Kasulikud nõuanded

Karvaeemaldusmeetodid: plussid ja miinused

Vaata kõiki pakkumisi
11.06.2019
epilaator

Igaüks, kes võitleb soovimatute karvadega, otsib võimalikult tõhusaid tooteid nende eemaldamiseks. Seekord arutame kõige sagedamini kasutatavate vahendite üle karvade eemaldamiseks bikiinipiirkonnas, kaenlaaluses või mõnes muus häirivas piirkonnas ning hindame nende plusse ja miinuseid.

Karvaeemaldus epilaatoriga

Epilaatorid nõuavad mõningaid investeeringuid, kuid töötavad üldjuhul usaldusväärselt aastaid ja võimaldavad jõuda mis tahes piirkonda väga mugavalt. Selle meetodi jaoks ei ole vaja täiendavaid ettevalmistusi, kuid võib-olla veidi kannatlikkust - töötada tuleb väga hoolikalt, et tulemus tõesti rõõmustaks. Lisaks kaebavad paljud, et see protseduur ärritab nahka.


Karvade eemaldamine pinsettidega

Kui ülalmainitud meetod tundub Sinu jaoks murettekitav, siis pärast pinsettide kättevõtmist muudad oma meelt - nendega pead eemaldama kõik karvad ükshaaval. Kuid see valik on ideaalne, kui pead (näost) karvu eemaldades olema ettevaatlik. Kuigi karvade eemaldamine ei ole pinsettidega alati võimalik, siis mõnikord kestavad tulemused isegi kuu aega.

See on väga lihtne, kuid tõhus meetod, mida kasutatakse kõige sagedamini näokarvade eemaldamisel.


Karvaeemaldus depileerides

Depileerimisvahenditega karvaeemaldus võtab kaua aega ja sobib rohkem ülahuule- ja lõuakarvade ning tumedate juuste omanikele, vastasel juhul võivad tulemused mõnevõrra häirida. Kui teed seda protseduuri regulaarselt, tagab karvade eemaldamine pikaajalised tulemused.

Karvaeemaldus vahaga

Võib öelda, et karvaeemaldus vahaga on kõige valusam karvaeemaldamise meetod, mille tulemus kestab mitmeid nädalaid - olgu öeldud, et karvade eemaldamine intiimpiirkonnast on veelgi valusam. Siiski, kui pühendud sellisele protseduurile, on tõenäoline, et karvad kasvavad hõredamalt ning ei pea suuri investeeringuid tegema.