Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad ilutooted jõulukingiks

Vaata kõiki parfüümide pakkumisi
09.11.2020
dekoratiivkosmeetika ja jõulukaunistused tumedal laual

Jõulukinkide aeg hakkab lähenema ning soovime oma lähedastele valida tõeliselt kasulikud ja praktilised kingitused, mistõttu kuuluvad ostunimekirja sageli kosmeetikatooted. See valik rõõmustab igaühte, kellele meeldib enda eest hoolitseda- siin on mõned kõige populaarsemad kingiideed.

Näo- ja silmamaskid

Kodusteks lihtsateks ja tõhusateks protseduurideks on just näo- ja silmamaskid üks parimaid valikuid. Toitev, niisutav, puhastav võib hoopis noorendav? Jõulude puhul võite endale soetada mõne komplekti erinevate silma- ja näomaskidega või tellida sarnane komplekt jõuludeks ka oma lähedastele!

tüdruk naudib pärast näohooldustoodete kasutamist oma näo õrna nahka

Näo- ja silmamaskid on kahtlemata üks praktilisemaid jõulukinke emale, kuid loomulikult sobivad need kõigile enda eest hoolitsevatele naistele.


Juuksehari

Juukseharja vajavad kõik, kellel on veidigi pikemad juuksed. Kvaliteetne juuksehari on nutikas idee, kui vajate praktilist ja tõeliselt väärtuslikku kinki õele. Hetkel on eriti populaarsed ainulaadse disainiga pusas juuste kammimiseks sobivad Tangle Angel juukseharjad. Kingitus, mida armastavad kõik naised, kes hindavad kompaktsust, mugavust ja hügieeni – nende harjade harjastel on pea sajaprotsendine bakterite kaitse.

Näohoolduskomplektid

Näonahk vajab pidevat hoolitsust, mistõttu kulub taoline jõulukink varem või hiljem kindlasti marjaks ära. Veel parema mulje jätate, kui teete väikese kodutöö ja uurite, milline on kingisaaja nahatüüp ja milliste probleemidega tal silmitsi tuleb seista.

набор для ухода за лицом на рождество

Näohoolduskomplekt ei ole üksnes praktiline, vaid ka väga kasulik! Võib julgelt väita, et need on ilmselt kõige universaalsemad jõulukingitused naistele, kuid oleme välja toonud veelgi laiema hulga tähelepanuväärseid ideid.