Kasulikud nõuanded

Populaarsemad mänguasjad lastele

Vaata kõiki mänguasjade pakkumisi
14.12.2021
poiss ehitab plokkidest torni

Aasta suurte pühade lähenedes tekib küsimus: mida kinkida lastele jõuludeks? Kingituste kogus, suurus ja tüüp sõltuvad pere traditsioonidest ja väärtushinnangutest, kuid pole kahtlust, et jõuludeks mõeldud mänguasjad on üks parimaid valikuid. Selline kingitus üllatab kindlasti väikseid ja aitame teil valida. Otsustamise lihtsustamiseks on siin populaarseimate mänguasjade TOP10.

laste mänguasjad mänguasjakastis

Pop it mänguasjad

lapsed mängivad pop it-ga

Kuigi need värvilised mänguasjad olid mõeldud täiskasvanute stressi leevendamiseks, köitsid need ka laste tähelepanu. Reeglid on väga lihtsad: lihtsalt suruge mullid sügavale, kuni kuulete klõpsatust ja need hüppavad teisele poole. Mängu ümber pööramine võimaldab teil sama uuesti teha. Pop it mänguasju võib olla väga erineva suuruse ja kujuga, seega on tõenäoline, et väikesed tahavad koguda endale võimalikult mitmekesise kollektsiooni. Aidake neil seda teha!


Puidust nukumaja Foxy Kids, Sofia, terrassiga

Nukumajad, kus nukke majutada, ei kaota kunagi oma populaarsust, nii et saate tüdrukutele kinke otsides alati sellega arvestada. See suvila on lausa 3-korruseline, rõdu, terrassi, trepi ja liftiga, nii et ilmselgelt mängimiseks ruumipuudust ei teki. Vähe sellest, väikesed saavad mööblit ise ümber kujundada ja töötada välja mitmesuguseid loovust arendavaid stsenaariume. Maja puitkonstruktsioon tagab mänguasja vastupidavuse.

Interaktiivne puudel jalutusrihmaga, Smiki

Kui teie laps on juba ammu unistanud lemmikloomast, võib see interaktiivne, äärmiselt realistliku välimusega kutsikas olla suurepärane proovikivi. Mänguasi täidab vähemalt osaliselt laste soovid: kõnnib, teeb hääli ja käitub nagu tõeline loom, nii et väiksed saavad teda juhendada, tema eest hoolitseda ja teda armastada. Võite kindel olla – uue sõbraga neil kindlasti igav ei hakka!

Puldiga juhitav transformer Bugatti

Raadiolainetega juhitav auto võiks köita paljude poiste tähelepanu, ent veelgi rohkem emotsioone pakub lastele moment, kui mänguasi muutub robotiks. Muutumine toimub siis, kui liigutate oma kätt või vajutate kaugjuhtimispuldi nupule. See automudel suudab ka hääli teha ja sõita igas suunas ning selle stiilne välimus meeldib kindlasti igale väikesele ja suurele.

Autogaraaž Hot Wheels 2021

Suur automudelite kollektsioon nõuab ka muljetavaldava suurusega garaaži - just selline see 90 cm kõrgune mänguasi on. Lapsed saavad sinna parkida üle 100 auto, kuid sellega mängud ei lõpe. Autosid saab tõsta spetsiaalse liftiga – rajalt alla minnes saavutavad need muljetavaldava kiiruse ja sooritavad tohutuid hüppeid. Autode reise hakkab takistama dinosaurus, kes üritab autosid alla neelata, kuid mängud muudavad asja ainult põnevamaks.

Interaktiivne pehme mänguasi Ükssarvik Jamiecorn Hasbro FurReal

Interaktiivsed pehmed mänguasjad ei jäta tavaliselt kedagi ükskõikseks – eriti kui tegemist on armsa, tähelepanu köitva ükssarvikuga. Sellist armsat lemmiklooma saab toita ja teda tuleb enne magamaminekut kallistada. Särav sarv toimib rahustava valgustina ning valge müra ja hällilaulud aitavad lapsel kiiremini uinuda. Ta ei soovi ööpäevaringselt oma uuest sõbrast lahku minna.

Marshalli transformer tuletõrjeauto Käpapatrull (Paw Patrol)

Lastele, kes armastavad animasarja Käpapatrull, on see tuletõrjeauto üks parimaid valikuid – koos sellega saavad lapsed asuda hingematvatele päästeoperatsioonidele. Masinal on tõste- ja pöördredel, nupuvajutusega ilmub mürsuheitja ning päästetud kannatanud saab komplektis olevale batuudile alla lasta. Kuid see pole kindlasti kõik, mida see mänguasi lastele pakkuda suudab.

LEGO konstruktorid

laps mängib legodega lego klotsidest maja

Etteruttavalt võib öelda, et tegu on peaaegu kõigi aegade parimate mänguasjadega lastele, mis tagavad ühtviisi lõbusa ja sisuka vaba aja veetmise. LEGO klotsid sobivad suurepäraselt igas vanuses ja huvidega lastele. Poistele meeldivad eriti City ja Minecraft sarjad, tüdrukuid köidavad Friends ja Harry Potter konstruktorid ning pisematele tasub otsida Duplo klotse.


Õhus joonistamine PICTIONARY AIR

See - uus interaktiivne mäng, mis ei meeldi üksnes lastele, vaid julgustab ka teid lõbusates võistlustes kaasa lööma. Kui mängija joonistab õhku vihjeid, näevad meeskonnakaaslased tulemusi ekraanil ja peavad vastavalt sellele sõna ära arvama. Kunstnikud peavad oma jooniste selgeks tegemiseks palju vaeva nägema, kuid ebaõnnestumise korral muutub mäng ainult veelgi lõbusamaks. Saate suure koguse naeru osaliseks!

Plastiliin Jäätise valmistamise komplekt Hasbro Play Doh

набор для изготовления мороженого hasbro play doh

Väikestele kokkadele ja magusasõpradele peaks selline jäätisemasin kindlasti suurepärase mulje jätma. Selle abiga saavad lapsed "valmistada" erineva maitse ja värvusega jäätist, mis näeb välja väga realistlik. Eriti kui kasutatakse mängu valatud šokolaadi – sellistele meistriteostele on tõepoolest äärmiselt raske vastu panna, kogu protsess nõuab väikestelt palju loovust. See muudab jäätise valmistamise ainult veelgi põnevamaks.

Tutvudes nende laste kõige ihaldatumate mänguasjadega, on palju lihtsam otsustada, milline jõulukink oleks kõige sobivam teie armsale poisile või tüdrukule. Veelgi tähelepanuväärsemaid variante leiate Kaup24.ee e-poest - siit leiate kõik mänguasjad äärmiselt soodsate hindadega!

Klientidele meeldib see postitus

4.2/5
5 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?