Kasulikud nõuanded

Parimad pardakaamerad 2020. aastal

Vaata kõiki pardakaamerate pakkumisi
27.05.2020
pardakaamera autos

Maksimaalse liiklusohutuse tagamiseks võtavad paljud autojuhid ning jalakäijad kasutusele lisameetmeid, mis on abiks õnnetuste ärahoidmisel. Üha rohkem juhte varustab oma autod pardakaamerate ehk videoregistraatoritega, mis pakuvad õnnetuse korral vettpidavaid tõendeid. Seekord võtame jutuks, mida autokaamerat valides silmas pidada ja vaatame üle registraatorite populaarsemad mudelid.

Kuidas pardakaamerat valida?

Pardakaamerat valides peaksite keskenduma järgmistele aspektidele:

  • Video kvaliteet. Sellest sättest sõltub piltide heledus ja detailsus. Soovitav on valida mudel, millel on vähemalt HD-videokvaliteet, kuid võimalus on endale valida nii FHD kui ka Super HD mudelid.
  • Vaatenurk. Mida suurem vaatenurk, seda laiemat pilti seade jäädvustab. Parim on valida mudelid, mis pildistavad 120–180 kraadise nurga all.
  • Paigaldusviis. Vaakum võimaldab teil registraatorit mugavalt ühest kohast teise asetada, kleeplint tagab stabiilsuse ja peegli külge kinnitatud mudelid on pikanäpu-meestele märkamatud. Mõelge, millist funktsiooni eelistate.
  • Mälumaht. Mida suurem on videosalvesti sisemälu või mälukaardi maht, seda harvemini tuleb teabe kustutamise pärast muret tunda.
  • Teine kaamera. Kahe kaameraga registraatorid võimaldavad jäädvustada liiklusõnnetusi sõiduki mõlemal küljel, mistõttu on need ka pisut kõrgema hinnaga.
  • Lisavõimalused. Ekraan, GPS-vastuvõtja, liikumis- ja kokkupõrkeandurid on mõned täiendavad eelised, mida videoregistraatorid teile pakuvad. Mõelge, milliseid neist funktsioonidest te ka tegelikult vajate.

Parimad pardakaamerad

Parima videosalvesti valimiseks tehke esmalt tutvust järgmiste mudelitega – tegemist on hetkel kõige populaarsemate seadmetega.

Garmin Dash Cam 66W

Kompaktne disain, äärmiselt lai pildistamisnurk ja paljud kasulikud omadused muudavad selle videosalvesti peaaegu aasta parimaks mudeliks. Võimaldab nautida suurepärast kvaliteeti ka hämaras ning ühendada kuni neli kaamerat juhtmevabalt, tagades suurepärase ülevaate kõikide nurkade alt. Samuti ootavad teid sellised funktsioonid nagu hääljuhtimine, juhihoiatused, parkimisrežiim, Bluetoothi ​​ja Wi-Fi tugi ning paljud muud kasulikud lisad. Kui te ei otsi üksnes kompaktset, vaid ka funktsionaalset autokaamerat, ei valmista antud mudel mitte mingil juhul pettumust.

MIO MiVue C330

MIO videosalvesti pakub suurepärase valiku funktsioone üsna soodsa hinnaga. Niipea kui auto käivitate, alustab see 1080 p 30 kaadrit sekundis salvestamisega, mistõttu võite olla kindel, et kõige olulisem teave saab jäädvustatud. Siit leiate GPS-vastuvõtja, 130-kraadise vaatenurga ja 3-teljelise G-anduri, mis tagavad teabe automaatse salvestamise ka äkilisel suuna muutumisel. Tõsi, pimedas pildistades võite pildikvaliteedis veidi pettuda, kuid kui sõidate enamasti päevasel ajal, ei tohiks see probleemiks kujuneda.

Garmin Dash Cam Mini

Eriti väike, võtme suurune Garmin Dash Cam perekonna liige, mis on saadaval soodsa hinnaga. Selle esiklaasi peegli külge kinnitades, unustate videosalvesti olemasolu sootuks. Tõsi, kompaktne suurus tähendab, et te ei leia siit palju lisafunktsioone, kuid seade täidab oma põhifunktsiooni veatult. 1080p HD-kujutised, 140-kraadine objektiiv ja WiFi-ühendus tagavad mugava kasutamise – mugavama, kui arvatagi võiks.

Xiaomi 70MAI Pro

Pole juhus, et just see videosalvesti on leidnud koha kõige populaarsemate seadmete hulgas. Teil on võimalus nautida erakordset funktsionaalsust äärmiselt soodsa hinnaga. Mugav LCD-ekraan, parkimisrežiim, häälkäsklused ja udukaitse on vaid mõned olulised eelised. Kõigele lisaks on seadmel kvaliteetne 5 MP ja 1944 p eraldusvõimega kaamera. Olenemata sellest, kas reisite päikselisel päeval või öisel ajal, ei valmista video kvaliteet kindlasti pettumust. See videosalvesti pakub ka maanteealast abi – kui eksite sõidurajaga või ootavad ees takistused, jagab seade hoiatusi, mistõttu on ohutus täielikult tagatud.

Garmin Drive 51 LMT-S

Garmin Drive 51 LMT-S üllatab teid oma funktsionaalsusega, kuna tegemist pole pelgalt videosalvesti, vaid ka navigatsiooniseadmega. Suurel ekraanil kuvatakse mugavalt vajalikke marsruute, kuulete kõige olulisemaid hoiatusi ja märgitakse kõige populaarsemad huvipunktid. Muidugi on olemas ka videosalvestuse funktsioonid – kaadrid on kvaliteetsed, märgitud on kellaaeg, kuupäev, asukoht ja kiirus. Kui vajate nii navigatsiooniseadet kui registraatorit, kuid ei soovi salongi mitut erinevat seadet, on see üks parimaid valikuid.

See oli väike ülevaade hetkel populaarsematest mudelitest, kuid valik on tunduvalt laiem. Pardakaamerate populaarsuse kasvuga laieneb kiiresti ka nende tootevalik – kui te ei leia antud mudelite hulgast siiski seda kõige sobivamat, siis laia valiku registraatoreid leiate ka Kaup24.ee e-poest.

Klientidele meeldib see postitus

4.7/5
12 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?