Kasulikud nõuanded

Millist vanni valida?

Lai vannide valik
17.04.2020
tüdruk istub akrüülvannis

Vann on üks põhielementidest, ilma milleta ei kujutaks paljud oma vannituba ette. Kui vannitoas on piisavalt ruumi, siis võimaldab vann lõõgastuda ja nautida vaikseid hetki oma kodus. Kui otsustate vanni kasuks, siis tekib vaid üks küsimus - millist vanni valida. Sellele küsimusele vastuse saamiseks kaaluge kõigepealt mõnda järgmist aspekti.

Vanni kuju

Alustage kuju valimisega - vannide seas domineerivad praegu järgmised lahendused:

  • Ristkülikukujuline. See on endiselt väga populaarne vannitüüp, mis on kuulus oma eriti laia valiku poolest. Neid vanne leidub mitmes erinevas stiilis ja suuruses - soovi korral saate sellise mudeli hõlpsalt ruumi nurka mahutada. Lisaks on paljudel ristkülikukujulistel vannidel sirged servad, mis võimaldavad vanni vastu seina paigaldada.


  • Nurgeline, asümmeetriline. Nende mudelite kuju on täielikult kohandatud nurka paigaldamiseks. Lisaks on paljudel sellistel vannidel laiad servad, kuhu saab paigutada kõik vajaliku. See valik on eriti populaarne ruumi säästjate seas, kuid ei tasu eeldada, et seda tüüpi vann sobib ainult väikestesse ruumidesse. Nende hulgast leiate ka väga suuri luksusliku välimusega valikuid.


  • Ovaalne. Seda tüüpi vannid paistavad silma erinevate stiilide ja värvide poolest. Nende hulgas võite sageli näha eraldiseisvaid luksusliku välimusega mudeleid kui ka elegantseid tähelepanu köidavaid lahendusi.