Kasulikud nõuanded

Parimad sõbrapäeva kingitused naisele

Vaata kõiki naiste parfüümide pakkumisi
09.01.2024
mees üllatab naist sõbrapäeval

Sõbrapäev on ilus võimalus oma naist meeles pidada. Olgu žest väike või suur, igasugune meelespidamine teeb kallima tuju heaks. Kui murrad pead, mida pruudile kinkida, siis oleme kokku pannud laia valiku kingiideesid, mille hulgast leiad kindlasti ka oma sõbrannale parima. Oluline on kinki valida südamega, sest läbimõeldud kingitus liigutab naise südant kõige rohkem!

Sümboolne kingitus

Kui teie suhe on alles varases staadiumis ning sa ei soovi käituda rutakalt, võid piirduda kingituse valikul sümboolse esemega. Seda tüüpi kingitused ei nõua ka suuri väljaminekuid:

 • Magusad kingitused. Vali näiteks kenas südamekujulises karbis šokolaadikommid. Võid kindel olla, et taoline kink on lihtsalt sõbralik žest – see sobib mulje avaldamiseks kinkida kolleegile või heale sõbrale.

maiustused sõbrapäevaks

 • Kohv või tee. Kui neiu pole sinu südamedaam ning ta armastab väga kohvi või teed, siis kenasti pakituna võib kvaliteene kohv või tee samuti täitsa tore kingitus olla. Katseta julgelt põnevate maitsetega: võib-olla kutsutakse sind hiljem neid degusteerima! 


 • Uinuvad roosid. Roosid on sõbrapäeva täiesti lahutamatu osa, kuid võid sel aastal valida elavate rooside asemel uinuvad roosid – stabiliseeritud roosid on ühelt poolt originaalsed ning teisalt ka praktilised.

mees kingib naisele valentinipäevaks roose


 • Originaalsed tassid. Veel üks mõistlik ja praktiline kingitus, millele varem või hiljem kasutust leitakse. Sõltuvalt sellest, millisel tasemel te oma suhtega olete, võid valida armastust väljendavate sõnade või armsate sümbolitega kaunistatud tassid või soetada lihtsalt kena punast või roosat värvi kruus.
 • Lõhnaküünlad. Lõhnaküünlaid seostatakse soojuse ja hubasusega ning need ei väljenda kuidagi sinu tundeid. Kui sa ei oska sobiva lõhnaga küünalt valida, võid soetada mõne põneva disainiga küünla!

küünlad elutoa laual


Romantiline armastusavaldus

Kui olete praegu etapis, kus tunnete liblikaid kõhus ja soovid oma armastust kogu maailmaga jagada, võiksid seda teha ka oma armastatuga. Selleks sobib ideaalselt mõni järgmistest ideedest:

 • Pildid. Ära saage valesti aru, me ei mõtle, et võiksid kinkida raamitud pildi, täida hoopis terve fotoalbum kaunite mälestusi täis fotodega. Kui teil on jäädvustatud palju ühiseid hetki, võid kasutada ka digitaalseid pildiraame, mis on üsna ootamatu ja originaalne idee.
 • Kiirpildikaamera. Kui teist kahest pole just kuigi palju ühiseid pilte, siis on võimalik seda olukorda sõbrapäeval parandada. Selleks ei ole midagi paremat kui näiteks kiirkaamera Jujifilm Instax, mis jäädvustab kõige toredamad hetked just siin ja praegu.

helesinine kiirpildikaamera


 • Sõbrapäeva-esemed. Pehmed mänguasjad, südamekujulised õhupallid, armsate tekstidega padjad ... See on vaid väike valik asjakestest, mida paljud tobedaks peavad, kuid olles armunud, on need kõige parim moodus oma tundeid avaldada.


 • Massaažiõlid. Valentinipäev sobib suurepäraselt uute oskuste paljastamiseks. Ükski naine ei keeldu lõõgastavast massaažist, pead lihtsalt natuke harjutama ning seejärel mõtlema, milline aroomimassaažiõli armsamale kõige paremini meeldida võiks.
 • Spaakomplektid. Jällegi pole oluline kingitus ise, vaid selle pakkimine ja idee ise. Spaakomplekt näitab, et hoolid naisest ning pakud talle võimalust täiel rinnal koduseid protseduure nautida ning enda eest hoolitseda. Võid kindel olla, et hoolitsetud naine on enesekindel ja kaunis ning romantikast sõbrapäeval puudust ei tule.

kodune spakomplekt


Näita oma hoolivust

Kõik naised soovivad, et nende eest kantaks hoolt igas olukorras – kui soovid oma hoolivust näidata, peaksid valima ühe järgmistest ideedest:

 • Akupank. See kingitus näitab, et soovid, et kallim oleks alati kättesaadav ja et sa ei pea kunagi ühenduse kaotamise pärast muretsema.
 • Lauvärvide, silmapliiatsite ja ripsmetuššide komplektid. Ilmselt nõustub iga naine sellega, et mees, kes oskab valida kvaliteetseid jumestustooteid, väärib tõsist komplimenti – selleks soovitame sul naise kosmeetikakotis veidi ringi vaadata või tema sõbrannadega nõu pidada – kvaliteetsed jumestustooted on sõbrapäeva-kingitusena kahtlemata teretulnud idee.
 • Kosmeetikakomplektid. Võid kaaluda ka näo-, naha- või juuksehoolduskomplektide soetamist. Need võimaldavad näidata, et soovid, et sinu armastatu enda välimuse eest head hoolt saaks kanda.