Kasulikud nõuanded

10 kõige olulisemat jumestustoodet igapäevaseks jumestamiseks

Vaata kõiki silmameigitoodete pakkumisi
19.12.2022
meigitooted ja meigipintslid laual

Kes meist ei sooviks iga päev veatu ja kaunis välja näha! Just sellepärast püüamegi päevase meigiga oma ilu rõhutada ja puudusi peita. Igapäevaelus ei soovita enamasti kanda liiga säravat ja väljakutsuvat jumestust – eriti kontoris. Seetõttu on igapäevane jumestus lihtsam, kergem ja sagedamini õrnade toonidega ja mitte nägu koormav. Oskustest üksi ei piisa: vajad ka häid meigitooteid. Sel põhjusel oleme koostanud nimekirja kõige olulisematest toodetest, mis muudavad igapäevase meigi kvaliteeti ja efektiivsust.

loomuliku jumestusega naine

Meigialuskreem ja jumestuskreem

Ühed olulisemad vahendeid. Meigialuskreem silub naha pinda ja katab kõik puudused väga hästi, olgu selleks armid või akne. Pärast selle pealekandmist on võimalik liikuda jumestuskreemi juurde, mis abiks nahatooni silumise ja ühtlustamise eest. Jumestuskreem tagab selle, et kogu naha pind oleks ühtlane, isegi kui mõnes piirkonnas on nahk kuivem ja mõnes rasusem.

naine kannab nahale meigialuskreemi


Peitekreem

Oluline on ka hea peitekreem. Kõige sagedamini kasutatakse seda probleemsetes piirkondades nagu silmaalused või punnid. Oskuslikumad meikijad rakendavad seda vahendit ka näo kontuurimisel, nii et peitekreem ei jää kosmeetikakotti seisma.

tüdruk kannab peitekreemi silmade alla


Tolmpuuder

Seda tüüpi puuder kantakse kinnitamiseks jumestuskreemile. Tolmpuudri ülesandeks on läike eemaldamine ja kauapüsiv meik. Kui sa ei soovi kogu päeva jooksul muretseda täiendavate paranduste pärast, ei saa sa ilma tolmpuudrita hakkama!

erinevat tooni tolmpuudrid