Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad mänguasjad alla 3-aastastele lastele

Vaata kõiki pakkumisi
30.01.2019
laste mänguasjad

Väikestel pereliikmetel ei ole mänguasju kunagi liiga palju, isegi kui tunned, et riiulid on uutest tegevustest juba purunemas, on neil alati hea meel, kui kogusse lisandub uusi lõbusaid mänguasju. Et lapsi selliste ostudega rõõmustada, peaksid kõigepealt arvestama nende vanusega. Seekord arutame, millised on kõige populaarsemad mänguasjad alla 3-aastastele lastele, et leiaksid erinevaid ideid oma järglaste rõõmustamiseks.  

Laste mänguasjad vanuses kuni 1 aasta

Hariduslikud matid. Need mänguasjad ei mõju mitte ainult võluvalt lapsetoa kujunduses, vaid aitavad neil ka keskkonda tundma õppida. Lapsed õpivad keskenduma, arendama oskusi ja saavad põrandat mugavalt kasutada igapäevasel mängimisel.


Puidust mänguasjad. Ehkki nutitehnoloogia ajastul näeb seda varianti harva kõige populaarsemate mänguasjade nimekirjas, ei tasu kiirustada järelduste tegemisega, sest puidust mänguasjad ületavad mõnes mõttes oluliselt kaasaegseid tooteid. Need on palju naturaalsemad, pehmemad ja ohutumad ning kõik nede funktsioonid on eriti olulised väikelastele, kes veel mängumaailma avastavad.


Kõristid ja närimiseks mõeldud mänguasjad. Need on päris tavalised ja soodsad mänguasjad, mis Sinu last tõeliselt rõõmustavad. Seega, ei tasu muretseda, kui laps mõne neist endale suhu paneb, sest need ongi selle jaoks loodud!


Laste mänguasjad vanuses kuni 2 aastat

Mõistatused (pusled). Kuigi on tavaline, et puslemängud sobivad oma väikese suuruse tõttu ainult vanematele järglastele, on need tegelikult sobivad ka väiksematele. Sellised mängud on lihtsamad (sageli valmistatud puidust), kuid mitte vähem huvitavad ja harivad ─ võid selles kindel olla.


Maskeeritud masinad. Sellised mänguasjad sobivad alates esimesest eluaastast ja peaksid lastele (eriti poistele) tõesti muljet avaldama ning samal ajal arendama liikumisoskusi. Kui tüdrukutele sellised tegevused ei meeldi, on võimalik asenda need mängulise kööginurgaga!

LEGO DUPLO Konstruktorid. Need seeriad on mõeldud väiksematele lastele, muutes need üheks sobivaimaks lahenduseks. LEGO kasust ei ole vaja isegi rääkida - kõik teavad hästi, et need mänguasjad aitavad oluliselt kaasa loominguliste ja sotsiaalsete oskuste arendamisele.


Kõige populaarsemad mänguasjad lastele vanuses kuni 3 aastat

Kuulsate kaubamärkide mänguasjad. Tihtipeale juhtub, et 2-aastaste laste õppemänguasjad ei peaks olema mitte ainult huvitavad, vaid ka kusagilt tuntud ja nii hakkavad soovinimekirjas domineerima kuulsad kaubamärgid. Bruder poiste mänguasjad ja My Little Pony mänguasjad tüdrukutele on vaid mõned valikud, aga kui Sa ei soovi eksida, peaksid välja uurima, millised kangelased Sinu lapsele kõige enam meelidvad.Joonistuslauad. Kuigi see võib tunduda teistsugune valik, on joonistuslaud väga mitmekülgne mänguasi, mis arendab lapse kujutlusvõimet ja oskusi. Hiljem saad seda rakendada esimeste tähtede ja numbrite õppimisel!

Muusikalised mänguasjad. Kui oled märganud, et Sinu laps on lummatud lavast ja muusikast, tasub noore talendi arendamist alustada kohe – selleks sobivad ideaalselt erinevad instrumendid. Võib juhtuda, et need põnevad mänguasjad on lapse karjääri alguseks, kuid peaks alustama meelelahutuslikest kontsertidest oma kodus.


Väikeste laste kasvades võib vaja minna mänguasju igast vanuserühmast, kuid tihti panevad nende hinnad muret tundma. Selliste olukordade vältimiseks tasub olla teadlik sellest, millal on mänguasjad müügil sooduspakkumistega. Allahindlused võimaldavad soovitud mänguasjad osta palju odavamalt!

Kuidas hindate seda postitust?