Kasulikud nõuanded

Pesumaailma popimad trendid 2021. aastal

29.03.2021
naised kannavad värvilist pesu

Ootuspäraselt on pesumaailma trendide nimekirja tipus mugavus. Täieliku toega rinnahoidjate asemel soovivad inimesed kanda traatideta variante, mida saab kanda kogu päeva. Samal ajal kannavad naised pesu hea enesetunde saavutamiseks, valides seksika ja intiimse välimuse ning sellised kangad nagu pits ja siid.

Võrgutavad toonid, praktilised, kuid ilusad rinnahoidjad on sel aastal kõige olulisemad naistepesu suundumused. Edasised trendid on põnevad ja muudavad kahtlemata teie aasta mitu korda paremaks, kui nendega oma garderoobi täiendate. Tutvuge ka viie soodsa, kuid kvaliteetse naiste pesubrändiga, kelle tootevalikust saate endale selle aasta trendid välja valida. 

Võrgutavad värvid

Seda suundumust on näha mitmetes kollektsioonides ja ka moelavadel. Pesu on väga emotsionaalne kategooria ja erksad värvid on meeliülendavad, võrgutavad ja ergutavad. Inimesed otsivad rõõmsaid hetki läbi väikeste naudingute. Võrgutavad värvid on mõnus puhkus mustast ja neutraalsest.

lilla naiste pesu sinine naiste pesu


Siidist öösärgid

Ilusast siidist riide kandmisel ja selle tundmisel võib olla meeliülendav jõud. Puhtast siidist valmistatud tooted on ülimalt pehmed ja sundimatult šikid ning neid saab kanda magades või luksusliku täiendusena ka päevasel ajal. Need on tõesti igapäevane luksus! Siidist öösärke on ülilihtne kanda ja seljast võtta ning teadaolevalt on siid ka nahale kasulik, muutes selle rõivaeseme veelgi ihaldusväärsemaks.

siidist öösärk valge öösärk

Kõrge vöökohaga püksikud

Mugavus on muutunud enamiku moe aspektide märksõnaks, kuna inimesed proovivad kanda kodus lõõgastumiseks sobivaid riideid. Uuele eluviisile toetudes on üha populaarsemaks muutunud keskmise ja kõrge vöökohaga püksikud. Sel aastal näete neid stiile paljudes aluspesusahtlites, kuna on suurenenud inimeste soov mugavuse järele ning need sobivad ideaalselt niisama üksinda või hubaste dressipükste all kandmiseks. Selleks, et teie uus pesu kaua püsiks, soovitame lugeda, kuidas pesta aluspesu

kõrge vöökohaga aluspüksid


Traadita rinnahoidjad

Traadid ja lisatoetus on käesoleval aastal muutunud vähem prioriteetseks. Täpselt nagu kõrge pihaga aluspüksid, on mugavuse soov kandunud üle ka rinnahoidjatele, kusjuures pigem on trendikad kerged ja minimalistlikud stiilid kui toestusega valikud. Võib eeldada, et näeme rohkem rinnahoidjaid, mis seab esikohale mugavuse. Lugege lähemalt ka, kuidas endale rinnahoidjat valida. Rinnahoidjate juures on samuti oluline, et te nende eest õigesti hoolt kannaksite, selleks lugege, kuidas rinnahoidjat pesta ning kui teie hele pesu hakkab tuhmuma, siis on hea teada, kuidas rinnahoidjat valgendada

must brakette