Kasulikud nõuanded

TOP 10: parimad kohvimasinad

Vaata kõiki kohvimasinate pakkumisi
07.12.2022
käpamasinast tilgub kohvi

Võib julgelt väita, et kohv on meie riigis üks populaarsemaid jooke – kui soovid seda veelgi mõnusamalt nautida, tasub mõelda kvaliteetsele kohvimasinale. Kui sa ei ole populaarsemate seadmetega veel kursis, siis soovime sulle tutvustada nende ülimalt rikkalikku valikut. Oleme välja toonud 10 kõige paremaks hinnatud mudelit – just need populaarsed kohvimasinad on sel aastal kasutajate hulgas kõige enam tähelepanu pälvinud.

kaks tassi musta kohvi

Philips LatteGo EP2235/40

Kui oled huvitatud heast automaatsest kohvimasinast, siis tasub esmalt just selle mudeliga tutvust teha. Seade võimaldab mõne nupuvajutusega nautida kolme erinevat tüüpi jooki: espressot, tavalist kohvi ja cappuccinot. Tänu LatteGo eripärale saad nautida siidist, äärmiselt rikkalikku piimavahukihti ja Aroma Extract süsteem loob täiusliku tasakaalu keemistemperatuuri ja joogi aroomi vahel. Veendud selles pärast esimese tassi nautimist.

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Üks parimaid koduseid kohvimasinaid neile, kes soovivad valmistada kaks tassi korraga. Kuid see pole kindlasti seadme ainsaks eeliseks: vahuotsiku abil saad valmistada maitsvat cappuccinot või teisi kuumi piimajooke ning mugavalt eemaldatavad osad tagavad hõlpsa hoolduse. Lisaks katsetada mitmesuguste maitsete ja tugevusega ning kui oled avastanud ideaalse joogi, on sul võimalik see salvestada.

DeLonghi ECAM 23.460.B

See võimas automaatne kohvimasin võimaldab ühe nupuvajutusega nautida väga aromaatset ja maitsvat cappuccinot, espressot või musta kohvi. Masin annab märku, kui seda on tarvis puhastada, ja automaatse puhastamise “AutoClean” nupu vajutamine aktiveerib auru ja kuuma vee abil puhastamise. Samuti tasub tähelepanu pöörata tassisoojendusalusele, tänu millele saad tassi eelsoojendada, et nautida parimaid kohvinaudinguid ja hoida jooki kauem soojana.

Philips EP2232/40

Neile, kelle jaoks on kiire ja tõhus kohvi valmistamine oluline, peaks see masin kindlasti muljet avaldama. “Latte Go” piimavahustussüsteem aita igal piimakohvi valmistamisel luua siidise ja püsiva vahu. “Aroma Extract” tehnoloogia säilitab ideaalse temperatuuri ja veevoolu, et muuta joogid veelgi paremaks. Masin küsib katlakivieemaldust alles pärast 5000 tassi kohvi valmistamist ja kergesti eemaldatavad osad tagavad lihtsa hoolduse.

kohvimasin philips lattego ep2232/40

Breville Prima Latte BRVCF045X

Poolautomaatne kohvimasin rõõmustab iga barista-kunsti huvilist. Automaatsete programmide ja käsitsi seadistustega saate valmistada oma vajadustele vastavaid jooke. Lisaks saad lisaks jahvatatud kohvile kasutada ka kohvitablette.  Suurest 1,5-liitrisest veemahutist piisab täidetult umbes 8 tassi keskmise suurusega cappuccino jaoks. Tänu läbipaistvusele saad mugavalt jälgida, millal veepaaki taas täita oleks vaja.

NESCAFÉ Dolce Gusto EDG110.WB PICCOLO XS PF

Kompaktse suurusega kapselkohvimasin meeldib neile, kes soovivad pidevalt katsetada uusi maitseid – kapslite abil saad proovida umbes 20 erinevat maitset ja kohvi valmistamise protsess on erakordselt lihtne. Seda mudelit saad kohandada mitte ainult kuumade, vaid ka külmade jookide jaoks – suvel võid nautida jahutavat külma kohvi või teed. Masin kasutab 15 bar’i rõhusüsteemi, tagades sellega rikkaliku kohvi maitse.

Philips EP2230/10

12 erinevat veski seadistust, eemaldatav ja hõlpsasti pestav kohvivalmistuselement ning nõudepesumasinas pestavad osad on vaid mõned eelised, mis selle seadme kasutajaid ootavad. Samuti tasub mainida kvaliteetset ubade konteinerit, mis suudab säilitada kohviubade värskuse ja täiusliku aroomi. Lisaks on veskid keraamilised, mistõttu üllatab kohvimasin teid oma vastupidavusega.

Philips EP1200/00

Kauni välimusega automaatne kohvimasin sulandub kergesti kodu üldisesse interjööri, kuid mitte ainult seetõttu pole masin parimate seas. Selle masinaga saad valmistada kaks tassi lemmikjooki korraga ja teostada automaatset katlakivi eemaldamise programmi. Jahvatatud kohviubadest saad valmistada veatut ja aromaatset kohvi, mille kvaliteedi tagab täiuslikult toimiv 15-baarine rõhusüsteem.

DeLonghi ECAM 350.55.B

Ideaalne gurmaanidele, kellele meeldib proovida uusi maitseid. Siit leiad kuni 10 retsepti, sealhulgas piimavahu või kuuma piimaga jooke. Sobiva joogi valimiseks on suur ja selge ekraan. 1,8-liitrine veepaak mahutab umbes 14 tassi kohvi ning energiasäästurežiim tagab seadme veelgi väiksema energiatarbimise.

kohvimasin delonghi ecam 350 55 b

Krups EA8170

Kohvimasin meeldib paljudele kohvisõpradele nii oma elegantse välimuse kui ka pakutavate võimaluste poolest. Eriti tänuväärne on veski vaikne töö, mis on eriti oluline näiteks varahommikul kohvi valmistajatele ilma ülejäänud majaelanike äratamist kartmata. Spetsiaalne “Perfect Coffee” süsteem tagab, et iga lonks jooki on laitmatu kvaliteediga.

Võib julgelt väita, et just need hetkel parimad kohvimasinad sobivad ideaalselt nii koju kui kontorisse. Tegemist on üsna erinevate seadmetega, mistõttu pead veidi oma vajadustele ja võimalustele mõtlema ning valima endale parima kohvimasina.

Klientidele meeldib see postitus

4.8/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?