Kasulikud nõuanded

Cool Club lasteriided – stiilne riietus igaks sündmuseks

Vaata kõiki pakkumisi
10.09.2019
cool club lapsed mängivad sügislehtedega

Poola kaubamärk Cool Club on teada-tuntud paljudele lapsevanematele, kes otsivad oma järglastele stiilseid, mugavaid ja kvaliteetseid riideid. Kombineerides kõiki nimetatud omadusi, pakub bränd äärmiselt rikkalikku valikut erinevaid rõivaid, mis võimaldavad väikelastel avastada oma stiili ja välja näha ägedad juba sündimise päevast. Seni, kuni lapsed on väikesed, tuleb meil põhjalikult mõelda, mida lapsele selga panna – kuidas ikkagi valida ja soetada oma lastele kõige sobivamad rõivad?

cool club lapsed mängivad sügislehtedega

Laste vabaajarõivad

Mugavus – tõenäoliselt lasteriiete kõige olulisem omadus, et pisikesed saaksid lõõgastuda ja lõbutsedes ümbritsevat maailma uurida. Alati on soovitatav valida lohvakamad, liikumist võimaldavad mudelid, mis lasevad lapsel vabalt joosta, ronida, ja muul moel aktiivselt vaba aega veeta. Te ei eksi, kui valite pehmed, hingavad kangad ja vähem määrduvad värvitoonid – sel moel olete nii Teie kui ka Teie lapsed õnnelikud. Cool Clubi rõivaste hulgast leiate ka laia valiku vaba aja veetmise mudeleid – esmalt tasub tutvuda järgmiste võimalustega:

  • Laste vaba aja veetmise särk. Lühikeste, pikkade varrukatega või varrukateta T-särk sobib nii poistele kui ka tüdrukutele – olenevalt valitud mudelist, sobib see suurepäraselt igal aastaajal. Cool Clubi laste T-särgid hämmastavad Teid oma stiililise mitmekesisusega: isegi kui olete valiv stilist, leiate Cool Clubi valikust hõlpsasti just Teie ja lapse jaoks sobivad rõivad.

T-särgid tüdrukutele


T-särgid poistele