Kasulikud nõuanded

Kuidas rinnahoidjat valgendada?

04.01.2021
valge pesukomplekt

Ilmselt seisab iga naine silmitsi olukorraga, kus uhiuus lumivalge rinnahoidja halliks muutub ja oma kauni välimuse juba pärast paari pesukorda kaotab. Milliseid meetmeid rinnahoidja värvi taaselustamiseks rakendada – rohkem artiklist.

Looduslikud valgendamise võimalused

sooda, sidrun rinnahoidja valgendamiseks kodus

Kui soovite oma rinnahoidjatele koduste vahendite abil uus elu anda, tasub kasutada ühte kolmest kõige populaarsemat viisist:

  • Sool, sooda ja vesi. Valage kaussi liiter külma või sooja vett ja lisage sellesse 2 supilusikatäit soola ja 2 supilusikatäit söögisoodat. Segage sool ja söögisooda lahustumiseni. Leotage rinnahoidjat vees 1-2 tundi. Seejärel loputage puhta veega, kuivatage hästi imava rätikuga ja laske loomulikul teel kuivada.
  • Äädikas. Täitke kauss liitri külma või sooja veega ja valage sellesse 2 tl valget destilleeritud äädikat. Segage ja leotage rinnahoidjat 20 minutit vees. Pärast leotamist peske rinnahoidjat hoolikalt pesuvahendiga, kuna äädika lõhn ei kao peale puhta veega loputamist. Pärast pesemist kuivatage rinnahoidjat rätikuga ja laske sel kuivada.
  • Sidrun. Segage liiter kuuma vett poole tassi naturaalse sidrunimahlaga. Laske veel natuke jahtuda, kuna kuumus võib kahjustada tundlikumaid kudesid. Seejärel kastke rinnahoidja 1-2 tunniks vette. Loputage puhta veega, kuivatage rätikuga ja tundke rõõmu.

Keemilised lahendused

rinnahoidja valgendamine pesumasina ja valgendiga

Kui looduslikud abinõud ei toimi või soovite kiiret ja turvalist tulemust, võite kasutada üht järgmisest kolmest tõhusast, kuid ohutust lahendusest.

  • Vesinikperoksiid. Lisage liiter vette 2 supilusikatäit 3-protsendilist vesinikperoksiidi. Segage korralikult ja leotage rinnahoidjat 30 minutit. Seejärel loputage hoolikalt puhta veega, kuivatage rätikuga ja laske kuivada.
  • Valgendaja. Kuna rinnahoidjate materjal on üsna tundlik, valige kindlasti ilma kloorita valgendaja. See üksnes ei valgenda, vaid eemaldab täiuslikult ka kõige kangekaelsemad plekid. Millises koguses vett, valgendit ja pesuvahendit segada, leiate toote pakendilt. Kuid valgendi kasutamisel pidage meeles, et ärge hoidke rinnahoidjat valgendajas kauem kui 30 minutit, vastasel juhul võib kangas kahjustuda. Pärast leotamist loputage rinnahoidjat hoolikalt sooja ja seejärel külma veega. Seejärel kuivatage rätikuga ja laske kuivada.


  • Aspiriin. Valuvaigisti sisaldab orgaanilist hapet, mis sobib suurepäraselt ka rõivaste valge värvi taastamiseks. Valage kaussi 3 liitrit toatemperatuuril vett ja lahustage selles 5 aspiriini tabletti. Leotage rinnahoidjat vees 5–7 tundi. Seejärel loputage puhta veega, kuivatage rätikuga ja laske kuivada.

Lumivalge värvi taaselustamiseks on tõesti palju võimalusi. Valige lahendus, mis teile kõige enam meeldib. Kuid isegi kui rinnahoidjat valgendate, võib see taas oma värvi kaotada, kui te selle eest õigel moel hoolt ei kanna. Lugege edasi, et teada saada, kuidas rinnahoidjaid pesta nii, et need ei kaotaks võimalikult kaua oma kuju ega värvi.

Klientidele meeldib see postitus

4/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?