Kasulikud nõuanded

TOP 5 fotoaparaati reisimiseks

Vaata kõiki fotoaparaatide pakkumisi
23.12.2021
digitaalkaamera j''dvustab portreed

Lisaks fotoaparaatidele on meie reisidel sageli esindatud ka nutitelefonid. Kuid inimesed, kes hindavad tõeliselt kvaliteetseid fotosid on teadlikud sellest, mida digikaamerad suudavad. See on üks põhjustest, miks reisile orienteeritud tehnika on ikka populaarne - kompaktkaamerad, mis peidavad endas piisavalt pikki ja funktsionaalseid objektiive. Milliseid neist tasub osta? Forokaamera ostmiseks soovitame tutvuda juhendiga: Kuidas valida digikaamerat?

naine teeb digikaameraga pilti

Nikon Z5 Body

See digikaamera on vastupidav, kerge ja hõlpsasti kasutatav, mis tuleb reisides kindlasti kasuks. Saate jäädvustada kauneid hetki olenemata valgustingimustest – pildid püsivad stabiilsed ning filmida saab isegi 4K resolutsiooniga. Kaameat saab hõlpsalt ka nutitelefoniga ühendada: fotode edastamine või mobiiltelefoni kaugjuhtimise puldiks muutmine on veelgi lihtsam.

Olympus E-M10

5-teljeline pildistabilisaator, kallutatav LCD-ekraan, kiire töö, puutetundlik ekraan – on keeruline uskuda, et üks kompaktne kaamera just kõike eelmainitut sisaldab. Kaamera süsteem eemaldab igasuguse müra ja hägususe, tänu millele saate nautida kauneid looduspilte või kvaliteetseid jäädvustusi oma lemmikbändi kontsertilt. Sisseehitatud välklamp annab hämaras lisavalgust ja automaatne heleduse reguleerimine pakub alati parimaid tulemusi.

Fujifilm X-T30 II (body)

Kompaktne kaamera, mis paistab silma muljetavaldavate võimalustega – seadmel on täiustatud foto- ja videosalvestuse võimalused ning intuitiivsed juhtimisfunktsioonid. Täiustatud pildisensor ja protsessor võimaldavad jäädvustada nii kõrge eraldusvõimega fotosid kui ka 4K videoid ning hästi toimiv autofookussüsteem tagab kiire ja täpse teravustamise. Saate hõlpsasti pildistada ka keerulistes olukordades, kuid sel kaameral on häid lisasid veelgi.

Fujifilm Quicksnap 400 X-TRA Flash

Kui otsite lihtsat, kompaktset ja lõbusat kaamerat, tasub sellele soodsale ühekordsele mudelile tähelepanu pöörata. Kaamera jäädvustab fotosid teravalt ning integreeritud välklamp töötab umbes kolme meetri kauguselt, et saaksite jäädvustada hetki nii sees kui ka väljas. Kaameral on olemas ka filmilint.

Olympus PEN E-PL10 Body (black)

Parimate nimekirjas viimane, ent mitte halvem kaamera neile, kes ei soovi kvaliteedis järeleandmisi teha. Ükskõik, kas pildistate mikro-, makrorežiimis või soovite võluvat portreed, on pildid teravad ja tõhusad. Fotosid saab täiustada kaamerasiseste filtrite ja stseeni režiimidega, tänu millele saavad lõpptulemused sotsiaalvõrgustikes palju komplimente. Lisaks väärivad mainimist 4K eraldusvõime, pildistabilisaator ja kiire automaatse teravustamise funktsioon.

fotovarustus reisil

Valides ühe neist digitaalsetest reisikaameratest võite olla kindel, et kõik meeldejäävad hetked muudetakse surematuks. Laias valikus erinevaid tooteid leiate Kaup24 e-poe lehelt.

Klientidele meeldib see postitus

4.1/5
10 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?