Kasulikud nõuanded

Tähtsaimad ilu- ja tervisetooted

Vaata kõiki pakkumisi
25.07.2018
Tähtsaimad ilu- ja tervisetooted

Tähtsaimad ilu- ja tervisetooted

Ilu- ja terviseteenused muutuvad üha populaarsemaks ja nende hinnad tõusevad kogu aeg. Kuid kui on vaja head massaaži, maniküüri või epilatsiooni, on suurim takistus hoopis ajapuudus. Ka ilu- ja tervishoiutööstus võtab seda aina rohkem arvesse ja pakub koju seadmeid, mille kasutamine säästab aega ja annab soovitud efekti. Aga enne, kui hakkate valima toodet, peate mõtlema oma vajadustele ja seadme sagedase kasutusega kaasnevatele võimalikele allergilistele reaktsioonidele.

Juuste hooldus ja karvade eemaldamine

Näiteks on praegu aina populaarsemad fotoepilaatorid, mis on tõeliselt mugav viis vabaneda näo-, bikiinipiirkonna, kaenlaaluste või jalakarvadest. Selle seadme vastu tunnevad huvi aina rohkem ka mehed. Aga enne, kui otsustate selle kasuks, hinnake eelnevalt enda naha tundlikkust ja seda, kas olete piisavalt hoolikas, et teha vajalikud protseduurid õigeaegselt.

Neile, kellele meeldib eemaldada karvu traditsioonilisel moel ehk siis, kui selleks on vajadust ja aega, on turul suur hulk epilaatoreid. Enne uue epilaatori ostmist tuleb taas hinnata naha tundlikkust ja mõelda, milliseid kehapiirkondi hakkate epileerima. Võib valida kõige lihtsama epilaatori või sellise, millel on mitu pead, mõnda saab kasutada vee all, osa on massaažifunktsiooniga jne. Kõik sõltub vajadustest ja kasutussagedusest.

Lihtsamaid soenguid kandvate või habemega meeste vannitoas on kohustuslikuks seadmeks pardel. See säästab aega, mida teised inimesed kulutavad ilusalongidele ja kosmeetikutele. Kui kasutate pardlit nii juuste kui ka habeme piiramiseks ja kuju andmiseks, valige raseerimisfunktsioonidega pardel. Samuti tuleb arvesse võtta kasutusviisi. Ühed masinad töötavad ainult toitevõrgust, teised on laetavad, kolmandad patareidega. Kui pistik on vannitoas peeglist kaugemal, on soovitatav akude või patareidega variant. Ärge unustage, et niiskes ruumis kasutatavat seadet tuleks kaitsta niiskuse mõjude eest.

Top 10 epilaatorid

Massaaž kodus

Hea massaaž on tervisele kasulik, kuid selle nautimiseks ei ole sageli aega. Seetõttu on mõistlik soetada kaasaskantav või kodus kasutatav massaažiseade. Massaažiseadme valimisel mõelge kehaosadele, mida soovite masseerida ja lõdvestada. Jalamassaažiaparaat lõdvestab ka kõige väsinumad jalad, seljale ette nähtud aparaadid võivad jalule panna ka kõige kurnatuma inimese. Selle ostu planeerimisel tuleb pöörata tähelepanu laadimisomadustele – kas tegemist on automaatselt laadiva massaažiaparaadiga või nõuab laadimine teie sekkumist.

Top 10 massaažiaparaadid

Ilusalong kodus

Maniküüri ja pediküüri saab aja kokkuhoiu huvides teha ka kodus. Valides  ultraviolettkiirtega lampi spetsiaalseks kauapüsiva laki kuivatamiseks, hinnake naha võimalikku reaktsiooni kiirtele või teistele kasutatavatele vahenditele, nagu geelile. Nii maniküüri kui pediküüri tegemiseks ette nähtud lamp on suurem kui ainult maniküüri jaoks mõeldud lamp. Samuti on lampe, mis lülituvad pärast teatud kuivatusaega automaatselt välja. Kui unustate sageli aega jälgida, ärge ostke lampi, mida peate käsitsi välja lülitama.


Teine pediküüriabiline on elektriline jalgade koorija. Kui kasutate seda sageli, tasub kaaluda kallima ja tuntuma firma seadme ostmist. Kui teie jalataldade nahk ei ole problemaatiline, valige lihtsam variant, mida on lihtne pakkida kohvrisse ja puhkusele kaasa võtta.

Top 10 maniküürilambid

Näohooldus

Nägu on eriti tundlik piirkond. Seega, kui valite seadet näonaha puhastamiseks, pöörake tähelepanu ka muule kui ainult tootja kirjeldustele. Selle ostu juures on suureks abiks ka tuttavate või teiste kasutajate internetis jagatud nõuanded. Kuid kõige olulisemaks teguriks on näonaha seisund, tundlikkus ja see, kas teil on kalduvusi allergiaks. Enne seadme valimist oleks kasulik konsulteerida kosmeetikuga. Pärast konsultatsiooni teate, kas peaks valima sügavalt või õrnalt puhastavat tüüpi harjad. Pöörake tähelepanu funktsionaalsusele – on seadmeid, mis peale näo puhastamise ka epileerivad. Kui te reisite tihti ja soovite ka kodust eemal jätkata oma tavalist näohooldust, valige laetav või patareidega seade.

Top 10 näohooldusseadmed

Kokkuvõtteks võib öelda, et ilu- ja tervisetoodete valikul tuleb tähelepanu pöörata mitmele aspektile:

  • Kasutussagedus. Kui seadet hakatakse kasutama mitu korda nädalas või lausa iga päev, vajate väga vastupidavat seadet. Seetõttu tuleks valida tuntud tootja või lugege, tundke huvi ja otsige nõuandeid inimestelt, kes juba kasutavad teile meeldinud konkreetset seadet.
  • Funktsionaalsus. Kui pardlit hakatakse kasutama peale habeme kujundamise ka juuste lõikamiseks, siis tuleks hoolikalt lugeda seadme kirjeldust: milline on jõudlus, mitu funktsiooni on ja milleks sobib. Näiteks on epilaatoreid, mis ei sobi bikiinipiirkonnale, olles  tundliku naha jaoks liiga karmid. See reegel, et kindlasti tuleb võtta arvesse seadme funktsionaalsust ja seadet uurida, kehtib kõigile ilu- ja tervisetoodetele.
  • Võimalikud komplikatsioonid, kokkupuude nahaga. Nagu ka kosmeetikatoodete puhul, nii tuleb ka nahaga kokkupuutuvate seadmete valimisel tähelepanelikult lugeda läbi kõik vastunäidustused ja teada oma naha võimalikke reaktsioone. Tootjad esitavad kogu informatsiooni, mis on seadmega seotud. Kui tekib kahtlusi, et olete allergiline või kui teil on dermatiidi või muid tunnuseid, pidage seega nõu arstiga.
  • Seadme komplektsus. Kui tahate seadet kasutada ka reisidel, valige väiksem, laetavate akudega seade.
  • Hind. Rahasumma, mille saate kulutada ostule, on väga oluline aspekt. Hind võib varieeruda sõltuvalt seadme funktsioonidest, tootjast ja ostukohast. Kui ostate e-poest, on see kindlasti odavam. E-poes Kaup24.ee on erinevaid sooduspakkumisi, mis võimaldavad osta soovitud tooteid odavamalt. Kui kasutate erikoodiga allahindlust, on võimalik säästa veelgi rohkem.

Klientidele meeldib see postitus

4.5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?