Kasulikud nõuanded

Igapäevane meik: millised tooted peavad olema?

Lai valik ripsmetušše, lauvärvie, silmapliiatseid, seerumeid
03.03.2020
meigitooted laual

Te tahate igal võimalusel veatu välja näha - sellepärast püüame päevase meigiga oma tugevusi näidata ja varjata puudusi. Igapäevaelus ei taheta tavaliselt liiga särav ja väljakutsuv välja näha– eriti kui peate päeva veetma tööl. Seetõttu on igapäevane jumestus lihtsam, kergem ja sagedamini õrnade toonidega ja mitte nägu koormav. Oskustest üksi ei piisa: teil on vaja peamisi meigitooteid. Oleme koostanud nimekirja kõige olulisematest toodetest– kui need kõik on teie kosmeetikakotis, muudavad need teie igapäevast meigi kvaliteeti ja efektiivsust.

Meigialuskreem ja jumestuskreem

Need - on ühed olulisemad vahendeid, mis aitavad märkimisväärselt kaasa edasisele edule. Meigialuskreem silub naha pinda ja katab kõik puudused väga hästi, olgu selleks armid või ootamatu akne. Pärast selle pealekandmist on võimalik liikuda jumestuskreemi juurde, mis vastutab värvi silumise ja ühtlustamise eest. See toode, mida tuntakse ka vedela- või kreempuudrina, tagab selle, et kogu naha pind näeb välja sama, isegi kui mõnes piirkonnas on kuivus ja mõnes - läige.


Peitekreem

Kui kaalute milliseid samme teha, siis loendisse tuleks lisada ka peitekreem. Kõige sagedamini kasutatakse seda probleemsetes piirkondades nagu silmapiirkond või akne. Oskuslikumad meikijad rakendavad seda vahendit ka näo kontuurimisel, nii et peitekreem ei jääks teie kosmeetikakotti seisma.