Kasulikud nõuanded

Kuidas sisustada väikest vannituba?

Vaata kõiki vannitoamööbli pakkumisi
27.04.2020
väike ja stiilne vannituba

Vannituba on ruum, kus saame valmistuda ööks või uuteks päevasteks väljakutseteks. Sellepärast peaksime selle ruumi sisustamisele erilist tähelepanu pöörama. Harva on vannituba nii suur, et seal saab lihtsa vaevata sisustustöid teha. Väikese vannitoa sisustamine pole kõige lihtsam, kuid see on kindlasti tehtav. Neid näpunäiteid järgides on veelgi lihtsam sellega toime tulla.

Otsustage, mida on kõige olulisem omada

Korteri või üksikelamu vannituba ei saa sisustada ilma olulise dilemmata - kas valida vann või duš. Ruumi kokkuhoiu mõttes on küll dušikabiin kindel valik, kuid kui teile meeldib vannis lõõgastuda, ei tohiks te sellest loobuda. Vannid saavad olla ka piisavalt kompaktsed ja kohandatud väiksematesse ruumidesse - peate teadma ainult, millist vanni valida.

vann väikeses vannitoasvann väikeses vannitoasmugav vann vannitoas

Mõõtke ja planeerige hoolikalt

Isegi väike ruum on suuteline mahutama kogu vajaliku vannitoamööbli ja lisaseadmed - peate vaid kogu saadaolevat ruumi targalt kasutama. Lihtsaim viis selleks on ruumi plaani koostamine.  Mõelge sellele, kus põhimööbel peaks olema ning veenduge, et selle paigaldamisel oleks piisavalt ruumi liikumiseks ja mugavaks protseduuride tegemiseks peegli ees. Seejärel näete, kui palju ruumi on üle ja milliseid võimalusi saate veel kasutada.

peegel väikeses vannitoaskaasaegne väike vannitubaväike peegel vannitoas

Kasutage seinu targalt ära

Ruumist maksimaalse kasu saamiseks proovige eelistada seinapealseid lahendusi. Kapid, peeglid, dušihoidikud, käterätiku konksud ja muud sarnased tooted ei võta küll palju põrandapinda, kuid need seinale kinnitades saab ruum palju mugavam. Muidugi ei tohiks unustada esteetikat ja tuleks proovida neid omavahel siduda - see on ainus viis harmoonilise vannitoa keskkonna loomiseks.

vannitoa sisustusväikese vannitoa aksessuaaridväikese vannitoa aksessuaarid

Äge unusta vannitoa nurkasid

Just nagu seintega, peaksite kasutama ka ruumi nurkasid, sest tihtipeale jäävad need kasutamata. Need sobivad ideaalselt pesukorvi jaoks või nurgakapile. Sõltuvalt paigutusest, võib sinna sobida ka nurgavann või muud tüüpi vann. Ärge jätke vannitoa nurkasid tühjaks, kuna siis võib ka väike ruum üllatavalt suurena tunduda.

vannitoa aksessuaaridkapid väikese vannitoa jaoksväikese vannitoa sisemus

Pöörake tähelepanu valgustusele

Korralikult läbi mõeldud valguslahendused võimaldavad ruumi optiliselt laiendada. Proovige ruumi tuua nii palju naturaalset valgust kui võimalik ja vältige nurkadesse tekkivaid varjusid - nii saab ruumi visuaalselt suuremaks muuta. Lisaks tasub kasutada valgustpeegeldavaid pindu, näiteks läikiva pinnaga seinaplaate, mis lisavad ruumile mitte ainult suurust, vaid ka võlu. Samuti tasub valida võimalikult suur peegel.

освещение маленькой ваннойлампы в маленькой ваннойуютное освещение ванной комнаты и зеркало

Eelistage heledaid toon

Heledamad toonid lisavad vannitoale ruumikust, seega te ei saa eksida kui kasutate heledaid pastelseid toone. Tõsi, praegused vannitoa sisustustrendid soovitavad kasutada musta, et lisada vannituppa luksust ja elegantsi. Õige valgustuse ja kõikide nüansside hoolikal kombineerimisel saab seda kasutada ka väikestes ruumides. Siiski on võimalik väiksesse vannituppa ja tualettruumi lisada tumedaid aksessuaare  - siis ei jää te trendidest maha ja hoiate samal ajal avarustunnet.

mustad detailid väikese vannitoa jaoksväikese vannitoa tume interjöörmustad vannitoa aksessuaarid

Keskenduge tualettpoti valimisele

Juhul, kui tualettruum ja vannituba on ühes ruumis, tuleb väga hoolikalt kaaluda, millist WC-potti valida. Võimaluse korral valige seinale kinnitatav pott, kuna sellise mudeli puhul saab kõik konstruktsioonid seina taha peita ning see nõuab vähem ruumi ja üldmulje on meeldivam ja avaram. Pöörake tähelepanu ka mõõtmetele - valides kompaktsema tualettpoti säästate taas ruumi.

WC-pott väiksesse vannituppaseinale kinnitatav WC-pottWC-pott väikeses vannitoas

Kõik need ideed väikese vannitoa sisustamiseks võimaldavad teil vannituba sisustada nii, et see oleks samal ajal mugav ja moodne. Tähtsaim on aga see, et tunneksite end vannitoas mugavalt ja meeldivalt, isegi kui te ei järgi kõiki ülaltoodud punkte.

Klientidele meeldib see postitus

4.3/5
7 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?