Kasulikud nõuanded

Kuidas valida ja kasutada fotoepilaatorit? (+ 2020. aasta 3 populaarseimat mudelit)

Lai valik fotoepilaatoreid
15.04.2020
kvaliteetne ja tõhus karvade eemaldamine fotoepilaatori abil

Otsime pidevalt võimalusi soovimatute karvade tõhusaks eemaldamiseks – kui olete oma senistes meetodites pettunud, tasub mõelda fotoepilatsioonile. See on kiiresti populaarsust koguv protseduur, mida on võimalik mugavalt ja lihtsalt omal käel läbi viia – oluline on leida kvaliteetne ja just endale sobilik fotoepilaator. Seekord võtame jutuks fotoepilaatorite peensused ja püüame koos välja selgitada, milline võiks olla just teie jaoks see parim seade.

Fotoepilaatori kasutamine

Fotoepilaatori töö põhineb intensiivsel impulssvalguse tehnoloogial, mis on spetsiaalselt kohandatud ohutuks koduseks kasutamiseks. Sel moel hävitatakse karvasibul täielikult ning uus karv ei kasva sedavõrd ruttu tagasi. Kuidas fotoepilaatorit kasutada? Oluline on järgida järgmisi samme:

 • Enne protseduuri tuleks töödeldavad kehapiirkonnad raseerida, karvad ei tohiks eriti pikad olla – juuri kiiritatakse ja neile tuleb jõuda võimalikult lähedale. Nahk peaks olema täiesti puhas ja kuiv.
 • Valige sobiv kuumuse aste, hoidke seadet naha vastas ja vajutage nuppu, kuni roheline tuli süttib. Peaksite tundma meeldivat soojust.
 • Protseduur ise kestab 15–30 minutit, olenevalt kehapiirkonnast ja konkreetsest seadmest ning võitegi karvadega mitmeks kuuks hüvasti jätta. Soovitud tulemuste saavutamiseks tuleb protseduuri korrata umbes iga kahe nädala tagant, kui tootja juhistes ei ole öeldud teisiti.

Fotoepilaatorite plussid ja miinused, kasutajate tagasiside

Paljud kahtlevad, kas ikka tasub endale fotoepilaator soetada. Kui heidaksite pilgu erinevatele arvustustele, oleksite veendunud, et selline karvade eemaldamise meetod on tegelikult äärmiselt tõhus. Ekspertide sõnul on karvade tagasi kasvamine palju minimaalsem ning karvad ise oluliselt õrnemad. Tuleb silmas pidada, et protseduur ei sobi hallide, väga heledate ega punaste juuste või loomulikult väga tumeda naha korral, sellisel juhul ei toimi fotoepilatsioon lihtsalt kuigi tõhusalt. Teistel juhtudel ei valmista tulemused pettumust – lisaks on fotoepilaator saadaval nii meestele kui naistele.

Samuti väärivad rõhutamist järgmised eelised:

 • Puudub valu ja nahaärritus. Protseduuri läbi viies on tunda ainult minimaalset kipitust. Nahk ei muutu punaseks, mistõttu võite praktiliselt koheselt jätkata igapäevaste tegevustega.
 • Mitmekülgsus. Seadmeid on võimalik kasutada karvade eemaldamiseks erinevatel kehapiirkondadel – näo-, käte-, selja-, jalgade-, kõhu-, kaenlaaluste või bikiinipiirkonnas.
 • Maksimaalne mugavus. Fotoepilatsioon ei nõua palju aega ning saate seda teha igal ajal, mis muudab protseduuri äärmiselt mugavaks – teil ei ole tarvis kohandada oma plaane, et sõita ilusalongi spetsialisti juurde.

Ainsaks puuduseks on fotoepilaatori üsna kõrge hind. Siiski tasub meeles pidada, et seade teenib teid äärmiselt pikka aega. Kui arvutate, kui palju kulub ühele salongikülastusele, siis on pikas perspektiivis isikliku epilaatori omamine rahaliselt tunduvalt mõistlikum.


Parim fofoepilaator: milline valida?

Selleks, et ost vastaks igati ootustele, tasub tähelepanu pöörata järgmistele aspektidele:

 • Toiteallika tüüp. Fotoepilaatorid võivad olla elektrilised või akutoitega. Mõlemal on omad eelised: aku on kompaktsem ja saate seda kasutada igal ajal ja igal pool. Siiski tagavad elektriseadmed katkematu töö – te ei pea muretsema, et fotoepilaator võiks ootamatult tühjeneda.
 • Epilatsioonipiirkond. Epileeritavast alast oleneb, milline konkreetne mudel endale valida. Mida suuremat piirkonda regulaarselt epileerite, seda lühemad peaksid välgud olema – sellisel juhul tasub valida mudel, millega on korraga võimalik töödelda suisa 6 cm² piirkonda. Kui epileerite sageli väiksemaid, halvasti juurdepääsetavaid alasid, tasub valida seade, mis töötleb korraga 3 cm² suurust piirkonda.
 • Võimsus. Antud omadusest ei sõltu üksnes see, kui tõhusalt karvadega hüvasti jätate – liiga võimsa seadme puhul on oht nahka põletada. Optimaalne on valida umbes 5 J/cm² võimsusega mudel.
 • Valgusallika moodul. Igal fotoepilaatoril on teatav välkude arv ning sellest oleneb seadme kasutusiga. Kui reserv on ära kasutatud, tuleb seadme pirnid välja vahetada, kuid mõnel lihtsamal mudelil taoline funktsioon puudub, mis tähendab, et tuleb soetada uue seade. Seetõttu on arukas valida koheselt suurema välguvaruga mudel ning eelistada vahetatavate pirnidega mudeleid – see vähendab tulevikus lisakulusid.
 • Täiendavad eelised. Mõnel fotoepilaatoril on vahetatavad otsikud tundlikele aladele ning võimalus lisakaitseid ja valgustuse sätteid muuta. Tutvuge rahulikult kõikide funktsioonidega ja otsustage, millised on teie jaoks tõepoolest vajalikud.

3 parimat fotoepilaatorit

Kvaliteetse ja usaldusväärse seadme valimiseks tasub tutvuda nende efektiivsete mudelitega – just need on hetkel kõige populaarsemad seadmed.

Silk'n Glide Rapid 400.000

Antud mudel üllatab oma tõhususega – on leitud, et just see seade eemaldab karvu palju kiiremini kui teised selle seeria mudelid. Rapid 400.000 sobib kasutamiseks väiksematel piirkondadel, kuna see puhastab ühe välguga 3 cm² ala. Seadmega on võimalik valida sobilik epilatsioonirežiim ning laadides alla spetsiaalse rakenduse, tuletatakse teile automaatselt meelde, millal läbi viia järgmine protseduur. Sel moel on võimalik protseduur veelgi mugavamaks muuta. Välkude varu ulatub suisa 400 000-ni, mis garanteerib, et fotoepilaatorist saab teie pikaajaline kaaslane!

Braun Silk-Expert Pro 3 PL3011

Brauni mudel, mis on kuulus ainulaadse SensorAdapt tehnoloogia poolest, mis võimaldab kaameral hinnata teie nahatooni ja valida sellest olenevalt kõige sobivam välgu jõudlus. Samuti on seadmel spetsiaalsed hooldusrežiimid ja töötlemisvõimalused karvade turvaliseks ja tõhusaks eemaldamiseks. Seda isegi juhul, kui kasutate fotoepilaatorit täiesti esimest korda. Kindel välkude arv, kompaktne disain ja kaasasolev mugav kott – kõik, mida vajate!

Philips Lumea SC1995/00

Mudel on suurepärane valik tõhusust hindavatele inimestele – ühe välguga on võimalik töödelda 4 cm² suurust ala. Tootjad lubavad, et protseduur kestab vaid 15 minutit ning teil on võimalik seadet kohandada kogu keha jaoks – selle tagavad 5 erinevat valgusrežiimi. Pikk juhe võimaldab Lumea mudelit kasutada kõikjal, kus on pistikupesa ning kaitse juhuslike välkude eest tagab seadme pika tööea. Nautige kiireid tulemusi ja maksimaalset mugavust!

Kui ükski nimetatud fotoepilaator ei avalda teile siiski muljet, siis on turul veel suur hulk tähelepanuväärseid mudeleid. Kaaluge, milliseid omadusi te seadme juures hindate ja veenduge fotoepilaatori tõhususes!

Klientidele meeldib see postitus

4/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.