Kasulikud nõuanded

Sony PlayStation 4

Vaata mängukonsoolide pakkumisi
27.03.2020
Sony PlayStation 4

PlayStation 4 on kauaoodatud PlayStation 3’e, kõigi aegade ühe edukaima mängukonsooli järeltulija. Neljanda põlvkonna PlayStation on eriti võimas konsool, millel on ehk suurim mänguvalik. Väärib märkimist, et PlayStation 3 oli kunagi peaaegu ideaalne konsool – võib-olla on see isegi pisut kummaline, et Sony andis oma uuele konsoolile rohkem jõudu ja tegi ka palju muudatusi. Soovitame teil neid kõiki tundma õppida.

Põhilised spetsifikatsioonid

Nendel mängukonsoolidel on äärmiselt kiire ja sujuv töö koos 8 GB GDR5 muutmälu ja kaheksa tuumalise protsessoriga. Kvaliteetse pildi tagab 1,8 teraflopsiga AMD Radeon videokaart, seega rahuldab üldine mängukogemus ka kõige nõudlikumaid mängijaid.

Kui teile meeldivad traditsioonilised filmid ja mängud Blu-ray-l või DVD-l, siis ärge muretsege, kuna PlayStation 4 on üks vähestest turul olevatest mängukonsoolidest, mis toetab neid tehnoloogiaid. Plaadilt saab oma mänge ja filme salvestada 500 GB või 1 TB (sõltuvalt sellest, millise versiooni valite) kõvakettale.

Top Sony PlayStation 4 mängukonsoolid

Pult

Microsoft on seekord täiustanud oma DualShock pulti. Nüüdsest on nupud veelgi tugevamad ja mugavamad, ning puutetundlik juhtimiskast, mida kunagi varem nähtud pole, avab uusi võimalusi mängude või rakenduste juhtimiseks, mida saate veebist alla laadida. Need värskendused on kriitikute poolt kõrgelt hinnatud ja uut pulti nimetatakse selle mängukonsooli üheks suurimaks plussiks.

Mängud

PS4 on uskumatult võimas konsool koos tohutu valiku mängudega – neid on praegu üle 1500, mis tagab tundideks lõbusa aja! Eksklusiivsete mängude armastajad PlayStation 4-ga naudivad „Uncharted 4: A Thief‘s End“, „Horizon Zero Dawn“, „God of War“ ja igasuguseid teisi mänge, mis on saadaval ainult PlayStation 4 kasutajatele.

Täiendavad valikud

Kui olete oma nutitelefonide opsüsteemist väsinud, kus on väike valik rakendusi, siis PlayStation 4 võib olla teie jaoks suurepärane seade, kuna see pole mitte ainult tavaline mängukonsool, vaid ka täieõiguslik meelelahutuskeskus. See muutub suureks eeliseks, kui võrdlete mängukonsoole tavalise arvutiga.

Toetab rakendusi nagu YouTube, Netflix, Twitch, Spotify jne, nii et saate oma PlayStationiga teha rohkem kui tavalise nutiteleri või mängukonsooliga. Lisaks on PS4-l ka virtuaalreaalsuse tugifunktsioon, mis laiendab nende seadmete võimalusi veelgi ja võimaldab teil nautida eksklusiivset kogemust. 

PlayStation 4 või Xbox One?

Näib nagu igavene duell Microsofti ja Sony vahel ei lõpe kunagi. Kõiki nende mudeleid võrreldakse üksteisega: Xbox One S võitleb koos PS4 Slim-iga ja isegi uut PlayStation 5-te ja Xbox Series X-i võrreldakse juba üldisel tasemel. Seetõttu pole üllatav, et see PS4 konsool sarnaneb Xbox One mudeliga.

Otsuse tegemine pole aga kindlasti keeruline. Kõigepealt on soovitatav valida mängude järgi, mis teile kõige rohkem meeldivad – kui neid leidub ainult teatud konsoolidel, ei võta mõtlemine kaua aega. Kui te pole mängude osas valiv, pidage meeles, et PlayStation 4 võib pakkuda väga tõhusat ja kvaliteetset mängukogemust, ning Xbox One vastab täiustatud meelelahutuse võimalustele.

Teised PlayStation 4 mudelid

Kui kaalute, millist mängukonsooli valida, arvestage ka seda, et PlayStation 4-ga tutvustati veel kahte versiooni. Võib-olla pole teil kodus palju ruumi ja soovite väiksemat konsooli? Sel juhul valige PlayStation 4 Slim versioon koos palju väiksema kerega, kuid sama jõu ja funktsionaalsusega. Kui soovite mängida mänge 4K eraldusvõimega ja soovite lihtsalt kõige võimsamat konsooli turul, siis valige PlayStation 4 Pro koos palju võimsama graafikakaardi ja protsessoriga.

Kõigi kolme PlayStation 4 konsooli ülevaated on lihtsalt hämmastavad ja nende hind (eriti tavaliste PS4 versioonide puhul) on madal. Lisaks saate need konsoolid osta Kaup24.ee e-poest isegi odavamalt kui kuskilt mujalt, sest seal toimuvad regulaarsed tutvustused, müük ja allahindlused spetsiaalsete sooduskoodidega.

Kuidas hindate seda postitust?