Kasulikud nõuanded

Populaarseimad mänguasjad: 2020. aasta TOP10

Vaata kõiki mänguasjade pakkumisi
26.11.2020
tüdruk ootab, et saaks avada oma jõulukingitust

Aasta suurte pühade lähenedes tekib küsimus: mida kinkida lastele jõuludeks? Kingituste kogus, suurus ja tüüp sõltuvad pere traditsioonidest ja väärtushinnangutest, kuid pole kahtlust, et jõuludeks mõeldud mänguasjad on üks parimaid valikuid. Selline kingitus üllatab kindlasti väikseid ja aitame teil valida. Otsustamise lihtsustamiseks on siin populaarseimate mänguasjade TOP10.

Robot Balloon Puncher Silverlit Ycoo Robot Kombat

Balloon Puncher - erakordselt lõbus mäng, mis võimaldab teie väikestel osaleda ebatavalises duellis. Kui õhupallid on robotitele paigaldatud, tuleb neid kaugjuhtimispuldiga liigutada, et vastase õhupall võimalikult kiiresti plahvatataks. See on palju raskem, kui võib tunduda! Sellist mängu on seltskonnaga eriti tore mängida, kuid kui seda pole, siis asendatakse vastane laste jaoks tehisintellektiga.

Raadio teel juhitav transformeeruv sõiduk Terrasect YW858320

Transformeeruv, raadio teel juhitav sõiduk peaks rõõmustama iga seiklushimulist poissi - selline kingitus ei jää kindlasti riiulile tolmu koguma. See mänguasi meenutab oma välimuselt ebatavalist tulnukate sõidukit, mis sooritab kõige ootamatumaid liigutusi. Näiteks võib see väga kiiresti hiilida või kokkuvoltida ja veereda. Selle sõidukiga saavad lapsed teha igasuguseid trikke, nii et see pole kindlasti igav.

Õhus joonistamine PICTIONARY AIR

See on - uus interaktiivne mäng, mis ei meeldi mitte ainult lastele, vaid julgustab ka teid lõbusates võitlustes kaasa lööma. Kui mängija joonistab õhku vihjeid, näevad meeskonnakaaslased tulemusi ekraanil ja peavad vastavalt sellele sõna ära arvama. Kunstnikud peavad oma jooniste õigeks mõistmiseks palju vaeva nägema, kuid ebaõnnestumise korral muutub mäng ainult veelgi lõbusamaks. Saate suure koguse naeru osaliseks!

Interaktiivne võistluse robot Spinmaster Ninja Bots

spinmaster ninja interaktiivsed robotid

Haamrite, rakettide või spaatlitega võitlevad ähvardava välimusega robotid kõlavad piisavalt huvitavalt, kuid võite olla kindel - selline meelelahutus jätab teie lastele kindlasti hea mulje. Seda enam, et võitluse käik sõltub laste pingutustest: robot tunneb ära nende käeliigutused ja saab õppida uusi käsklusi. Lisaks mäletavad nad palju võitlusrežiime. Lapsed peavad aga palju pingutama, et panna oma robot võidutantsuks liikuma!

Pehme mänguasi koos aksessuaaridega Rainbocorns Sequin Surprise

Pole saladus, et pehmed mänguasjad on tüdrukute seas ülipopulaarsed, kuid veelgi huvitavam on see, kui pole selge, milline loom munas peidus on. Koos sellega saavad pisikesed ka kasulikke tarvikuid, mida saab meeldejäävate mängude jaoks rakendada. Erinevaid loomi on koguni 10 - kui tüdruk otsustab kõik need kokku korjata, ei pea te kaua mõtlema, mida talle kinkida võiks.

Lendav haldjas Spin Master Hatchimals Pixies Crystal Flyers

Tõestage oma väikestele, et lendavad haldjad on tõesti olemas - seda võimaldab teil teha see põnev interaktiivne mänguasi. Munast leiavad lapsed uskumatu iluga haldja - kui see on laetud, on teil võimalik õhutantsuks valmistuda. Kui lapsed hoiavad peos spetsiaalset sensorit, hakkab haldjas selle üleval keerlema ​​ja muljetavaldavalt läikivad tiivad hakkavad lehvima. Selline mänguasi annab teile võimaluse proovida erinevaid trikke ja võimaldab teie lastel jälle imedesse uskuda.

Barbie nuku komplekt Värviline üllatus

Barbie on kindlasti üks armastatumaid nukke, kellega lastel uutest mängudest puudust ei tule, kuid veelgi huvitavam on, kui nende välimus on lastele üllatuseks. Seda mänguasja spetsiaalsesse torusse kastes saab Barbie silmade, naha, juuste ja isegi riiete värv selgeks. See sõltub ka sellest, kas valite sooja või külma vee. Lisaks leiavad lapsed komplektist lisatarvikuid, mis tagavad veelgi huvitavamad mängud.

Interaktiivne mänguasi flamingo Little Live Pets Gotta Go

flamingo mänguasi little live pets gotta go

Interaktiivsed mänguasjad on viimasel ajal laste südameid väga sageli võitnud, kuid see flamingo annab veelgi rohkem häid emotsioone. Ta saab sõnu korrata, kaela liigutada, süüa ja siis tualetti minna. Pärast toitmist on vaja ta võimalikult kiiresti tualetti viia, nii et sellise mänguasjaga tegevustest puudust ei tule. Kui lapsed unistavad lemmikloomast, alustage kõigepealt selle mängulise flamingoga.

Interaktiivne karu Cubby Fur Real Friends

interaktiivne mängukaru cubby fur real friends

Selle mänguasja valimisega annate oma lapsele tõelise sõbra, kellega neil on lõbus. Selline karu teeb mitmesuguseid helisid, sööb, näitab oma emotsioone, jumaldab mängimist, kuid tal on ka unerežiim. Sellesse mänguasja on integreeritud üle 100 heli ja liikumise reaktsiooni, nii et realismist tal kindlasti puudust ei tule. Te isegi ei märka kui väga te ise tahaksite temaga sõbraks saada!

Plastiliin Jäätise valmistamise komplekt Hasbro Play Doh

jäätise valmistamise komplekt hasbro play doh

Väikeste kokkade ja magusasõprade jaoks peaks selline jäätisemasin kindlasti suurepärase mulje jätma. Selle abiga saavad lapsed "valmistada" erineva maitse ja värvusega jäätist, mis näeb välja väga realistlik. Eriti kui kasutatakse mängu valatud šokolaadi – sellistele meistriteostele on tõepoolest väga raske vastu panna, kogu protsess nõuab väikestelt palju loovust. See muudab jäätise ainult veelgi põnevamaks.

Tutvudes nende laste kõige ihaldatumate mänguasjadega, on palju lihtsam otsustada, milline jõulukink oleks kõige sobivam poisile või tüdrukule. Veelgi tähelepanuväärsemaid variante leiate Kaup24.ee e-poest - siit ostate kõik mänguasjad väga soodsate hindadega!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.