Kasulikud nõuanded

Millised aksessuaarid on moes 2023. aasta kevadel ja suvel?

Vaata kõiki naiste ehete pakkumisi
12.05.2022
naised kannavad käekotte ja teisi aksessuaare

Õues muutuvad ilmad iga päevaga hallimaks ja nukramaks. Tahes tahtmata unistame jälle suvisest ajast – hakkame ootama soojemaid päevi, mil saaksime jälle paksud talveriided nurka visata ja end kergelt ja suviselt riidesse panna ja sinna juurde ägedaid suviseid ehteid kanda. Seetõttu tutvustamegi teile 2022. aasta kevad-suviseid ehete trende.

Ehted, mis oma kollektsiooni lisada

Eksklusiivsete ripatsitega ketid. Massiivsed, pilkupüüdvad ripatsid on 2022. aasta kevadel ja suvel eriti populaarsed. Kettide suurus jääb vahemikku õhukestest massiivseteni.

paksu ketiga kaelakeekuldketid ümmarguste ripatsitega

Hästi kaela ümber kee. Need on jälle moes – seekord saate valida erineva tekstuuri, suuruse ja värviga kaelakeede vahel.

kaelakeed ümber kaelakaelakett kaelasvärviline kaelakee kevadeks ja suveks

Pärlid. Kuigi pärlitega kaunistatud rõivaid- ja juveele oleme näinud juba aastaid, muutuvad need sel aastal veelgi populaarsemaks. Ega asjata lähe pärlid kunagi moest, mistõttu võiks teil olla vähemalt paar pärlitega kaunistatud ehet.

punane pärlitega käekottpärlikeepärlitest käekott

Erinevad kõrvarõngad. Isegi kui te pole kunagi üht kõrvarõngast kaotanud – siis tasub kindlasti seda põnevat moodi katsetada ja erinevaid kõrvarõngaid kanda.

erinevad kõrvarõngadhuvitavad kõrvarõngadnaine kannab huvitavaid kõrvarõngaid