Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Kasulikud nõuanded

Parimad telerid 2023. aastal

Vaata kõiki telerite pakkumisi
13.03.2023
jõuluvana vaatab tugitoolis televiisorit

Ehkki tundub, et teleritootjad ei suuda enam millegagi üllatada, seavad uued telerid selle aspekti kahtluse alla - nende funktsionaalsus aina kasvab ning see võimaldab kodus juba kinokvaliteedile vastavat pilti nautida. Parima teleri valimine nõuab, et mõtleksid hoolikalt oma ootuste üle järele, kuid vaadates selle aasta populaarseimaid mudeleid, on see palju lihtsam.

kuidas valida televiisorit

Samsung QE43Q60AAUXXH

See 43-tolline teler meeldib neile, kes otsivad kõrgeimat kvaliteeti ja muljetavaldavaid funktsioone. Antud seade on leidnud tee parimate sekka järgmiste omaduste tõttu:

 • Dual LED-tehnoloogia pakub muljetavaldavamaid kontraste ja optimeerib värvitoone vastavalt sisutüübile;
 • 3D-ruumiline heli kohandub ka sisuga ja muudab selle veelgi empaatilisemaks;
 • 21: 9 ja 32: 9 kuvasuhe annab lisaruumi vaatamiseks - see on eriti kasulik mänge mängides ja meeleheitlikult võitu himustades.

samsungi televiisor

Xiaomi Mi P1 43"

Xiaomi brändi uusimasse televiisorite sarja kuuluv mudel, mis rõõmustab järgmiste funktsioonidega:

 • 4K Ultra HD kvaliteet pakub realistlikke, üksikasjalikke pilte ja üllatab värvisügavusega;
 • Dolby Vision HDR10 + tugi tagab, et näete kõiki detaile nii heledates kui ka pimedates ruumides;
 • MEMC-tehnoloogia aitab kõrvaldada ekraani peatusi ja vibratsioone, muutes veelgi mugavamaks eriti kiirete liigutuste jälgimise, millest spordivõistlusi või rallisõite jälgides puudust ei tule.

Xiaomi Mi TV P1 32"

See nutiteler kuulub samasse sarja, kuhu eelpool mainitud mudel. Selle väiksema diagonaali tulemuseks on soodsam hind ja vähem muljetavaldav pildikvaliteet, kuid teil on võimalik siiski nautida järgmisi eeliseid:

 • Raamita disain tagab ainulaadse ja veelgi nauditavama vaatamiskogemuse;
 • Kaks 5 W stereokõlarit pakuvad rikkalikku ja selget heli, mis tekitab tunde nagu oleksite kinos;
 • Bluetooth-kaugjuhtimispult töötab igas suunas, muutes kõikidele teie lemmikrakendustele juurdepääsu veelgi lihtsamaks.

televiisor xiaomi mi tv p1 32"

LG OLED65C12LA

See 65-tolline teler on üks parimaid järgmistel põhjustel:

 • Täiustatud NanoCell tehnoloogia võimaldab nautida uskumatult realistlikke värve – nanoosakesed filtreerivad välja kõik ebapuhtad varjundid värvispektri sinistest, rohelistest ja punastest lainetest;
 • Õhuke Q AI tehnoloogia tagab mugava häälkäsklusega liidese, mida saab täielikult isikupärastada vastavalt sinu soovidele ja vajadustele;
 • Võimas A5 protsessor optimeerib ekraanil olevat pilti hõlpsalt, tagades sellega probleemideta telerivaatamise kogemuse.

kaks meest vaatavad telekast jalgpallimatši

Samsung UE55AU7022KXXH

See SMART TV mudel väärib kindlasti oma kohta parimate nimekirjas, mida tõestavad hästi järgmised omadused:

 • Pur Color tehnoloogia tagab värvide realistlikkuse ja annab tunde, nagu viibiksid ise paigas, mida telerist näed;
 • Võimas Crystal Processor 4K protsessor võimaldab alati nautida erakordset 4K kvaliteeti;
 • Motion Xceleratori funktsioon tagab sujuva pildi isegi objektide liikumisel.

LG 43UP78003LB

55-tolline teler sobib kõige nõudlikumale vaatajale, sest sellel mudelil on:

 • Tõeline 4K tehnoloogia ja UHD eraldusvõime võimaldavad nautida eredaid, erksaid värve ja väga täpseid detaile;
 • Õhuke korpus ja minimalistlik disain tagavad, et telerist saab koduse interjööri suurepärane osa;
 • Viienda põlvkonna AI 4K protsessor α5 tagab, et nii vaatamiskogemus kui ka virtuaalne ruumiline heli on samaväärsed kinokogemusega.

LG OLED55A13LA

Erakordne pildikvaliteet selles populaarsete telerite loendis ei ole enam üllatav, kuid antud mudel pakub veelgi rohkem eeliseid:

 • Särav OLED-ekraan on kui aken veelgi heledamasse maailma, mille tagab uus "Brightness Booster" tehnoloogia;
 • Viienda põlvkonna a9 protsessor reguleerib värve nii, et pildil on enneolematu sügavus ning see on ääretult realistlik;
 • Kaasahaarav ruumiline, virtuaalne 7.1.2 heli annab tunde, nagu toimuks tegevus sinu ümber.

televiisorist käib jalgpallimatš

Samsung QE55Q77BATXXH

Samsung on selle telerimudeli kallal kõvasti tööd teinud – sind ootavad järgmised eelised:

 • Quantum 4K protsessor pakub veelgi sügavamaid detaile ja parema kvaliteediga heli, tagades nii erakordse vaatamiskogemuse;
 • FreeSync Media Pro tehnoloogia tähendab, et arvutimänge saab nüüd mängida ilma tõrgete ja viivitusteta;
 • Motion Xcelerator Turbo+ muudab iga liigutuse teleriekraanil ülimalt sujuvaks, olgu tegemist märulifilmi või arvutimänguga.

televiisor samsung qe55Q80aatxxh

Philips 43PFS6805/12

See 43-tolline teler pakub kasutajale järgmisi funktsioone:

 • Pixel Plus HD tehnoloogia tagab selge pildi mis tahes allikast. Seetõttu pole üldse vahet, kas sisu edastatakse internetist või kõige lihtsamast kaabeltelevisioonist;
 • Intuitiivne SAPHI operatsioonisüsteem muudab teleri juhtimise lihtsamaks. Kõige olulisemate ikoonide juurde pääsed vaid ühe nupuvajutusega;
 • 20 ms sisendi viivitus HDMI kaudu tagab suurepärase kogemuse sinu lemmik arvutimängude mängimisel.

Philips HDR Android TV 50PUS8007/12

See Android teler suudab pakkuda järgmisi funktsioone.

 • Dolby Vision ja Dolby Atmos tagavad kino tasemel pildi ja heli;
 • Google Assistant tugi avaldab erilist muljet kasutajatele, kes hindavad kasutusmugavust. Nüüd saab seda teha lihtsalt häälkäsklusi jagades;

Ambilighti tehnoloogia loob "maagilise" valguse abil erilise vaatamiskogemuse. LED-tuled teleri äärtes muudavad värvi vastavalt ekraanil olevale sisule.

Teleri valimise juhend

parimad televiisorid

Selles TOP-loendis nimetatud seadmete (või mõne muu mudeli) valimiseks peaksid teadma, kuidas endale telerit valida. Seda tehes tasub arvesse võtta järgmisi nüansse:

 1. Eesmärk. Mõelge enda jaoks selgeks, millised on Teie ootused uuele telerile ning kui sage telerivaataja Te olete. See info aitab langetada edasisi otsuseid teleri suuruse ja muude omaduste kohta.
 2. Diagonaal ja teleri suurus. See parameeter sõltub suuresti sellest, kuhu uue teleri paigutada kavatsete. Kindlasti ei olene teleri suurusest selle parem pilt või vaatamismugavus. Kõik oleneb ruumi suurusest, telerivaatamise kaugusest ja teleri enda resolutsioonist.
 3. Tehnoloogia ja funktsioonid – oluline aspekt kõigile, kes soovivad telerit maksimaalselt hästi kasutada, kui vaatate õhtuti vaid uudiseid ja nädalavahetuseti ühe filmi, siis pole suurt tarvidust investeerida 3D- või Smart-telerisse.
 4. LCD, LED, QLED või OLED. Need pole mitte ainult äärmiselt sarnased akronüümid, vaid ka teleri valimisel üks peamisi aspekte, kuna antud omadused mõjutavad nii pildi kvaliteeti, kui ka vaatamismugavust. LED- ja LCD-ekraanid sobivad suurepäraselt neile, kellele ei meeldi ülehinnatud telerid ja kelle jaoks ei ole oluline ideaalne pilt. OLED ja QLED vastavad aga kõige nõudlikumate kasutajate ootustele.
 5. Hind. Enne telerit ostma asudes, mõelge enda jaoks selgeks, kui palju olete nõus uue seadme eest välja käima. Pole eriline saladus, et teleri hind peegeldab enamasti funktsionaalsust, suurust ja tehnoloogilisi lahendusi.

millist telerit valida

Kõiki neid aspekte arvesse võttes on palju lihtsam otsustada, milline teler vastaks kõige paremini Sinu ootustele. Põnevad võimalused nende tippmudelite ümber ei piirdu sellega – Kaup24.ee e-poest leiad veelgi rohkem seadmeid!

Klientidele meeldib see postitus

4/5
16 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?