Kasulikud nõuanded

Milline on parim viis jumestuse eemaldamiseks?

Vaata kõiki näopuhastusvahendite pakkumisi
04.05.2020
naine eemaldab meiki näopuhastusvahendite abil

Paljud meist ei kujuta ette päeva ilma jumestuseta – tänu kaunile jumestusele on meil võimalik peita iluvigu ning rõhutada oma parimaid külgi. Kauni välimuse säilitamiseks ja naha vananemisprotsessi aeglustamiseks on oluline pöörata piisavalt tähelepanu ka meigi korrektsele eemaldamisele ja näo puhastamisele. Meigieemaldusvahendite ülesanne ei ole üksnes jumestuse jääkide põhjalik puhastus, vaid need peaksid taastama naha tasakaalu ja säilitama selle kaitsefunktsiooni. Seekord arutamegi, millised meigieemaldajad täidavad neid ülesandeid kõige paremini.

Millega jumestust eemaldada?

Meigieemaldajate valik on erakordselt rikkalik, kuid iga tüüp sobib kõige paremini teatud olukordades. Hetkel on kõige populaarsemad järgmised vahendid:

  • Näopiim. Sobilik tundliku ja kuiva naha korral. Enamasti on näopiimal niisutavad omadused. Pärast piima näole kandmist tuleks see eemaldada lapi, vati või teinekord ka – veega. Pärast näopiima kasutamist kantakse sageli näole ka näotoonikut.


  • Näotoonik. Kasutatakse enamasti spetsiaalselt jumestustoodete jääkide eemaldamiseks ning nii mõnigi neist võib pakkuda ka niisutavat funktsiooni. Tõsi, enne tooniku pealekandmist tuleb nägu esmalt puhastada näopiima või mõne muu pehmema vahendiga.