Kasulikud nõuanded

Parimad jõulufilmid: TOP5

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
23.11.2021
pere jõulufilmi vaatamas

Paljudel peredel on vahva traditsioon aasta suurimate pühade eel taas kokku saada ning külmad talveõhtud mõnusalt üheskoos muuhulgas teleri ees veeta. Filmid, mis ühel või teisel moel seotud jõuludega, võimaldavad teil ootusärevalt jõule oodata ja aitavad meeles pidada pühade tegelikku tähendust. Ning kuigi televiisoreid asendavad üha enam monitorid või projektori ekraanid, siis jõulufilmide vaatamise traditsioonist ei kiirusta keegi loobuma. Seda enam, et tänasel päeval on valikus ülimalt lai valik filme. Läbi aegade parimaid jõulufilme on võimalik nautida kasvõi igal aastal – just neid meistriteoseid teile seekord esitleme.

parimad jõulufilmid

“Grinch”

See on tuntud lugu rohelisest mehest, kes ei talu jõule ja kõike sellega seonduvat. Isegi pärast linnast lahku löömist ei pääse Grinch pidulikust saginast, mistõttu tuleb tal plaan jõulud varastada. Tema katsed ei lähe siiski sugugi nii, nagu ta ise loodab.

tüdruk vaatab grinchi jõulufilmi

Filmis on palju lõbusaid ja naljakaid olukordi, mistõttu peaks see väga meeldima ka pisematele. Ajalooliselt on lool aga sügavam mõte, mis paljastab jõulude tähenduse, nii et õhtu selle filmi seltsis saab olema lõbus ja sisukas. Veenduge, et lapsed tunneksid end nagu kinos: popkornimasin garanteerib maitsvad suupisted ja muudab nende valmistamise lihtsaks ja lõbusaks.

tüdruk vaatab filmi ja soob popcorni


“Üksinda kodus”

Parimatest jõulufilmidest rääkides on lihtsalt võimatu see film nimekirjast välja jätta. Lugu poisist, kes jääb jõulude ajal tahtmatult üksinda koju ja üritab varastega võidelda, on saatnud ülemaailmne edu. Sellest filmist on nüüdseks välja antud viis osa ja räägitakse isegi kuuendast, nii et aasta kaunimaid pühasid oodates ootab teid rohkem kui üks lõbus ja äärmiselt seiklusrikas õhtu.

jõulufilmi vaatamine kodus

Palju mugavam oleks kõiki seiklusi ja vempe suurelt ekraanilt vaadata – kui teie suure teleriga kiidelda ei saa, sobib suurepäraselt ka kodune projektor. Tuleb vaid leida tühi heledates toonides sein ja sättida mõnus nurgake, kus üheskoos filme nautida – see peaks lastele väga meeldima.


“Harry Potter”

Jõulud on alati seotud maagiaga – vaevalt on maailmas mõni teine ​​film, mis suudaks sellise hulga võlukunstiga lummata. Seda enam, et räägime koguni kaheksast kauakestvast ja kaasahaaravast osast sellest loost! Film jutustab poisist, kes käib võlurite koolis. Siin õpib ta paremini tundma oma minevikku, maagia saladusi ja astub võitlusse kurjade võluritega.

tüdrukud vaatavad Harry Pottery filmi

Harry Potteri filmid meeldivad nii täiskasvanutele kui ka lastele – neis rõhutatakse sõpruse tähtsust, nii on lastel ka midagi õppida. Samuti on filmides tohutult eriefekte ja muljetavaldavaid helisid – selleks, et filmi nautimine kinotasemeni küündiks, vajate kvaliteetset kodukinosüsteemi.