Kasulikud nõuanded

5 populaarsemat näohooldusseadet

Vaata kõiki näohooldusseadmete pakkumisi
04.12.2020
naine kasutab näopuhastusharja

Särav, täiuslikult puhastatud ja taaselustatud näonahk, vähenenud silmade alune turse, kadunud pigmendilaigud ja mikrokortsud. Varem sai selliseid tulemusi nautida vaid peale kosmeetiku kabineti külastust. Viimase viie aasta jooksul on aga turule jõudnud väga erinevaid näo- ja kehahooldusseadmeid, mis igapäevaselt kasutades võivad aidata saavutada hämmastavaid tulemusi. Seekord tutvustamegi teile 5 hetkel kõige populaarsemat näohooldusseadet, anname ülevaate nende eelistest ja puudustest ja püüame välja selgitada, milline seade on kõige tõhusam.

Näomasseerijad

Näomasseerijad on igapäevases näohoolduses üha tavalisemaks muutunud. Järjest enam naisi katsetab omal nahal rullikut, pulki või Gua Sha kive. Kuigi massaažitehnikad erinevad sõltuvalt konkreetsest tööriistast, on nende mõju üsna sarnane.

Millised on näomasseerijate eelised? Üldiselt võib näomasseerijaid nimetada lümfidrenaaživahendiks. Need pinguldavad nahka, tõstavad esile näo kontuuri, aitavad võidelda kortsude vastu, parandavad lümfide tööd ja aitavad välja viia kogunenud vedelikke, mille tulemusena kaovad tursed märgatavalt. Näorullikud ja Gua Sha kivid on üldjuhul valmistatud roosakvartsist, nefriidist või mõnest muust energeetiliselt tugevast mineraalist.

mineraalkiviga näomasseerija

Need, kes pelgavad näorullikut kasutada, ei peaks muretsema – rullikuid ei saa lihtsalt valesti kasutada. Rullige rullikut lõuajoonel üles ja alla, seejärel liikuge põsesarnade suunas. Väiksema rulliga rullige silmade aluseid ja kulmude vahet ning ärge unustage kaelapiirkonda. Tasub teada, et rullikut tuleb rullida näo keskelt väljapoole. Kui soovite katsetada Gua Sha kivi või näopulka, soovitaksime massaažitehnikatega lähemat tutvust teha. Registreeruge tundidesse või otsige veebis ekspertide nõuandeid ja õppige konkreetseid massaažitehnikaid. Eksperdid soovitavad hoida nii rullikut kui ka Gua Sha kivi külmkapis, sest nii tunnete massaaži mõju kiiremini. Samuti ärge unustage tööriistu pärast iga kasutamist põhjalikult puhastada ja desinfitseerida. See hoiab ära soovimatute bakterite tekke.

Plussid ja miinused. Näomasseerijad aitavad võidelda väsimusmärkide vastu ja vabaneda hommikusest silmade alusest tursest. Samuti hõlbustab kivide kasutamine kreemide ja seerumite imendumist. Siiski ei tasu imesid oodata, tegemist on lihtsalt abivahenditega.

Mikroimpulss-näomasseerija

Mikroimpulss tehnoloogiat on meditsiiniliste vahenditena kasutatud kahjustatud kudede ja lihaste raviks alates 1800. aastatest. Märgati, et pärast protseduure muutus patsientide nahk siledamaks ja kortsud vähenesid, sel põhjusel võeti seade kasutusele ka ilutööstuses. Igapäevases näohoolduses kasutatakse nüüdseks erineva kujuga mikroimpulsi-tehnoloogiaga seadmeid.

Millised on mikroimpulss-masseerija eelised? Protseduuri ajal saadetakse naha kaudu õrnad lained, mis stimuleerivad adenosiintrifosfaadi tootmist, mis soodustab kollageeni ja elastiini kiudude taastumist. Regulaarsel kasutamisel muutub nahk pringiks ja siledaks, paraneb vereringe, vähenevad mikrokortsud ja peatuvad naha vananemisprotsessid.

näomassaaži tegemine mikroimpulss vahendiga

Konkreetse masseerija täpse kasutamise kohta lugege kaasasolevatest juhistest, kuna iga seade on veidi erinev, seega erinevad ka kasutusaeg ja massaažitehnikad.

Plussid ja miinused. Iga massaaž on nahale kasulik. Kui soovite protseduuri, mille järgselt on tulemused märgatavad, tasub kindlasti seda iluaparaati proovida. Sellegipoolest tuleb tulemuste saavutamiseks masseerijat kasutada iga päev. Tulemused ilmnevad regulaarsel kasutamisel.

Nõelrull ehk dermaroller

Mikronõelteraapiat viiakse enamasti läbi professionaalsetes kosmeetikakabinettides, kuid tänasel päeval on täiesti saadaval kodused nõelrullid, mida nimetatakse ka mesoteraapiarullideks.

Millised on mikronõelteraapia eelised? Nõelrull teeb protseduuri käigus naha sisse mikroskoopilised haavad, mis paranevad, et soodustada kollageeni ja elastiini kiudude taastumist. Seadme kasutamine vähendab märgatavalt arme, muudab naha siledamaks, elastsemaks ja säravamaks ning kõrvaldab pigmendilaike.

dermaroller näolenaine kasutab peegli ees dermarollerit

Kui otsustate kodus mikronõelteraapiat läbi viia, tasub järgida teatud reegleid. Ärge kasutage seadet rohkem kui 2–3 korda nädalas. Kontrollige ostetava seadme nõela pikkust. Kui te pole just professionaalne kosmeetik, siis ei ole üle 0,5 millimeetri pikkuseid nõelu kodustes tingimustes soovitatav kasutada. Pärast protseduuri ei tohi näole kanda ühtegi intensiivset toodet. Parem on näole kanda kerge seerum.

Plussid ja miinused. Ilmseid tulemusi märkate juba 2–6 nädalaga. Võite unustada kosmeetiku külastuse ja nautida kauni välimusega nahka. Tasub aga tähele panna, et seadme väär või liigne kasutamine ja põhisoovituste järgimata jätmine võivad põhjustada näo seisundi pidevat halvenemist. Seadet ei tohi kasutada akne, näoinfektsiooni, diabeedi, vere hüübimisprobleemide, ekseemi, rosaatsea ja teiste tõsisemate terviseprobleemide korral.


Ultraheli-seadmed

Tegemist on näo sügavpuhastava protseduuriga, mille puhul kasutatakse ultraheli. Kuna nahka mehaaniliselt ei mõjutata, sobib taoline näopuhastus kõikidele nahatüüpidele, ka äärmiselt tundliku ja problemaatilise näonaha puhul.

Millised on näoultraheli-seadme eelised? Protseduur kiirendab regeneratiivseid protsesse, reguleerib naha pH-d, aitab puhastada naha lümfisüsteemi, kahjustamata naha kapillaare. Sobib seborröa, dermatiidi või hüperpigmentatsiooniga patsientidele. Samuti rasuse naha, laienenud pooride ja komedoonidega võitlemisel.

ultraheli näopuhastusseade

Plussid ja miinused. Regulaarsed protseduurid normaliseerivad rasunäärmete aktiivsust, vähendavad põletikku, muudavad naha siledamaks ja säravamaks. Kollageeni ja elastiini kiudude regenereerimise edendamise kaudu vähenevad kortsud, nahk muutub elujõuliseks ja vähenevad tursed. Tulemuste saavutamiseks tuleb protseduure läbi viia regulaarselt.

Elektrilised näopuhastusseadmed

Näohooldusseadmed muutuvad üha populaarsemaks, eriti populaarsed on hetkel elektrilised ja mehaaniliselt puhastavad seadmed. Puhastusseadme abil muutub näo puhastamine tunduvalt lihtsamaks. Eristada saab kaht tüüpi puhastusseadmeid: silikoonist ja harjastega.

elektriline näopuhastusharinäopuhastushari

Mis kasu on näo elektrilisest puhastamisest? Silikoonist näopuhastusvahendid on mõeldud naha sügavpuhastamiseks. Spetsiaalsed silikoonkuulid eemaldavad päeva jooksul näole ladestunud liigse rasu, jumestusjäägid ja muu mustuse mehaaniliselt. Harjastega seadme kasutamine eemaldab näolt ka mustuse. Õrnalt liikudes eemaldavad harjased surnud naharakke ja masseerivad kergelt nahka.

Plussid ja miinused. Spetsiaalse seadme abil on näo puhastamine lihtne, sel moel soodustub mikrotsirkulatsioon, pärast protseduure näeb nahk välja säravam, vähenevad poorid. Nähtavate tulemuste saavutamiseks tuleks seadet kasutada igapäevaselt.

Ükskõik kui hästi üks ja teine abivahend kõlab ja tundub – kus on plusse, on ka miinuseid. Kui teil on väga probleemne nahk, kannatate akne, näo ketenduse, punetuse või sügeluse all, tuleb esmajoones pöörduda dermatoloogi poole. Võite vajada ravi ja alles ravikuuri lõppedes võtta kasutusele nimetatud täiendavad näohooldusmeetmed.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?