Kasulikud nõuanded

Parimad telerid 2019. aastal

Vaata kõiki pakkumisi
17.10.2019
toas on sisse lülitatud kaasaegne televiisor

Ehkki tundub, et teleritootjad ei suuda enam millegagi üllatada, seavad uued telerid selle aspekti kahtluse alla - nende funktsionaalsus aina kasvab ning see võimaldab kodus juba kinokvaliteedile vastavat pilti nautida. Parima teleri valimine nõuab, et mõtleksid hoolikalt oma ootuste üle järele, kuid vaadates 2019. aasta populaarseimaid mudeleid, on see palju lihtsam.

Samsung UE50NU7092 ja Samsung UE50RU7092UXXH

UE50NU7092 vanem versioon on olnud TOP nimekirjades mõjuval põhjusel - need telerid hämmastavad “Real 4K” UHD eraldusvõimega, võimaldades näha ka kõige väiksemaid detaile. Kõrgtehnoloogia võimaldab nautida väga selgeid, naturaalseid värve ja suurepärast kontrasti. Need telerid on koos WiFi-ühendusega, nii et saad selle kaudu seadme võimalusi laiendada.

Veelgi rohkem võimalusi pakub Samsungi teler UE50RU7092UXXH. Selle valiku korral saad nautida energiasäästlikke visuaale, täiustatud funktsionaalsust ja suurepärast helikvaliteeti koos väiksema energiatarbimisega, kuna selle teleri jõudlusklassi A +++ peetakse üheks parimaks turul.

Samsung UE55NU7093UXXH ja Samsung UE55RU7172UXXH

Need Samsung telerid koos muljetavaldava eraldusvõimega ekraaniga on mõeldud neile, kes soovivad nautida suuremat, kuid stiilselt õhukest ekraani. Pakkudes rohkem ühendusi (ja seega ka rohkem võimalusi), on uuendatud mudel UE55RU7172UXXH veelgi parema energiatõhususega. Eraldi tuleks mainida UHD protsessorit, mis pakub erakordseid värve, suurepärast HDR-sisu ja hämmastavaid kontraste.

Nende seas, kes soovivad veidi lihtsamat versiooni, on populaarne ka televiisori UE55NU7093UXXH versioon. Sama suurusega ekraan varjab mitte vähem muljetavaldavaid funktsioone, mis muudavad lemmikfilmide ja -seriaalide vaatamise lihtsamaks ja mugavamaks.

Samsung UE43NU7092 ja Samsung UE43RU7172UXXH

Ka väiksemad, kergemad ja odavamad Samsungi telerid väärivad oma kohta selles TOP-nimekirjas. Nende spetsifikatsioone vaadates leiad sama muljetavaldava UHD eraldusvõime ning spetsiaalne valgustuse juhtimise funktsioon jagab ekraani sobivateks osadeks, et näeksid alati ka kõige väiksemaid detaile.

SmartThings rakendusega on neid telereid lihtne seadistada ning Sul on juurdepääs muljetavaldavatele funktsioonidele, mis võimaldavad mitte ainult valitud saateid vaadata, vaid ka mänge mängida või nutikaid funktsioone muul viisil kasutada. Kõik, mida pead tegema, on otsustama, kas valida uuem UE43RU7172UXXH, millel on rohkem ühendusi ja funktsioone, või jääda madalama hinnaga UE43NU7092 juurde.

Philips 32PFS5803 / 12

See on parim Philipsi teler neile, kes otsivad stiili ja suurepäraste spetsifikatsioonide kombinatsiooni. FHD kvaliteet üllatab meeldivalt, kuna seda optimeerib spetsiaalne moodul, mis tagab erksad värvid, hea kontrasti ja suurepärase mustvalge reprodutseerimise, mis on üks peamisi põhjuseid, miks see mudel nii populaarne on. SAPHI operatsioonisüsteem tagab teleri ja selle SMART-funktsioonide mugava kasutamise, samas kui USB-ühendus hõlbustab sisu vaatamist teistest seadmetest.

Philips 32PFS4132

Tänu spetsiaalsele süsteemile võimaldab see teler vaadata äärmiselt realistlikke pilte sõltumata sellest, millist allikat kasutatakse. Ükskõik, kas kasutad USB-ühendust või vaatad televiisorist filme, võid alati oodata parimaid kontraste ja värvide heledust. Tootjad teavad hästi, et teleri valimisel arvestame mitte ainult TOP-funktsioonide, vaid ka stiilse kujundusega. Sellepärast on antud mudel loodud stiilsete jalgadega, mis ei tõmba monitorilt tähelepanu ära, tagades samal ajal seadme stabiilsuse - veel üks suur eelis.

Philips 43PFS5803 / 12

Õhuke ja veidi keerukam alus, üks USB ja kaks HDMI-ühendust, rakenduste galerii, SAPHI operatsioonisüsteem nutikate toimingute hõlbustamiseks... Need on vaid mõned põhjused, miks seda mudelit mainitakse turu kõige populaarsemate ja parimate telerite seas. Sa ei pea muretsema ka värvide pärast: seda telerit kiidetakse muljetavaldavate kontrastide, suurepäraste detailide ja tõeliste värvide eest, hoolimata sellest, millist sisu soovid vaadata.

LG 32LK510BPLD

See mudel on esmakordselt TOP-is oma eristatava ruumilise helisüsteemi tõttu, mis ei vaja täiendavaid kõlareid. Muidugi nõuab suurejooneline heli sama head pilti - selle tagab „Dynamic Color“ tehnoloogia, mis tagab tõelised värvid ja elujõu. See mudel on stiilne, funktsionaalne ja soodne - kui otsid parimat telerit, oled selle juba leidnud!

LG 43UK6200PLA

Ei ole vale öelda, et see on vaieldamatult parim LG teler, mida sel aastal kõige populaarsemate seas mainitakse. Vähemalt pildikvaliteedis ei ole vaja kahelda: 4K UHD eraldusvõime, kõikjalt nähtav pilt, minimeeritud müra ja neljatuumalise protsessoriga veelgi suurem teravus. Kui argumente ei ole endiselt piisavalt, võime lisada hurmava ruumilise heli, kasutajasõbralikud nutikad funktsioonid ja stiilse disaini - selline eeliste loetelu peaks ahvatlema ka kõige tähelepanelikumaid ostjaid.

LG 32LK6200PLA

See ei pruugi olla kõige muljetavaldavam ja parem LED-teler, kuid Full HD eraldusvõimest piisab kvaliteetsete, detailsete ja erksate piltide jaoks, ükskõik mida parasjagu vaatad. Eksklusiivne kodune meelelahutus, kadestusväärne virtuaalne ruumiline heli ja veelgi võimsamad SMART TV funktsioonid ootavad Sind - mudel, mis meeldib kõigile, kes otsivad parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Teleri valimise juhend

Selles TOP-loendis nimetatud seadmete (või mõne muu mudeli) valimiseks peaksid teadma, kuidas endale telerit valida. Seda tehes tasub arvesse võtta järgmisi nüansse:

  1. Eesmärk. Mõelge enda jaoks selgeks, millised on Teie ootused uuele telerile ning kui sage telerivaataja Te olete. See info aitab langetada edasisi otsuseid teleri suuruse ja muude omaduste kohta.
  2. Diagonaal ja teleri suurus. See parameeter sõltub suuresti sellest, kuhu uue teleri paigutada kavatsete. Kindlasti ei olene teleri suurusest selle parem pilt või vaatamismugavus. Kõik oleneb ruumi suurusest, telerivaatamise kaugusest ja teleri enda resolutsioonist.
  3. Tehnoloogia ja funktsioonid – oluline aspekt kõigile, kes soovivad telerit maksimaalselt hästi kasutada, kui vaatate õhtuti vaid uudiseid ja nädalavahetuseti ühe filmi, siis pole suurt tarvidust investeerida 3D- või Smart-telerisse.
  4. LCD, LED, QLED või OLED. Need pole mitte ainult äärmiselt sarnased akronüümid, vaid ka teleri valimisel üks peamisi aspekte, kuna antud omadused mõjutavad nii pildi kvaliteeti, kui ka vaatamismugavust. LED- ja LCD-ekraanid sobivad suurepäraselt neile, kellele ei meeldi ülehinnatud telerid ja kelle jaoks ei ole oluline ideaalne pilt. OLED ja QLED vastavad aga kõige nõudlikumate kasutajate ootustele.
  5. Hind. Enne telerit ostma asudes, mõelge enda jaoks selgeks, kui palju olete nõus uue seadme eest välja käima. Pole eriline saladus, et teleri hind peegeldab enamasti funktsionaalsust, suurust ja tehnoloogilisi lahendusi.

Kõiki neid aspekte arvesse võttes on palju lihtsam otsustada, milline teler vastaks kõige paremini Sinu ootustele. Põnevad võimalused nende tippmudelite ümber ei piirdu sellega - Kaup24.ee e-poest leiad veelgi rohkem seadmeid!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.