetailid vannitoas

Juba aastaid oleme jälginud vannitubade muutuvaid trende – klassikalisi valgeid toone ja poleeritud keraamikat kasutatakse neis ruumides üha vähem. Unustage vanad harjumused ja püüdke ühendage šikk ja trendikas. Plaate valides eelistage põnevaid geomeetrilisi kujundeid ja erksamaid värvitoone, ärge peljake uusi tehnoloogiaid ja pange tööle oma kujutlusvõime. Pole mingit põhjust, miks vannitoast ei võiks kujuneda stiilne ja kaunis ruum!


Kompaktne elustiil

Väike vann pole vabandus, vaid veel üks võimalus eksklusiivse välimuse loomiseks. Just see loosung on hetkel eriti populaarne. Sisekujundajate eesmärk on tõestada, et nii tualettruumi kui ka väikese vannitoa sisustamine võib olla eriline ja originaalne. Ehkki luksusliku stilistika säilitamine funktsionaalsust kaotamata pole eriti lihtne, tasub järgida väikese vannitoa interjööri jaoks kohandatud lihtsat reeglit ning luua sel moel väga mugav ja kena lõpptulemus.

moodsad detailid väikesele vannitoaleväikese vannitoa interjöörmustad detailid vannitoas

väikese vannitoa interjöör

Te ei tunne isegi ruumipuudust – vastupidi, saate selle eeliseid maksimaalselt ära kasutada. Kuna vajate materjale vähem, saate lubada vannitoa sisustamiseks luksuslikumaid sisustuselemente või vähemalt ühte eksklusiivset detaili, milleks võib olla valamu, dušš või mõni aksessuaar.

Stiilne must

mustad detailid tumedas vannitoastumedad seinaplaadid vannitoasmustad motiivid vannitoas

vannituba tumedates toonides

Mustad toonid võimaldavad teil kujundada äärmiselt sooja ja elegantse vannitoa, mistõttu valitakse musta nii avaratesse kui ka väiksematesse vannitubadesse. Enam ammu ei peljata, et must võiks vannituba visuaalselt väiksemaks muuta. Järgnevatel aastatel domineerivad vannitoa sisekujunduses mustad mattpinnad, tumedad duširaamid ja muud sarnased detailid. Mustad detailid aitavad vältida igavat või sünget keskkonda, andes interjöörile sügavust ja soliidsust. Loomulikult võite valida teisi tumedaid toone või segada musta värvi mõne erksama aktsendiga.