Kasulikud nõuanded

Mood 2022: kevad-suve trendid

Vaata kõiki naiste riiete pakkumisi
08.04.2022
värvilised ja vahetud kevadised moetrendid

Ülemaailmse pandeemia ja karmide julgeolekupiirangute kehtestamise tagajärjel on ürituste korraldajad sunnitud kohanema ja leidma võimalusi meeldejäävate sündmuste korraldamiseks uuel viisil. Disainerkollektsioone esitleti otseülekannetena YouTube's, Instagramis ja muudel sotsiaalmeedia platvormidel. 2022. aasta kevadsuvised kollektsioonid jõudsid vaatajate ette läbi suurejooneliste videoülekannete ja fotoseeriate. Järgnevalt uurime lähemalt tuleva kevadsuve moodi.

1. Mustad näomaskid

mustad näomaskidstiilne must näomaskmust näomask


Näomaskidest on saanud igapäevaelu lahutamatu osa. Seetõttu on mõistetav, et tuntud disainerid on näomaskid ka oma kollektsioonidesse lisanud. Selle aasta kevad-suvine kollektsioon keskendub eranditult mustadele maskidele. Erineva tekstuuri ja kujuga musti maske saab kombineerida kõikide stiilide ja värvidega.

2. Sügavad lõiked

девушка с глубоким декольте в черном платье девушка в платье с глубоким декольте

Sügavad ja julged lõiked on selle aasta suund. Sügava dekolteeosaga pluusid ja lõhikuga seelikud - avatud lõikeid leiad igalt poolt. Suvise riietuse teevad julged lõiked eriti stiilseks.

3. Roheline

женщина с ярко-зеленым весом женщина в зеленых штанах в городе

Sel aastal ärge imestage, kui linnas jalutades näete palju rohelisi toone - roheline on selle suve moevärv! Linnatänavatel hakkavad domineerima rohelised puhvis kleidid, rohelised püksid ja pluusid.


4. Miniseelikud

девушка в яркой мини-юбке в городе женщина в блестящей мини-юбке девушка в кожаной мини-юбке в городе

Miniseelikute võidukäik algab taas! Need on tagasi tippmoes ja moelavadel. Täiusta miniseeliku efekti kõrgete platvormkingadega ja muuda oma jalad visuaalselt pikemaks.

5. Läikiv metalne

образ женщины с металлическими оттенками элегантный металлический образ женщины

Sel kevadel ja suvel on varasemast veelgi moekamad erinevad metallivärvi toonid, mida kasutatakse kõiges alates kingadest kuni kottideni.


6. Tutid ja narmad

платье девушки деви с подолом девушка держит сумочку с каймой женские пальто деви с кисточками

Sel aastal saab taas näha 1970. moodi: kleite, pluuse ja isegi käekotte katavad mitmesugused pikad tutid ja narmad.


7. Langevarjupüksid

женщина с моторами парашютного типа женщина в брюках в городе

Tunne end kergelt ja lendlevalt! Sel aastal on moes laiad alt kitsenevad langevarjupüksid. Tundke end stiilselt ja mugavalt, kombineerides pükse lühikese pluusiga.