Kasulikud nõuanded

Näpunäiteid õige mänguritooli ja -laua valimiseks

Vaata kõiki mänguritoolide pakkumisi
16.08.2021
stiilne mänguritoa interjöör

Ükskõik kui palju aega arvuti taga veedate, on väga oluline valida õige mööbel. Laud ja tool peaksid sobima teie pikkusega, olema piisavalt ruumikad ning sobituma omavahel. Üks parimaid valikuid on reguleeritava kõrgusega mööbel, mida saate vastavalt oma vajadustele kohandada. Kui väsite pikast istumisest, siis saate laua kõrgust reguleerida ka seismiseks. Kui otsite mänguritooli ja -lauda, ​​vaadake kriteeriume, mille järgi seda mööblit valida.

mänguritool ja mänguri laud

Kuidas valida mänguritooli?

Sobiv mänguritool peaks ideaalselt sobima teie füüsisega. Seetõttu peaksite mängutooli valimisel pöörama tähelepanu järgmistele parameetritele:

mugav mänguritool

- Tooli mõõtmed. Esimene kriteerium, mille peate mängutooli valima, on mõõtmed. Toolid erinevad laiuse ja sügavuse poolest. Üks tool on laiem ja sügavam, teine ​​kitsam. Muidugi, mida laiem tool, seda mugavam on istuda. Tooli mõõtmed sõltuvad aga ka kasutaja kehaehitusest. Suurel inimesel on vaja laiemat ja sügavamat tooli, samal ajal kui väiksem kasutaja jääb sügaval toolil kinni, on lauast kaugel ja istub ebamugavalt, sest ta ei ulatu toeni. Seetõttu on tooli valides kasulik lihtsalt mõõta, millist laiust ja sügavust vajate.

- Minimaalne ja maksimaalne istumiskõrgus on väga oluline, sest see määrab, kas teie iste sobib. Kuigi peaaegu kõik toolid on reguleeritava kõrgusega, siis neil on erinevad minimaalsed ja maksimaalsed istme kõrgused. Seetõttu tuleb seda parameetrit hinnata teie pikkuse alusel. Muide, tootjad määravad tavaliselt mitte ainult võimaliku istme kõrguse, vaid ka kõrguse, milleni inimesel on toolil kõige mugavam istuda.

- Maksimaalne lubatud kaal on asjakohane kriteerium, kuna koormusest sõltub, kas tool on funktsionaalne, kui kaua see kestab või kulub liiga kiiresti. Tootja on määranud maksimaalse lubatud kaalu, seega on enesehindamine lihtne.

- Kangas. Mänguritoolid on tavaliselt valmistatud kunstnahast. Sellisel toolil on pehme istuda ja see on vastupidav. Mänguritoole valmistatakse ka veluurist ja võrkkangast. Levinud on kombineeritud kangad, näiteks kunstnahast seljatugi, millel võrkkangas võimaldab nahal hingata.


- Tooli disain. Loomulikult pole kaunis välimus kindlasti viimasel kohal. Valige tool, mille disain sobib teie kodu interjööriga ja teie stiiliga. Võimalusi on palju - värvikas, futuristlik, minimalistlik ja palju muud. Seega, värvid, kangas ja disain määravad teie tooli väljanägemise.

- Kehatoed. Tooli valimisel on oluline, et see oleks ergonoomiline. Pikaajaline istumine, ebamugav kehaasend on otsetee erinevate valude ja rühiprobleemide poole, mis lõpuks muutuvad väljakannatamatuks. Seetõttu hinnake mänguritooli valides, kas sellel on pea-, kaela- ja vöökoha toestus. Samuti on oluline, et käetoed oleksid mugavad, laiad ja eelistatavalt reguleeritavad. Mänguritoolidel on ka kiikemehhanism, mis võimaldab teil puhkehetkedel mugavalt lõõgastuda.

Kuidas valida mängurilauda?

Selleks, et arvutimängude mängimiseks kuluv aeg oleks kvaliteetne ja produktiivne, hoolitsege sobiva mänguri laua eest. Parim laud tagab, et kõik esemed on paigas, mänguri laud on korras ja teil on mugav istuda. Selleks pöörake tähelepanu järgmistele aspektidele:

mängurilaud arvuti mängude mängimiseks

- Laua mõõtmed. Mänguri laua valimise peamine aspekt on selle mõõtmed. Laua pikkus, kõrgus ja sügavus. Peate otsustama, millise suurusega lauda vajate, kui palju varustust sellele panete. Samuti on reguleeritava kõrgusega lauad, mis on väga praktilised, eriti pikkade inimeste jaoks.

- Sahtlid ja riiulid. Teine aspekt, mis võib määrata laua valiku, on lisaruum esemete ja seadmete jaoks - riiulid, sahtlid, isegi tassihoidja või spetsiaalsed konksud kõrvaklappide riputamiseks. Kui kasutate kõlareid, on mugav osta spetsiaalselt kõlarite jaoks kohandatud istmetega mänguri laud. Samuti on selliseid laudasid, millel on arvutimonitori jaoks lisakõrgendus - monitor on kõrgemal ja laua pind jääb vabaks.


- Materjal ja stiil. Mängulauad on tavaliselt valmistatud metallist või puitlaastplaadist. Samuti saate valida lugematul hulgal erinevaid lauakujundusi ja -värve. Sobitage laud oma kodu interjööriga või valige oma lemmik stiili järgi. Tootjad pakuvad ka helendavaid laudu või selliseid, mis on dekoreeritud mängukangelastega, mida tõeline fanaatik jumaldab.


Raha ei tohiks sellise mööbli valimisel olla otsustavaks kriteeriumiks. Kvaliteet ja vastupidavus on olulisemad, sest veedate mängulaua taga mitu tundi nädalas ning kehalised probleemid halvalt valitud mööblist pole just kõige meeldivamad. Siiski, isegi kõige ergonoomilisema mööbli olemasulu korral peab tegema pause - tehke trenni, jalutage või lihtsalt pikutage.

Klientidele meeldib see postitus

1/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?