Kasulikud nõuanded

TOP 5 sülearvutid distantsõppeks

Vaata kõiki sülearvutite pakkumisi
30.12.2021
tüdruk teeb kodutöid distantsõppel

Lapsed veedavad veebis ja ekraani taga rohkem aega kui kunagi varem. Kuna paljud koolid on pandeemia tõttu kontaktõppeks suletud, on pered pidanud pöörama tähelepanu, et muuta virtuaalne õppimine uueks normaalsuseks. Võib-olla olete eelmisel õppeaastal saanud hakkama tahvelarvuti või vana lauaarvutiga, kuid kui jõuame järjekordse aastani, kus saame kodus istuda, on praegu ideaalne aeg investeerida oma lapse sülearvutisse. Lisaks sülearvutile on vaja ka tarvikuid, mis hõlbsustavad töö tegemist.

Sülearvutite abil on lihtne kodus veebitundidega ühenduses olla ning kaugõppes kodutöid ja ülesandeid teha. Lapsed saavad oma sülearvuti isegi kooli kaasa võtta. Hübriidõpe on lastele piisavalt väljakutseid esitav, kuid kooli jaoks mõeldud sülearvuti omamine, valmistab nad edukaks õppimiseks rasketes oludes paremini ette. Selleks, et laps saaks mugavalt arvuti taga tööd teha, on oluline teada, milline arvutilaud valida.

tüdruk läbib veebitundi

Vaatame järgnevalt, millised sülearvutid sobivad kõige paremini distantsõppeks.

Apple Macbook Air

Kui soovite saada parimat kaugõppe sülearvutit, viivad kõik teed Apple'i juurde. Nende MacBook Air on ideaalne sülearvuti kodutööde tegemiseks ja veebitundideks.

Olenemata sellest, kas õpite ülikoolis, keskkoolis või alles algkoolis, on MacBook Air parim sülearvuti virtuaalsete koolitundide jaoks ja on nüüd saadaval umbes 1000 euro eest.

Uus MacBook Air on tuttav varasemate mudelite kõrval, praegune mudel aga koos värskendatud kiibiga. See teeb uuest MacBook Airist tänavu vaieldamatult parima sülearvuti, mida õpilased saavad kasutada veebipõhises kaugõppes ja videotundides.


Lenovo Ideapad 3 15”

Teist ei saa veebitunnis aktiivset osalejat ilma ülikiire sülearvutita, mis aitab teil ülesandeid sujuvalt ja õigeaegselt täita. Hankige endale see Lenovo IdeaPad, kui soovite üht parimat virtuaalkooli ja kaugõppe sülearvutit, mis praegu saadaval on.

Ärge valige endale saadaolevate mudelite ja brändide hulgast kõige kallimat, kui saate soodsama hinna eest oma veebitundide jaoks suurepärase jõudluse just selle Lenovo sülearvutiga.

See on hämmastav sülearvuti, mille toiteallikaks on uusim AMD Ryzen 3 3250U protsessor ja Radeon Vega 3 graafika. Saate teha rohkem kodutöid kiiremini. Tegemist on lihtsalt ühe parima sülearvutiga, mida veebitundide jaoks kasutada!

Asus Zenbook 13

Selle Zenbooki tehnilised andmed on võrreldavad tipptasemel arvutite näitajatega, kuid millegipärast suudab Asus seda palju odavamalt müüa! See sülearvuti on õhuke ja ülikerge. See pakub ka parimat aku kasutusaega. Seega on see ideaalne sülearvuti veebitundideks, kuna te ei pea muretsema tühjaks saava aku pärast. Kuigi ASUS pole nii tuntud kui mõned teised kaubamärgid, panevad nad sellesse väikesesse sülearvutisse suurepärase hinna eest suure panuse!

poiss on kodus distantsõppel

Acer Aspire 5

Mõnikord on vaja taskukohast suure jõudlusega sülearvutit. Kui teil on piiratud eelarve, kuid soovite siiski kasutada suure mahuga tarkvara, on Acer Aspire 5 suurepärane valik.

Koos 12 GB muutmälu ja 512 GB SSD-mäluseadmega ei takista see teid kunagi mitme asjaga korraga tegelemises ning saate alla laadida nii palju programme, kui ise soovite. Arvuti on piisavalt võimas erineva sisu loomiseks ja isegi mängimiseks, mis kooliealise lapse jaoks on väga oluline tegur sülearvuti valimisel. Sellel arvutil on olemas ka taustavalgustusega klaviatuur, mis võib hämarates oludes väga kasulik olla. Acer TrueHarmony heli ja elegantne disain muudavad selle arvuti ka silmale ja kõrvale nauditavaks. 

Acer Aspire 5 ei ole eriti kerge ja seetõttu ei ole ka kõige parem sülearvuti kaasaskandmiseks, kuid seda ei saa ka väga raskeks nimetada. Tuleb märkida, et arvuti sisaldab parimat riistvara koos piisava aku võimsusega. Asjaolu, et sülearvuti võib standardse jõudlusega vastu pidada kuni 9,5 tundi, on lihtsalt fantastiline. 

Asus Vivobook 15

Ka see sülearvuti sobib teile, kui olete arvutit valimas piiratud eelarvega. Väikeste kompromissidega suudab see sülearvuti teile pakkuda standardset jõudlust.

Selle hinnaga ei saa te ekraanilt maagiat oodata, kuid tagatud on siiski head vaatenurgad ja detailid. Ühenduvuse osas on ASUS VivoBook 15 universaalne. Lisaks uue põlvkonna C-tüüpi USB-pordile on ühenduvuse jaoks saadaval ka USB 3.0 ja USB 2.0 pordid. Samuti on olemas HDMI-ühendus ja hästi ehitatud taustvalgustusega klaviatuur. Seega, kui mõelda kõige praktilisusele, ei vea sülearvuti teid alt.

Kompromissid jõudluse osas on aidanud luua kerge sülearvuti. Tasub märkida, et sellel on olemas ka kiirlaadimisvõime. See tähendab, et saate VivoBook 15 laadida kuni 60% täis vaid 49 minutiga.

Tutvuge ka lähemalt, millised on 2021.-2022. aasta parimad sülearvutid.

tüdruk distantsõppel

Kuidas hindate seda postitust?