Kasulikud nõuanded

LEGO® Duplo Seeria

LEGO® Duplo pakkumised
28.02.2018
LEGO® Duplo

LEGO® Duplo on eriline seeria, mis on loodud LEGO® disainerite poolt spetsiaalselt noorimatele lastele. Disainerid on mõeldud kasvavatele ja arenevatele lastele, nii ei ole kahtust, et need aitavad arendada erinevaid oskusi ja muidugi loomingulist mõtlemist. LEGO® Duplo seeria on loodud koostöös kuulsamate lapse arengu ekspertide, õpetajate ja vanematega tagamaks, et tooted on väärtuslikud, ohutud, mitmekülgsed ja stimuleeriksid loovust ning pakuksid loova mõtlemise abil kõige huvitavamat ja lõbusamat mängukogemust. LEGO® mänguasjad olid osa paljude lapsepõlvest ning ei ole kahtlust, et teekond laste fantaasiamaailmas koos LEGO® Duplo mänguasjadega on uskumatu.

Need mänguasjad ilmusid turule 1964. aastal, mil LEGO® meeskond otsustas luua mudelautod ja suured klotsid spetsiaalselt väikelastele. Juba 1969. aastal esitati Duplo sarja üle kogu maailma. Muide, Duplo klotside suurus on kahekordne võrreldes tavaliste  LEGO® klotsidega ja Ladina keelest tõlgituna tähendab Duplo „topelt“.

LEGO® jätkas Duplo seeria populaarsuse suurendamist. 1977. aastal võeti kasutusele esimesed kangelased ja loomad. Lisaks sellele ei sisalda see seeria väikseid osasid, mistõttu peetakse seda üheks kõige ohutumaks mänguasjade komplektiks väikelastele.

Hiljem tehti veel üks oluline samm - LEGO® Duplo seeriasse lisati palju erinevaid tegelasi, mis on sarnased tõeliste inimestega. Täpselt nagu päris inimesed, on LEGO® Duplo tegelased erineva jumega ja erinevatest kultuuridest, nii õpetab see lastele sallivust ja mõistmist ning armastamist.

LEGO® Duplo seeriast leiad erinevad klotsid, komplektid ja kangelased. Kaup24 veebipoest saad tellida suure hulga ronge, majasid, arvukalt komplekte, ehitusplatse jne. Hea uudis on see, et soovitatav vanus kõikidele LEGO® Duplo komplektidele on ainult 1-3 aastat (olenevalt mudelist), nii võid kindel olla, et need on Sinu lapsele ohutud.

LEGO® kinnitab, et kõikide Duplo komplektide loomisel on turvalisus peamine prioriteet. Enne, kui need jõuavad poeriiulitele, teeb ettevõte iseseisvalt erinevaid katseid, mis peavad vastama väga rangetele standarditele. Seega kõik materjalid, millest LEGO® Duplo osad on valmistatud, on ohutud nii keskkonnale kui ka lastele. LEGO® bränd teab, et klotse leiab mängides igalt poolt- põrandalt, käest ja lapse suust, nii et iga detail on läbi mõeldud.

TOP LEGO® Duplo

LEGO® Duplo seeria teine ​​väga oluline eelis on suhteliselt madal hind. Need on kindlad ja vastupidavad mänguasjad, seega investeerimine on seda väärt. Lisaks, kui ostad neid mänguasju Kaup24 veebikauplusest, võid palju kokku hoida tänu sagedastele sooduspakkumistele, kampaaniatele ning spetsiaalsetele sooduskoodidele. Ainult siit saad originaal LEGO® tooted osta odavamate hindadega.

Näita oma lastele uusi põnevaid LEGO® Duplo konstruktsioone, millega mängida on mitte ainult ohutult, vaid ka erakordselt huvitav. Ehitamine ja loomine fantaasiamaailmas võib olla väga lihtne, kuid realiseerida unistusi läbi LEGO® on veelgi lihtsam. Hea uudis on ka see, et LEGO® Duplo klotsid ühilduvad kõigi teiste LEGO® seeria mänguasjadega, nii saab laps neid kasutada ka suuremaks kasvades.

Kuidas hindate seda postitust?