Kasulikud nõuanded

Unustamatud ideed sõbrapäevaks

Vaata kõiki sõbrapäeva pakkumisi
23.01.2024
mees ja naine vaatavad naeratades teineteisele silma

Sõbrapäeva lähenedes on kõigil armastajatel veidi hirmutav ülesanne välja mõelda, kuidas selle-aastast toredat tähtpäeva oma armsamaga tähistada. Järgnevalt toome sinuni mõned suurepärased ideed, mida kodus või mõnes teises erilises kohas rakendada isegi kui olete koos olnud juba aastaid, leiad kindlasti midagi põnevat, mille peale sa varem tulnud ei ole.

Kuidas luua kodus romantilist õhkkonda?

Kui otsustad valentinipäeva kodus tähistada, on kõik lihtsamast lihtsam pead lihtsalt varakult koju hiilima ja mõne alltoodud idee ellu viima.

Kasuta hubaseid detaile

Mitte miski ei loo sama õdusat meeleolu kui soe ja hubane kodu. Olemise aitavad mõnusaks muuta suur hulk küünlaid ja pehmeid patju ning mõnusalt hämar valgus. Veelgi parem, soovitame kasutada elektrilist kaminat ja selle ette maha asetada mõnusalt pehme vaip.

sõbrapäev kallimaga kodus

Unustamatu kompositsiooni lõpuleviimiseks sobib suurepäraselt kuulata nostalgilist muusikat, mis teile kauneid mälestusi meenutavad romantilisemat olemist on raske ette kujutada!


Kasuta mängulisi esemeid

Kui sinu armastatu armastab aga hoopis glamuurseid üllatusi, peaksid veidi rohkem vaeva nägema. Sellisel juhul kasuta lihtsalt sõbrapäeva-teemalisi detaile: täida kogu ruum südamekujuliste õhupallidega, kasuta kauneid dekoratsioone ja üllata kaaslast kõige lõpus pidulike konfettidega. Stsenaarium, mida ta iial ei unusta!

sõbrapäeva kaunistused


Valmista hõrgutav magustoit

On ütlematagi selge, et kui te sõbrapäeva kodus tähistate, ei ole maitsev õhtusöök täiuslik ilma suussulava šokolaadifondüüta.

šokolaadifondüü valentinipäevaks

Selleks vajad spetsiaalset nõu, millega fondüü valmistada ja killuke kujutlusvõimet vali šokolaadi juurde hõrgud marjad või puuviljad, kuid kui soovid eksperimenteerida, siis proovi eelmisel õhtul, kuidas sinu valitud kombo maitseb.


Üllata köitvate lõhnadega

Lihtne on kallimale rõõmu pakkuda suurejooneliste kaunistustega, kuid kas oled kunagi proovinud meeleolu luua mõne ainulaadse aroomi abil? Hästi valitud aroom muudab atmosfääri meeldivaks, aidates seeläbi veelgi romantilisemat meeleolu luua. Selleks võid kasutada lõhnaküünlaid, eeterlikke õlisid või enda meisterdatud lõhnasegusid.

romantiline vanniskäik

Romantikat seostatakse väidetavalt jasmiini ja roosi aroomiga, kuid kindlasti tuleks arvestada ka oma kaaslase lõhna-eelistustega.


Ära unusta kaunistada magamistuba

Õhtu võib kulmineeruda romantiliselt kaunistatud magamistoas.

roosi kroonlehtedega kaunistatud voodi

Magamistoa kaunistamiseks võiksid kasutada valget ja punast voodipesu ning ajatut klassikat roosi kroonlehti. Sinu pingutusi hinnatakse veelgi enam, kui kingid kallimale ka aromaatset massaažiõli kasutades nauditava massaaži.


Põnev ja aktiivne sõbrapäev

Kui kodune sõbrapäev ei kõla just kõige kutsuvamalt, on ka originaalsemaid mooduseid, kuidas seda toredat päeva tähistada kasuta näiteks mõnda alltoodud ideed:

  • Romantilised loodusrajad. Äärmiselt lihtne, kuid alati teostatav idee, mis nõuab vaid kuuma termoskohvi ja sooje riideid. Muidugi, kui oled otsustanud oma kallimale veelgi rohkem muljet avaldada, võid talle näidata mõnda varem avastamata kohta või korraldada suisa väikese pikniku isegi kui ilm teid ei soosi, ei pane te seda tõenäoliselt tähelegi.

paar sõbrapäeval õues jalutamas

  • Mänguline kelgutamine. Kui õnn sõbrapäeval naeratab ning lumi on tõepoolest maas, siis kasutage see haruldane hetk kindlasti ära ja otsige kõrgeim mägi, kust rõõmsalt kahekesi kelguga alla tuhiseda. Võime kihla vedada, et sellest kujuneb unustamatu rõõmsatest emotsioonidest pakatav päev!
  • Eksprompt reis. Väga sageli on võimalik soetada super soodsa hinnaga viimase hetke pakkumise lennupileteid. Sel moel on teil võimalik sõita üheks päevaks mõnda teise riiki ja sama päeva õhtul tagasi koju lennata. Kui mõnd taolist pakkumist märkad, siis kasuta seda kindlasti ära selline idee võlub paljusid seiklejaid ning sa ei pead vaevama nuputamisega, mida armsamale kinkida.
  • Vii ta orienteeruma. Veel üheks heaks ideeks on organiseerida põnev orienteerumisvõistlus vihjetega kohtadest, kus koos aega olete veetnud. Lisaks võite orienteerumise käigus külastada uusi restorane, baare või muid meelepäraseid kohti sellest kujuneb kindlasti unustamatu päev.
  • Esimese kohtingu stsenaarium. Aja jooksul unustame oma rutiinset elu elades sageli põhjuse, miks me just selle inimesega koos oleme ja mis meid tema juures kõige enam paelus. Püüdke taaselustada oma esimene kohting ja meenutage aastate taguseid aegu, äratage vanad tunded.

mees teeb naisele sõbrapäevaks üllatust

Need on vaid mõned ideed, kuidas sel aastal sõbrapäeva tähistada. Oma fantaasial lennata lastes nuputad kindlasti välja veel hulga põnevaid ideid nii meestele kui naistele. Kõige olulisem on kõike südamest teha ning mõelda sellele, et kingituse soetamise asemel võiks hoopis koos romantiliselt teineteise seltsis aega veeta.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?