Kasulikud nõuanded

Kuidas valida triikrauda?

Triikraudade pakkumised
22.02.2018
Triikraua valimine

Kõik triikrauad on loodud üheks eesmärgiks, nad kõik on rohkem või vähem sarnased, kuid valik on lihtsalt tohutu. Alates kõige odavamatest mudelitest, mis ei tekita palju auru kuni spetsiaalse aurupumbaga aurupõhiste mudeliteni. See kõik on muljetavaldav, kuid tekitab ka probleemi - millist triikrauda siis ikkagi valida?. Kaup24.ee eksperdid aitavad Sind!

Millist triikrauda valida?

Hea on see, et ei pea kulutama palju raha tellides head triikrauda. Praegu hakkavad triikraudade hinnad alates 10 eurost. Tõsi, kallimad triikrauad võivad pakkuda rohkem erinevaid aurufunktsioone ja omada rohkem erilisi omadusi.
Kui Sul on vähe riideid, pesed neid harva ja need ei nõua erilist hoolt, sobib ka kõige tavalisem triikraud. Aurugeneraatoriga triikimisseadmed on tugeva auruga, neil on eraldi veemahuti, raud on enamasti kergem ja võib töötada palju kauem. Sellisel juhul vajad siiski suuremat ja stabiilsemat triikimislauda, kuna veemahuti võib olla üsna suur ja raske.
Turul on ka nende kahe seadme vahepealsed versioone. Mõned triikrauad kasutavad surutud auru, mis on tihedam ja seega suuteline ka paremini riideid tasandama. See triikraud võib olla väga hea kompromiss, kui vajad suuremat võimsust, kuid Sul ei ole piisavalt palju raha võimsa triikimisseadme jaoks.

TOP triikrauad


Triikimisraua pind

Kõige olulisem aspekt triikrauda valides on raua materjal. Turul on kõige populaarsemad triikrauad, mille rauad on tehtud keraamikast, teflonist, alumiiniumist või roostevabast terasest.

Roostevabast terasest kattega triikrauad ei ole asjata kõige populaarsemad - seda materjali on üsna lihtne puhastada, see libiseb hästi ja selle hind ei ole väga kõrge. Kuid roostevabat terast on üsna lihtne kriimustada ja pikemas perspektiivis võib see veidi triikimise mugavust ja kvaliteeti mõjutada.

Keraamilised pinnad on väga siledad ja puhtad ning libisevad hästi,  kuid ära unusta, et see materjal on väga habras ning hooletu kasutamine võib tähendada, et pead varsti uue raua ostma. Teflonil on sarnased omadused. Jah, seda ei ole võimalik nii kergesti katki teha, kuid teflonit on lihtsam kui mis tahes muud materjali kriimustada.

Lisaks on olemas alumiinuimpinnaga triikrauad. See on veidi sarnane roostevabale terasele, kuigi viimane on veidi parem. Alumiiniumi peamine eelis on selle madal hind. Turul on palju teisi unikaalseid pindasid, kuid paljud neist põhinevad meie kirjeldatud materjalidele.

Omadused ja disainidetailid, millele peaksid tähelepanu pöörama

Nagu me juba mainisime, on igal raual erinevad funktsioonid. Mõned neist on tarbetud, kuid mõnele neist tuleb erilist tähelepanu pöörata. Üks neist omadustest on isegi olulisem kui disainilahendus - lubjafiltrid. Triikraud võib pika aja jooksul lupja endasse koguda. Kui raual ei ole vee filtrit, võib see kaasa tuua asjaolu, et raud lihtsalt ei suuda töötada enam sellisel võimsusel, mis alguses. Nii et enne kui ostad triikraua, veendu, et sellel on olemas lubjafilter.
 
Sama oluline on ka mugavus. Internetis toote ostmisel soovitame vaadata arvustusi veebist. Üldiselt pakume ainult neid triikraudasid, millel on üsna pehme ja kitsas käepide. Selle, kas triikraud vastab Sinu nõudmistele, saad kindlaks teha arvustuste lugemise ja piltide vaatamise teel.

Sinu jaoks võib olema oluline terav ja õhukese tallaga triikraud. Eelkõige tuleks sellele aspektile tähelepanu pöörata, kui Sul on palju nööpidega riideid, et nende vahel oleks hea triikides manööverdada. Paksema ja vähem terava rauaga sageli lihtsalt raiskad oma aega.

Samuti võid aega raisata siis, kui veemahutit ei ole lihtne täita. Soovitame valida läbipaistva veemahutiga seadme, millest näed hõlpsasti veetaset. Täiteava peaks olema piisavalt lai. Isegi kui mahutit ei ole lihtne täita, siis ei ole see kriitiline probleem, kuid mugavus on alati oluline.

Hooletud ja tähelepanematud inimesed unustavad mõnikord triikraua sisselülitatuna, mis ei tarbi ainult palju elektrit, vaid on ka ohtlik Sinule, kodule ja majapidamisele. Automaatse väljalülitumise turvaelemendid on juba peaaegu kõikides triikraudades, kuid enne ostu soovitame selle üle kontrollida.

Triikraud tuleks valida vastavalt Sinu vajadustele ja võimalustele. Tõenäoliselt soovid sellele kulutada võimalikult vähe raha, kuid triikraua valimisel peaks peamine aspekt olema selle kasutamise sagedus. Kallimad triikrauad või triikimisseadmed säästavad aega ja kui aeg on Sulle kallis, on investeerimine õigustatud.

Võid usaldada kõiki tootjaid

Kaup24.ee e-poest leiad ainult kõrgkvaliteediga tooteid. Mõned meie kõige populaarsemate triikraudade kaubamärgid on Bosch, Braun, Electrolux, Morphy Richards, Philips, Russell Hobbs ja Tefal. Ära unusta, et kaup24.ee e-poest saad triikraudasid ja teisi kodumasinaid osta soodsamalt tänu allahindlustele ja pidevalt toimuvatele kampaaniatele!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
3 hinnangut klientidelt

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.