Kasulikud nõuanded

Milline on 2022. aasta moevärv?

Vaata kõiki naiste riiete pakkumisi
19.04.2022
lillades toonides kampsunid

Möödunud aasta lõpus kuulutas Pantone Värviinstituut välja 2022. aasta värvi ja andis sellele nimeks Very Peri. Nendel keerulistel pandeemia- ja sõja-aastatel tahate mõnikord kõik oma värvikirevad rõivad välja visata ja kanda lihtsalt musta. Kuid uus sinakaslilla toon, võib-olla kõige rõõmsam ja soojem kõigist sinise varjunditest, tõotab maailma tuua tagasi lootuse, rõõmu, rahu ja sümboliseerib uusi võimalusi. Sobitades seda värvi erinevate naiste või meeste riidetega, toob see 2022. aasta värv iga kandja kappi kevade. Selles juhendis toome välja mõned ideed, kuidas lisada see optimistlik ja energiline värvitoon oma riiete garderoobi.

very peri värvitoonis kampsunid

Very Peri ja must

Kui sa ei ole värvidega eksperimenteerija, siis võib juhtuda, et seda 2022. aasta säravat tooni on oma tavapärasesse garderoobi edukalt sobitada paras väljakutse. Pole põhjust karta - lihtsalt kombineeri Very Peri mustaga. Vali kootud sinakaslilla pluus ja musta värvi sirge lõikega nahast püksid. Täienda värvispektrit helelillade kontsakingadega ja lisa välimusele väike must õlakott. Aksessuaarideks sobivad hästi kuldkõrvarõngad ja šikid paksude mustade raamidega päikeseprillid.


Aasta värv ja soojemad riided

Kui ühes maailma otsas on loodus juba pikemat aega õitsenud ja suvi lähenemas, võib mujal valitseda jahedus. Sel juhul tasub kanda Pantone’i valitud toonis kampsunit, mis on kombineeritud valgete vabaaja pükstega, peas hall kootud müts ja jalas soojad seemisnahksed poolsaapad. Täienda oma outfit’i musta sportliku õlakotiga, kus saad hoida vajalikke esemeid.

very peri toonis kampsun


2022. aasta värv vabaaja riietuses

Kui soovid oma stiili lisada trendikat Very Peri värvi, ent mitte minna liiga ekstravagantseks, lisa pastelset kollast tooni! Kombineeri banaanikollane pluus sinakaslillade detailidega teksadega. Kui väljas on jahe, pane selga pehme kreemikat tooni nööpidega kampsun ning täiusta välimust elevandiluu värvi tossudega.

selle aasta moevärv


Very Peri üldvälimuses

Kui soovid lihtsalt kümmelda selles optimistlikus, värskendas ja energiat andvas värvis, siis kanna seda pealaest jalatallani! Kombineeri maitsekalt heledamaid ja tumedamaid Very Peri toone. Vali läikivad alt laienevad püksid ja varrukateta pluus. Haara väike riidest õlakott ja pane stiilile punkt helelillade tossudega. Külmade ilmade jaoks pange selga ekstravagantne ja soe Very Peri toonis päris- või kunstkarusnahast mantel. Siis oledki 2022. aasta kõige moekama värvi kehastus!

very peri toonid riietuses