Kasulikud nõuanded

Millised on vaibatrendid 2022. aastal?

Vaata kõiki vaipade pakkumisi
16.03.2022
mustriline vaip elutoas

Viimasel ajal on vaipade kasutamine sisekujunduses oma funktsionaalsuse poolest asendunud dekoratiivse viisiga ruumide rikastamiseks. Sellest hoolimata on vaibad jätkuvalt integreeritud maja sisekujunduses. Lisaks tuleb igal aastal uusi trende. Vaipasid on oluline valida targalt, sest iga väike muutus võib üldpilti mõjutada. Selleks lugege täpsemalt lähemalt, kuidas vaipa valida. 

Tutvustame uusimaid ideid, kuidas kaunistada teie maja iga tuba ajakohase vaibaga ning millised on kõige populaarsemad värvid, tekstuurid ja kujundused. 

2022. aasta vaibatrendid

Kuna vaibad jäävad paljude sisekujunduste lahutamatuks osaks, tulevad valdkonna eksperdid igal aastal uute ja huvitavate ideedede välja. Tuleb märkida, et need suundumused algavad sellistest kontseptsioonidest nagu praktiline ruumikasutus ja mugavus, uute mustrite ja värvide lisamine uue välimuse saamiseks. Seetõttu ilmnesid järgmised vaipade trendid:

Lihtsus on tagasi

Lihtne disain ja neutraalsete värvidega vaibad pole kunagi lahkunud. Kuid need on nüüd populaarsemad kui kunagi varem, kuna 2022. aasta trendid eeldavad praktilist ruumikasutust, vähem detaile ja neutraalseid värve täiusliku tausta saamiseks. Järgige järgmisi nippe, mis peegeldavad selle suundumuse olemust:

  • Lihtsad mustrid ühtlase pinna jaoks
  • Neutraalsed värvid - näiteks beež, valge, kreemjas
  • Suuremad vaibad suurema ruumi katmiseks
  • Peamine eesmärk on olla taustaks teistele ruumielementidele

neutraalne vaip elutoas hall vaip magamistoas

Tuleb märkida, et vaipade lihtsad kujundused tulevad 2022. aastal uute variatsioonidega. Nüüd saate seda rakendada, valides rohkem tekstuuri ja mustreid. Lisaks kerkivad esile "uued neutraalid". Seetõttu võite kaaluda selliseid neutraalseid toone nagu rahustav roheline ja sinine.