Kasulikud nõuanded

Näopuhastus kodus: mida proovida?

Vaata kõiki pakkumisi
05.12.2019
näopuhastusprotsetuurid kodus

Ühtlase ja erksa jume nautimiseks peame sellele pisut tähelepanu pöörama. Üks tõhusamaid protseduure on näopuhastus - see eemaldab surnud naharakud, takistab pooride ummistumist ning ennetab akne ja muude puuduste ilmnemist. Näopuhastust saab teha ka kodus - saate seda teha mõne põhinipi abil.

Regulaarne igapäevane hooldus

Puhastuse protseduurid peaksid algama tavalise näopesuga. Kui te pole meiki kasutanud, võib piisata tavalisest veest, kuid pidage meeles, et see kuivatab natukene nahka - sellistel juhtudel on eelistatav valida taimetee, keedetud või isegi gaseerimata mineraalvesi. Kui teie näol on kosmeetikat, peaksite lisaks kasutama toonikut või puhastuspiima ja seejärel kandke näokreem. Neid protseduure tuleks korrata nii hommikul kui ka õhtul - isegi kui te ei kasuta meiki, võivad tolm ja mustus päeva jooksul koguneda ka näole ning need tuleks eemaldada.

Näo puhastamine

Olenevalt olukorrast peaksite 1-2 korda nädalas tegema näole lisapuhastust ja koorimist. Saate seda ka ise teha, kasutades ühte järgmistest toodetest:

  • Näopuhastuharjad. Selle toote harjased masseerivad nahka meeldivalt ja eemaldavad samal ajal nahale koguneva mustuse - see protsess ei vaja täiendavaid tooteid.

  • Näopuhastusgeel/vaht/piim/vesi/õli. Nende toodete konsistents on tavaliselt erinev, kuid eesmärk jääb samaks. Tõsi, nende koostist tuleks lähemalt uurida - kui koostisosade loetelu on pikk, aga teie nahk pole mitte ainult puhastatud, vaid ka toidetud ja niisutatud. Toodete kasutamisel tuleks jälgida ka kogust. Samuti tuleks hoolikalt järgida juhiseid: mõnda toodet ei kanta kogu näole, vaid ainult probleemsetele piirkondadele.


  • Puhastuskäsnad. Kuigi turul on palju erinevaid võimalusi, saab palju tähelepanu Jaapani Konjac kiudainetest valmistatud käsn, mis sobib kõigile nahatüüpidele. Nende ja täiendavate puhastusvahenditega eemaldate komedoonid, poorid ning stimuleerite vereringet ja rakkude uuenemist.


  • Puhastavad näomaskid. Need näopuhastusvahendid üllatavad teid äärmiselt laia valikuga: siit leiate nii nõrgemaid kui ka väga sügavpuhastavaid tooteid, millel on mitmesugused koostisosad. Võib öelda, et see on üks lihtsamaid viise sujuva ja veatu jume nautimiseks.