Kasulikud nõuanded

Parimad sõbrapäevakingid naistele

Lai valik kingitusi naistele
23.01.2020
mees üllatab naist sõbrapäeval

Sõbrapäeval veedame oma sõpradega kvaliteetselt aega, kuid paljud vahetavad sellel päeval ka kingitusi. Sõbrapäevaks sobib kinkida kõike, eriti punast värvi esemeid, just punane värv, kui armastuse sümbol, on selle tähtpäevaga kõige enam seotud. Oluline on meeles pidada, et teie valitud kingitus saadab saajale teatud sõnumi, mistõttu tasub kingitus hästi läbi mõelda.

Sümboolne tervitus

Kui teie suhe on alles varases staadiumis ning te ei soovi käituda rutakalt, võite piirduda kingituse valikul sümboolse esemega. Sellised kingitused ei nõua ka suuri väljaminekuid:

 • Magusad kingitused. Valige näiteks kenas südamekujulises karbis šokolaadikommid. Võite kindel olla, et taoline kink on lihtsalt sõbralik žest – see sobib mulje avaldamiseks kinkida kolleegile või heale sõbrale.


 • Uinuvad roosid. Roosid on sõbrapäeva täiesti lahutamatu osa, kuid võite sel aastal valida elavate rooside asemel uinuvad roosid – need on ühelt poolt originaalsed ning teisalt ka praktilised.


 • Originaalsed tassid. Veel üks mõistlik ja praktiline kingitus, millele varem või hiljem kasutus leitakse. Sõltuvalt sellest, millisel tasemel te oma suhtega olete, võite valida armastust väljendavate sõnade või armsate sümbolitega kaunistatud tassid või soetada lihtsalt kena punast või roosat värvi kruus.


Romantiline armastusavaldus

Kui olete praegu etapis, kus tunnete liblikaid kõhus ja soovite oma armastust kogu maailmaga jagada, võiksite seda teha ka oma armastatuga. Selleks sobib ideaalselt mõni järgmistest ideedest:

 • Pildid. Ärge saage valesti aru, me ei mõtle, et võiksite kinkida raamitud pildi, täitke hoopis terve fotoalbum kaunite mälestusi täis fotodega. Kui teil on jäädvustatud palju ühiseid hetki, võite kasutada ka digitaalseid pildiraame, mis on üsna ootamatu ja originaalne idee.


 • Kiirkaamera. Kui teist kahest pole just kuigi palju ühiseid pilte, siis on võimalik seda olukorda sõbrapäeval parandada. Selleks ei ole midagi paremat kui näiteks kiirkaamera Jujifilm Instax, mis jäädvustab kõige toredamad hetked just siin ja praegu.


 • Sõbrapäeva-esemed. Pehmed mänguasjad, südamekujulised õhupallid, armastajate kindad, armsate tekstidega padjad ... See on vaid väike valik asjakestest, mida paljud tobedaks peavad, kuid olles armunud, on need kõige parim moodus oma tundeid avaldada.


 • Massaažiõlid. Valentinipäev sobib suurepäraselt uute oskuste paljastamiseks. Ükski naine ei keeldu lõõgastavast massaažist, peate lihtsalt natuke harjutama ning seejärel mõtlema, milline aroomimassaažiõli armsamale kõige paremini meeldida võiks.

Näidake oma hoolivust

Kõik naised soovivad, et nende eest kantaks hoolt igas olukorras – kui soovite oma hoolivust näidata, peaksite valima ühe järgmistest ideedest:

 • Akupank. See kingitus näitab, et soovite, et teie kallim oleks alati kättesaadav ja et te ei pea kunagi ühenduse kaotamise pärast muretsema.
 • Lauvärvide, silmapliiatsite ja ripsmetuššide komplektid. Ilmselt nõustub iga naine sellega, et mees, kes oskab valida kvaliteetseid jumestustooteid, väärib tõsist komplimenti – selleks soovitame teil naise kosmeetikakotis veidi ringi vaadata või tema sõbrannadega nõu pidada – kvaliteetsed jumestustooted on sõbrapäeva-kingitusena kahtlemata teretulnud idee.


 • Kosmeetikakomplektid. Võite kaaluda ka näo-, naha- või juuksehoolduskomplektide soetamist. Need võimaldavad teil näidata, et soovite, et teie armastatu enda välimuse eest head hoolt saaks kanda.


 • Vitamiinid. See on väga delikaatne ja äärmiselt väärtuslik kingitus – eriti kui olete hästi teadlik probleemidest, mis teie kallimat vaevavad. Selleks, et romantikat säilitada, tuleks kindlasti taoline kingitus hoolega ja kaunilt ära pakkida.

Armastatu unistuste täitmine

Kui teate, millised on teie armastatu unistuste esemed, on sõbrapäev suurepärane võimalus tõestada, et kavatsete kõik tema unistused täita. Sageli domineerivad nende seas järgmised valikud:

 • Parfüümid. Lõhna valimine pole kindlasti kõige lihtsam ülesanne, kuid kui märkate, et tema lemmikparfüüm on otsa saamas, saate seda soodsat olukorda enda kasuks ära kasutada. Sõbrapäeva lähenedes tasub oma armastatut ka rohkem kuulata: tõenäoliselt saate teada, millised lõhnad on talle viimasel ajal kõige enam muljet avaldanud. Sellisel juhul tasub soetada antud lõhna komplekt, mis võimaldab tal armastatud parfüümi veelgi kauem nautida.


 • Kvaliteetsed kõrvaklapid. Muusikat armastav naine rõõmustab kindlasti kvaliteetsete kõrvaklappide üle. Need võiks isoleerida välismüra ning pakkuda puhtalt ja selgelt kõlavaid rütme. Teie ülesanne on leida nimetatud kriteeriumidele vastavad mudelid.


 • Kott-toolid. Naised unistavad sageli uuest mööblist või interjööri uuendamisest – daamid, kes armastavad tänapäevaseid sisustustrende, võivad unistada unikaalsetest kott-toolidest. Kui olete vähemalt korra märganud tema huvi nende mööbli-esemete vastu, siis kasutage võimalust ja kinkige see talle sõbrapäevaks!


 • Nutikad kellad ja käevõrud. Fossili ja Xiaomi Amazfit nutikad kellad aktiivsetele, sportlikele või terviseteadlikele naistele võluvad kingisaajat eriliselt oma funktsionaalsuse poolest, muutes mulje avaldamise veelgi lihtsamaks. Sõbrapäevaks sobib ideaalselt kinkida ka kvaliteetsed Fitbit nutikad aktiivsusmonitorid, mis võimaldavad teil jälgida ja jagada oma saavutusi ning sel moel oma suhet veelgi tugevdada.


Soov jätta kustumatu mulje

Kui murrate pead, mida naisele sõbrapäevaks kinkida, et teda tõeliselt üllatada, tasub valida mõni alltoodud kingiidee:

 • Luksuskosmeetika. Peaaegu iga naine armastab kvaliteetseid jumestustooteid ning oskab hinnata luksuskosmeetika väärtust, seega eelistage kingitust valides vaid kvaliteetsemaid tooteid. Naised armastavad kindlasti ka luksuslikke jumestuskomplekte ning nende toodete valik on ääretult lai.