Kasulikud nõuanded

5 põhjust, miks osta endale endale Fatbike

Vaata kõiki Fatbike pakkumisi
30.06.2020
Fatbike seisab mägisel maastikul, mille taustaks on päikeseloojang

Suvi on aeg, mis on annab meile suurepärase võimaluse veeta rohkem aega vabas õhus ning tegeleda erinevate hobidega. Rattasõit on igal suvel paljude inimeste lemmiktegevus ja hobi, kes armastavad olla füüsiliselt aktiivsed. Viimasel ajal on aga populaarsust kogumas Fatbike, mida saab kasutada erinevate ilmatingimuste ajal ja ka keeruliste maastikuga radadel - loe lähemalt miks ja kuidas.

Mis on Fatbike?

Fatbike on maastikuratas, mis on mõeldud kasutamiseks ebatasastel ja pehmetel pindadel - selle laiad ja suured rehvid ning vastupidav ehitus teevad sellest rattast suurepärase rattasõidu kaaslase nii mudas, liival kui ka lumel. Kuigi võib selle rattaga olla keerulisem sõita asfaldil, on see suurepärane liikumisvahend konarlikele teedel ja looduses. Selle lihtne ehitus muudab ratta kasutamise äärmiselt mugavaks ja kergeks - kui oled otsimas endale jalgratast, tasub kindlasti kaaluda Fatbike-i.


Põhjused, mis osta endale Fatbike

Parim ratas matkajale

Olgu selleks suvi või talv - kui Sa armastad avastada maailma ning matkata, siis on see ratas just Sulle. Olgu selleks konarlikud sõiduteed, lumised pinnased või mudased metsarajad, kus tarvis on vastavat ratast - Fatbiketuleb toime kõigega. Fatbike on stabiilne ning seda on kerge juhtida ka siis, kui tuul on tugev. Samuti ei ole probleemiks libedad pinnad, kuna selle rattaga on ümberkukkumise oht ebatõenäoline. Kiirem ja efektiivsem pidurdamine tagab kiire reaktsiooni mistahes olukorras. Kõik need võimalused muudavad selle ratta ideaalseks vahendiks aktiivsetele matkajatele, kes armastavad mugavust ning avardada oma silmaringi just ratastel.

paar matkab mägedes Fatbike-ga  matkavarustus ja Fatbike  Fatbike mägisteks sõitudeks

Suurepärane valik treeningsõpradele

Olgugi, et see maastikuratas tagab mugavama liikumise erinevate tingimustega radadel, ei tähenda see seda, et see ei vaja lisajõudu. Fatbike vajab väntamiseks veidi rohkem tuge, mispärast on see ideaalne vahend neile, kes soovivad läbi rattasõidu hoida ka ennast vormis. Enamus Fatbike ratastel on vaid üks käik, mispärast läheb edasi liikumiseks vaja palju lihasjõudu. Kui see omadus ei ole just Sinu jaoks meeltmööda, tasub valida suuremate käikude arvuga ratas - Fatbike rattaid on saadaval kuni 24 käiguga.

Mugav kasutamine ja kerge hooldamine

Fatbike on oma konstruktsiooni poolest lihtsam ja töökindlam kui teised jalgrattad. Rattal puuduvad amordid, mis juba eemaldab nende hooldamise, hoolduskulude ning muude probleemide üle muretsemise. Fatbike-i rattad tagavad parima sõitmiskogemuse just madala rehvirõhuga, mispärast ei pea rehve ka täiesti täis pumpama. Pehmed ja elastsed rehvid muudavad sõidu mugavaks just ebatasaste sõitude puhul, mispärast ei vaja need rattad ka lisatarvikuid või vedrustust. Erinevate lisatarvikute puudumine tähendab seda, et sõidu ajal ei ole võimalik rattal saada ka viga nii, et osi tuleks välja vahetada või maksta kalli hoolduse eest. Olgugi, et Fatbike-i hind on kõrgem kui tavapäraste rataste oma, ei pea Sa raha panema ratta hooldamise alla.

Kasuta ratast ka talvel

Kui armastad rattaga sõita, kuid kahjuks oled pidanud siiani rattasõidu talvel unustama just lume ja jää pärast, siis Fatbike rattaga seda mure ei ole. Fatbike rattad võimaldavad rattaga sõita ja lumistel ja jäistel aladel just oma suurte ja mustriliste rataste pärast. Kui suusatamine, kelgutamine ja uisutamine on igavaks muutunud ning otsid uusi talvespordi võimalusi, on Fatbike just Sulle.

naine ja mees sõidavad talvel Fatbike-ga  Fatbike talvises metsas  mees teeb lumises metsas Fatbike-ga trikke

Nende kasutamine on lõbus

Lubame, et peale rattasõitu tuled koju koos naeratusega - selle veendumiseks peaksid Sa ratast ise proovima. Fatbike-i kasutamine on lõbus ning pealegi saad ise valida, kuidas seda kasutad - olgu selleks kiired või aeglased sõidud, väljakutsuvamad või rahulikumad. Kuna suured rattad hoiavad ära sõitmisest tuleneva vibratsiooni, on ratta kasutamine mugavam ka Sinu käte ja selja jaoks. Mugav ja meeldiv sõidukogemus paneb Sind tahtma avastama ümbritsevat maailma veelgi rohkem - kui Sinu jaoks muidu rattaga sõitmine pigem neutraalne tegevus, suudab Fatbike Sind kindlasti ümber veenda.

Fatbike on hea valik nendele, kes otsivad huvitavaid kogemusi ja soovivad treenida millegi erilisemaga kui tavaline jalgratas. 

Klientidele meeldib see postitus

4.5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?