Kasulikud nõuanded

Mida on vaja teada enne WC-poti ostmist?

Vaata kõiki pakkumisi
14.09.2015
WC

Tualetipottide hinnad võivad olla väga erinevad. Kallimate klosetipottide valmistamisel on abiks disainerid, kes loovad stiilseid lahendusi, mis tualettruumile aktsenti annavad. Sellistel toodetel võib olla mitmeid lisafunktsioone nagu mustust hülgav pinnakate, vaikselt sulguv kaas, sensor vee äravoolu nupu asemel. 

Mida on siis vaja teada enne WC-poti ostmist?

  1. Milline on vetsupoti äravooluava – kas see asub seinas või põrandas. Kindlasti tuleb enne poodi minekut ära mõõta poti paigaldamiseks mõeldud ala ning teha kindlaks äravoolutoru ühenduse kaugus/kõrgus seinast, samuti põrandast. Üldjuhul on kanalisatsioonitoru äravoolu ühendamiseks juba paigas ning selle asendi muutmine ei ole mõistlik ega ka vajalik.
  2. Et vett kokku hoida, on parim valida pott loputuskasti järgi, millel on kahesüsteemne loputusmehhanism 3/6 l, mis tähendab et vastavalt vajutusele kulub vett suurema või väiksema koguse – 3 või 6 liitrit.
  3. Loputuskastidel on mitu erinevat ühendamisvõimalust (vaata tootekirjeldust).
  4. Soovitatav on valida seinale kinnituva poti puhul sama tootja raam.
  5. Paljudel pottidel ei kuulu komplekti ei kaas ega loputuskast (vaata tootekirjeldusest), kuid neid on võimalik eraldi tellida.

TOP WC-potid


Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.