Kasulikud nõuanded

Parimad sõbrapäeva kingitused naisele

Vaata kõiki naiste parfüümide pakkumisi
12.02.2021
mees üllatab naist sõbrapäeval

Sõbrapäeval veedame oma sõpradega kvaliteetselt aega, kuid paljud vahetavad sellel päeval ka kingitusi. Sõbrapäevaks sobib kinkida kõike, eriti punast värvi esemeid, just punane värv, kui armastuse sümbol, on selle tähtpäevaga kõige enam seotud. Oluline on meeles pidada, et teie valitud kingitus saadab saajale teatud sõnumi, mistõttu tasub kingitus hästi läbi mõelda, et sulle armsale naisele parim valentinipäeva kingitus valida.

Sümboolne kingitus

Kui teie suhe on alles varases staadiumis ning te ei soovi käituda rutakalt, võite piirduda kingituse valikul sümboolse esemega. Sellised kingitused ei nõua ka suuri väljaminekuid:

  • Magusad kingitused. Valige näiteks kenas südamekujulises karbis šokolaadikommid. Võite kindel olla, et taoline kink on lihtsalt sõbralik žest – see sobib mulje avaldamiseks kinkida kolleegile või heale sõbrale.

  • Kohv või tee. Kui neiu pole teie südamedaam ning ta armastab väga kohvi või teed, siis kenasti pakituna võib ka nendest suurepärane kingitus kujuneda. Ärge kartke katsetada uusi maitseid: võib-olla kutsutakse teid hiljem ka neid degusteerima! 


  • Uinuvad roosid. Roosid on sõbrapäeva täiesti lahutamatu osa, kuid võite sel aastal valida elavate rooside asemel uinuvad roosid – need on ühelt poolt originaalsed ning teisalt ka praktilised.