Kasulikud nõuanded

Vererõhuaparaadid: TOP 10 populaarsemat mudelit

Tutvu laia vererõhuaparaatide valikuga
08.12.2022
elektrooniline vereõhuaparaat mehe käel

Vererõhuaparaat on vajalik südamehaiguse iseseisvaks jälgimiseks ja esimeste ohumärkide märkamiseks. Paljudel on see kasulik seade juba kodus olemas. Kui ka teil on kavatsus see endale soetada, siis ootab teid üsna lai seadmete valik. Seetõttu võib tekkida õigustatud küsimus, kuidas valida endale vererõhuaparaati. Järgnevalt paname listi kõige populaarsemad seadmed – kümne parimaga tutvudes on pilt juba selgem, milline vererõhuaparaat endale valida.

parimad vererõhuaparaadid

Esperanza ECB002 VITALITY

Neile, kes otsivad nii funktsionaalset kui soodsat mudelit, on just see Esperanza mudel üks parimaid valikuid. Seadmega on võimalik salvestada kuni 90 mõõtmise tulemusi, mis muudab tervise jälgimise veelgi lihtsamaks. Eelisena mainitakse sageli aparaadi suurt ekraani, kus on tulemused selgelt kuvatud. Lisaks on võimalik hõlpsalt manseti suurust reguleerida, mistõttu on see mugavalt kohandatav kõigile pereliikmetele.

Omron M3 Comfort

Selle Omron seadme üks silmatorkavamaid omadusi on täiustatud manseti paigaldussüsteem. Mansetti on mugav käe ümber paigaldada, kuid spetsiaalne sümbol võimaldab teil kontrollida, kas olete seda ka õigesti teinud – nii on tagatud veelgi täpsemad mõõtmistulemused. Lisaks leiad keha liikumise, ebaregulaarse südamelöögisageduse ja hüpertensiooni näitajaid. Võite kindel olla, et kasulikest funktsioonidest puudust ei tule.

Vererõhuaparaat Esperanza ECB003

See vererõhumõõtja tagab mugava ja täpse mõõtmise. Õlavarremansett täitub ja tühjeneb automaatselt ning selle suurus on reguleeritav igale käesuurusele. Aparaat on võimeline meelde jätma 60 salvestust koos kuupäevade ja kellaaegadega. Samuti on võimalik tuvastada südame rütmihäireid.

vererõhu mõõtmine vererõhuaparaadiga

Omron M4 Intelli IT

Neile, kes soovivad veelgi rohkem valikuvõimalusi, sobib see vererõhumõõtja ideaalselt. Seadmel on Bluetooth Smart süsteem, tänu millele saate tulemusi oma telefonis hõlpsalt jälgida. Intellisense tehnoloogia tagab manseti korrektse asetuse ja täpsed mõõtmistulemused. Seadmel on veel hüpertensiooni indikaator, mitu keskmist režiimi ja see võib salvestada ka kahe kasutaja andmeid.

Omron M2 HEM-7121-E

Kõik Omron M2 seeria vererõhuaparaadid on varustatud ülalmainitud Intellisense tehnoloogiaga tõhusaks ja mugavaks mõõtmiseks, seega ei jää see mudel erandiks. Aparaat suudab salvestada 30 mõõtmist ja sellel on arütmiaindikaator ning kõik tulemused kuvatakse suurel ja selgelt loetaval ekraanil. Üks parimaid vererõhuaparaate turul.

Omron Intellisense

Ka sellel Omroni seadmel eelistest puudus ei ole, mis on aidanud sel TOP-nimekirjas kanda kinnitada. Eriti kiidetakse suurendatud ja polsterdatud õlavarremansetti, mille õhutäite tase valitakse igaks mõõtmiseks individuaalselt. Veelgi täpsema mõõtmise tagavad manseti õige asend ja keha liikumise näitajad, mis võimaldavad mõista, kas teete kõiki toiminguid õigesti. Vererõhuaparaat kuvab ka ebaregulaarset pulssi ning sisaldab hüpertensiooni indikaatorit ja keskmistamise funktsiooni.

vererõhu mõõtmine

Esperanza ECB001

Antud vererõhuaparaat on turul üks soodsamaid ning kui soovite võimalikult vähe kulutada, on see kindlasti üks parimaid valikuid. Vaatamata soodsale hinnale ei ole seadmes vähem funktsioone: see suudab tuvastada südame rütmihäireid, salvestab 90 mõõtmist ja sellel on reguleeritava suurusega õlamansett.

medõde mõõdab patsiendi vererõhku

Beurer BC32

Veel üks Beureri seade, mistõttu võite julgelt selle brändi seadmeid usaldada. Seadme suur ekraan ja valgusfoori värvinäidik võimaldavad saadud tulemusi hõlpsalt jälgida ja tõlgendada, mistõttu sujuvad mõõtmised mugavalt. Lisaks tasub mainida, et aparaat näitab meile kõigele lisaks salvestatud tulemuste keskmist, võimaldades seeläbi oma südame tervist veelgi tähelepanelikumalt jälgida.

Sencor SBP 690

Kerge, kompaktne ja mugav vererõhumõõtja, mis on loodud selliselt, et seda oleks võimalikult lihtne igapäevaselt kasutada. Seade mõõdab vererõhku ja südame löögisagedust ning sellel on ka arütmiaindikaator, võid kindel olla, et funktsionaalsusest puudu ei jää. Kõigele lisaks tasub märkida seadme eriti taskukohast hinda – edaspidi saad jälgida oma südame seisundit suuri investeeringuid tegemata.

vererõhu mõõtmine kodus

Medisana Bu 510

See seade sobib suurepäraselt kaheliikmelisele perele, kuna suudab salvestada iga kasutaja kohta 90 kirjet koos kuupäeva, kellaaja, pulsi ja vererõhu väärtustega. Tänu selgele ekraanile sobib Medisana Bu 510 veerõhuaparaat ka eakatele kasutajatele. Seade tuvastab ka südame rütmihäired ja oskab arvutada keskmisi.

Loetletud said hetkel parimad saadaolevad vererõhumõõtjad. Kui uurid aparaatide võimalusi lähemalt, siis leiad kindlasti hõlpsasti endale sobivaima. Meie valik on piisavalt mitmekesine, mistõttu leiab igaüks midagi enda vajadustele.

medisana bu 535 51176 vererõhuaparaat

Klientidele meeldib see postitus

4/5
10 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?