Kasulikud nõuanded

Vabane üleliigsetest kilodest kodus

Vaata kõiki pakkumisi
17.05.2019
spordikaubad

Kaalulangus on üks teemasid, mis on asjakohane aastaringselt, kuid veelgi rohkem muret tekitab see sooja aastaaja lähenedes. Küsimus, kuidas kaalust alla võtta, pakub huvi kõigile, kes talvega mõned lisakilod juurde on võtnud – kui see olukord on Sulle tuttav, siis ära jää käed rüpes istuma. Võid täiendavate kilodega hüvasti jätta isegi siis, kui jõusaali ei jõua – ka kodus on olemas suurepärased võimalused sportimiseks. Anname ülevaate erinevatest treeningseadmetest.

Jooksulint

Ei ole saladus, et jooksmine põletab hulgaliselt kaloreid ning ei treeni ainult jalalihaseid, vaid kogu keha. Kui Sinu eesmärgiks on kaalu langetamine, on see spordiala väga kasulik. Tõsi, jooksulint ei ole eriti kompaktne treeningseade ning peaksid eelnevalt mõtlema, kas see sobib Sinu koju.


Elliptiline trenažöör

Elliptilised trenažöörid treenivad nii üla- kui alakeha ning selline treening põletab hulgaliselt kaloreid.  Kuigi see on põhimõttelt sarnane jooksulindile, kurnab selline treening liigeseid vähem ning seeläbi on ka vigastuste oht väiksem. Selline seade nõuab samuti rohkem ruumi, kuid töötab jooksulindist palju vaiksemalt.


Jalgratta trenažöör