Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad mänguasjad alla 3-aastastele lastele

Vaata kõiki väikelaste mänguasjade pakkumisi
13.12.2021
laspsed mängivad värviliste klotsidega

Väikestel pereliikmetel ei ole mänguasju kunagi liiga palju, isegi kui tunned, et riiulid on uutest tegevustest juba purunemas, on neil alati hea meel, kui kogusse lisandub uusi lõbusaid mänguasju. Et lapsi selliste ostudega rõõmustada, peaksid kõigepealt arvestama nende vanusega. Seekord arutame, millised on kõige populaarsemad mänguasjad alla 3-aastastele lastele, et leiaksid erinevaid ideid oma järglaste rõõmustamiseks.  

Laste mänguasjad vanuses kuni 1 aasta

Hariduslikud matid. Need mänguasjad ei mõju mitte ainult võluvalt lapsetoa kujunduses, vaid aitavad neil ka keskkonda tundma õppida. Lapsed õpivad keskenduma, arendama oskusi ja saavad põrandat mugavalt kasutada igapäevasel mängimisel.

beebi mängib mängukaarega


Puidust mänguasjad. Ehkki nutitehnoloogia ajastul näeb seda varianti harva kõige populaarsemate mänguasjade nimekirjas, ei tasu kiirustada järelduste tegemisega, sest puidust mänguasjad ületavad mõnes mõttes oluliselt kaasaegseid tooteid. Need on palju naturaalsemad, pehmemad ja ohutumad ning kõik nede funktsioonid on eriti olulised väikelastele, kes veel mängumaailma avastavad.

beebi mängib puidust mänguasjadega


Kõristid ja närimiseks mõeldud mänguasjad. Need on päris tavalised ja soodsad mänguasjad, mis Sinu last tõeliselt rõõmustavad. Seega, ei tasu muretseda, kui laps mõne neist endale suhu paneb, sest need ongi selle jaoks loodud!