Kasulikud nõuanded

Meestele: kuidas valida kallimale seksikat aluspesu?

Vaata kõiki seksika pesu pakkumisi
26.11.2020
roosa pitlisine aluspesu pojengide ja kingitustega

Eriliste sündmuste nagu suhte aastapäeva või sünnipäeva jaoks kallimale ideaalset kingitust valides võite sattuda keerulisse olukorda. Soovitame osta oma naisele pesu! Mehena võib poodi kohale pesu valima minemine tunduda hirmutavana, seega on heaks lahenduseks veebipood, et kingitused ikka valitud saaksid.

Pesu tundub alguses lihtsa kingiideena, kuid erinevad suurused, stiilid ja kallima kehakuju võivad valiku keeruliseks teha. Ärge aga muretsege, sest on mõned näpunäited, mis aitavad teil valida vastavalt enda eelarvele, kallima kehale ja magamistuppa kõige sobivama naistepesu. Kui panete pesuvalikuga kümnesse, siis avaldate kallimale palju muljet. Tutvuge ka põnevate erootiliste mänguasjade teejuhiga, millega samuti enda kaaslast üllatada.

Miks kinkida pesu?

Ärge muretsege, kui kaua olete kallimaga koos olnud. Kallimale kingituseks mõeldud seksikas naistepesu on loomulikult hirmutav, kuid see võib olla lõbus kogemus teile mõlemale. Soovite, et teie tüdruk tunneks end seksikalt selles, mida talle ostate. Värske või pikaajaline suhe - pesu kingituseks ostmine on igal juhul suurepärane idee ning hea viis omavahelise särtsu elus hoidmiseks.

mees annab naisele kingituse

Arvesta kallima soovidega

Tehke kindlaks, kuidas teie partner end juba olemasolevas pesus tunneb. Kas ta on häbelik, konservatiivne, eneseteadlik või julge ja valmis kõike paljastama?

Kui ostate naistepesu, peab see tõesti kallima iseloomu ja soovidega kokku sobima, ainult nii tunneb ta ennast seksikalt, mugavalt ja kindlalt. On suur erinevus selles, mida mehed peavad naiste seljas seksikaks ja mida naised ise seksikaks peavad. Naine saab kohe aru, kas ostsite naistepesu, mis ainult teie arvates tema seljas hea välja näeb ilma, et oleksite kinki valides arvestanud kallima isikliku stiiliga ja eelistusega. Praegu pole aeg olla isekas! Vali midagi, mis talle meeldiks, kuid mida ta tõenäoliselt ei hakkaks ise endale ostma ning ärge suruge enda soove liiga tugevalt peale!

must seksikas pesu

Õige stiili ja suuruse valimine

Tehke oma kodutööd ja olge valmis! Heitke pilk oma partneri aluspesusahtlisse ning jätke meelde tema lemmikstiil ja kirjutage üles tema rinnahoidja ning püksikute suurus. Kontrollige erinevate paaride suuruseid, kuna suurused võivad kaubamärkide ja stiilide vahel veidi erineda. 

Pärast suuruse teada saamist, saate määratleda stiili. Arvestada tuleb rinnahoidjate ja aluspükste kuju ning disainiga. Kui ta tavaliselt kannab rinnahoidjaid, millel ei ole toetavat traati, siis ei ole mõtet talle kinkida sellist paari, millel on traat. Samuti on tähtis roll materjalil, näiteks pits, siid, puuvill - milles teie partner end kõige mugavamalt võiks tunda? Kui partneril pole just kindlat tugevat eelistus ainult puuvillase aluspesu kandmise suhtes, siis valige midagi teistsugust, mõni seksikaim kangas nagu pits või satiin. Ärge unustage ka värvivalikuid! Kui te pole värvi osas kindel, otsige midagi kaasaegset ja klassikalist. Must on alati hea mõte ja kindla peale minek.

naine voodis oma uue pesuga

Ostu sooritamine 

Kui ostate aluspesu kingitusena, võiksite valida rinnahoidjate ja aluspükste komplekt. Kui olete rinnahoidja valinud, peaks sobivate aluspükste leidmine olema lihtne. Saate lisaks kinki täiendada selliste aksessuaaridega nagu sukad, seksikad traksid ja sukahoidjad. Veebipoest kinki valides on laia valiku eelis erinevate stiilide ja disainide varieeruvuse osas. Tähtis on meeles pidada, et igal naisel on erinev suhe enda kehaga. Sellega tuleb arvestada ning aidata enda kallimal näha, et ta näeb hea välja ükskõik mida kandes, olgu selleks siis lohvakas t-särk või nahast kostüüm. Lugege lähemalt ka naistele mõeldud jõulukinkide kohta, et erinevatest ideedest inspiratsiooni saada ja enda kallimale parimad kingid teha.

Kuidas hindate seda postitust?