Kasulikud nõuanded

Parimad kodumasinad: millist tootjat eelistada?

Vaata kõiki kodumasinate ja kodutehnika pakkumisi
02.03.2022
kodmasinad

Ükski kodu ei toimi hästi ilma abistavate seadmeteta. Peseme pesu, kokkame, teeme majapidamistöid ja kasutame kõikvõimalikke seadmeid elu mugavamaks muutmiseks. Oleme nendega nii harjunud, et nii mõnigi töö jääks masina abita tegemata. Seetõttu on ainult loogiline, et parimat kodutehnikat valides loodame, et see kestab kaua ja kvaliteetselt. Seadmete üheks peamiseks määrajaks on tavaliselt tootja. Küsimusele, millisel firmal on parimad kodumasinad, pole aga võimalik üheselt vastata. Mõned tootjad toodavad suurepäraseid tolmuimejaid, teiste puhul tasub eelistada televiisoreid või teisi kodumasinaid ja kolmandad on parimad külmikute tootjad. Seetõttu vaatlemegi antud juhendis väikest valikut erinevatest kodumasinate tootjatest. Võib-olla aitab see teil otsustada, milliste brändide kodumasinaid konkreetse kodutöö jaoks valida.

köögitehnika valges köögis

Whirlpool

Kui küsida, milline kodumasinate bränd on kõige töökindlam, siis Whirlpooli kaubamärk on kahtlemata üks, mis peaks kindlasti vastuste hulka kuuluma. Juba 1911. aastal asutatud Ameerika ettevõte on üks populaarsemaid suurte köögimasinate tootjaid üle maailma. Ettevõte investeerib palju oma toodete kvaliteeti. See kajastub suurepäraselt statistikas: Whirlpooli kodumasinate ostjad on ühed kõige väiksema tõenäosusega garantiiteenindust taotlevad. 2021. aastal on Whirlpooli erinevad tooted pälvinud auhindu parimate külmikute, ahjude ja pesumasinate kategooriates. Nii et kui soovite teada, milline külmik või ahi on parim, võib Whirlpool olla teie jaoks üks õigemaid valikuid.

whirlpooli pesumasin


Samsung

See rahvusvaheline, 1938. aastast tegutsev Lõuna-Korea ettevõte on tõeline hiid. Tuntud kui üks juhtivaid nutitelefonide ja telerite tootjaid, on Samsung ka kodutehnika turuliider. Ettevõte suudab pakkuda väga laia valikut tooteid: tolmuimejad, mikrolaineahjud, ahjud, nõudepesumasinad ja isegi külmikud. Samsung keskendub uute nutikate tehnoloogiate arendamisele, seega pole Samsungi tooted üksnes kodumasinad, vaid ka tipptasemel nutiseadmed. Need muutuvad veelgi paremaks, kui need omavahel siduda ja integreerida ühtseks, näiteks nutika köögi ökosüsteemiks. Lisaks nutikale tehnoloogiale on Samsungi kodumasinad veatu disainiga. See on kõigele lisaks ka üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega tootjaid. Millisel ettevõttel on parimad kodumasinad? Kahtlemata on Samsung üks kandidaatidest.

pesumasin samsung õhksoojuspump samsung


LG Electronics

Ettevõte on omamoodi Samsungi väiksem õde. Alates 1958. aastast samuti Lõuna-Koreas tegutsev rahvusvaheline korporatsioon arendab ja toodab samuti nutiseadmeid, sealhulgas telefone, televiisoreid ja kodutehnikat. Samsungi ja Sony järel on see mahult maailma suuruselt kolmas elektroonikatootja. Kodumasinate hindade poolest on tegemist tipptasemel tootjaga. LG kodumasinate kvaliteet, töökindlus ja elegantne disain tasuvad end aga ära kõrgema hinna juures. LG külmikud ja nõudepesumasinad on kasutajate poolt eriti hästi vastu võetud. Seega, kui murrate pead, milline külmikumark võiks olla parim, vaadake kindlasti üle nende pakutavad tooted.

pesumasin lg lg televiisor


Bosch

1886. aastal tegevust alustanud Saksa ettevõttel on pika ajaloo jooksul kujunenud kvaliteetseima kodumasinate tootja kuvand. Boschi toodete töökindlusest annavad tunnistust ka tootjapoolsed garantiid, mis on ühed pikimad maailmas. Muidugi on kvaliteedil hind, mistõttu on Boschi parimad seadmed üsna krõbeda hinnaga. Boschi juhtpositsioon on eriti ilmne toiduvalmistamistehnoloogia valikus. Mõned näited on pliidid, seinale paigaldatavad ahjud, pliidiplaadid, mikrolaineahjud, kohvimasinad ja palju muud. Ettevõte investeerib palju toiduvalmistamist hõlbustavasse tehnoloogiasse, nagu ahjude nutikad jahutussüsteemid või isepuhastuvad lahendused. Bosch on arendanud ka kodumasinate jaoks nutitelefonide haldussüsteeme. Lisaks on tegemist keskkonnasõbraliku tootjaga, kes teeb suuri pingutusi, et kasutada oma tootmises võimalikult säästvaid materjale. Seega, kui soovite endale suurepäraste omadustega ahju, võiksite julgelt mõelda Boschi mudelitele.

bosch nõudepesumasin boschi pesumasin ja kuivati