Kasulikud nõuanded

Oodatuimad Playstation 5 mängud

Vaata kõiki PlayStation 5 pakkumisi
14.10.2021
sõbrad mängivad koos playstation 5-ga

Kõik tahavad endale Playstation 5, kuid mitte olemasolevate mängude pärast. Selle asemel äratavad mängurites tähelepanu oodatumad uued PS5 mängud. Konsoolile mõeldud eksklusiivsete mängude loend läheb iga aastaga palju paremaks. Vaadake lähemalt, mida vajate PS5-ga mängimiseks.

Alates suurtest nimedest, mis näitavad PS5 salvestuskiirust, kuni mängudeni, mida te Xbox Series X-ilt ei leia, oleme koostanud nimekirja PS5 mängudest, mida õhinaga oodata. Kuigi mõnel neist mängudest pole veel väljalaskekuupäeva, on kindlasti palju uusi mänge, mida oma radaril hoida. Lugege lähemalt PlayStation 5 ja XBox Series X kohta. 

mees ja naine mängivad playstation 5-ga

Ükskõik, millised on teie lootused eelseisvatele PS5 mängudele, leiate siit nimekirjast kindlasti midagi, mida õhinaga oodata, alates hämmastavatest olemasolevate mängude uutest järgede kuni uuenduslike ellujäämise õudusmängude ja inspireerivate indie-mängudeni. 

Far Cry 6

Meil on juba varem olnud kinematograafilisi videomänge, kuid Far Cry 6 näib oma kõrge profiiliga ülekande lati veelgi kõrgemale seadvat. Mängu suurt pahalast, diktaator Anton Castillo, mängib Giancarlo Esposito. Tema tuntus kasvas Breaking Badi kanamagnaadi Gus Fringina. Castillo vastutab väljamõeldud Kariibi mere Yara saare eest, kus toimub mäss. Ja kuigi Anton tahab taastada oma piirkonna suurepärasuse ja anda oma võimu edasi oma pojale Diegole, pole see nii lihtne.

Mängijad astuvad Dani Rojase, ühe partisanivõitleja rolli, kes püüab rahvust vabastada. Ja kuigi tulevikus hakkab Far Cry 7 töötama ka PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ja Google Stadiaga, siis PS5 omanikud saavad seda mängu versiooni nautida juba praegu ja tõdeda, kui elutruu hr Esposito esitus välja näeb. 

far cry 6 mäng playstation 5-le

Hitman III

Hitman III on mõrvamaailma triloogia dramaatiline lõpp. Agent 47 naaseb halastamatu professionaalina kogu oma karjääri kõige olulisemate lepingute juurde sellel ülemaailmsel seiklusel.

Rikkalik, rahuldust pakkuv ja korduvmängitav Hitman 3 on suurepärane osa omapärasest, kuid väga armastatud sarjast. Põhialused ei ole pärast 2016. aastat muutunud, kuid selle silmapaistvate kaartide kogum toob rafineeritud, usaldusväärse ja tugeva eesriidega teid lähemale praegusele Hitmani triloogiale.

FIFA 22

EA SPORTS™ FIFA 22 toob mängu veelgi lähemale tegelikkusele, pakkudes põhilisi mänguarendusi ja uut innovaatilist hooaega igas režiimis. Mängige mängu 17 000+ mängijaga, üle 700 meeskonnaga 90 staadionil ja rohkem kui 30 liigaga üle kogu maailma.

Täitke oma unistused FIFA 22-ga nii mänedžeri kui ka mängijana. Looge FIFA uusim klubi, kujundage oma meeskonnad, kujundage oma staadion ja valige, kas võistelda eliidiga või tõusta madalamatest divisjonidest ning samal ajal juhtida oma klubi hiilgavalt. Või proovige mängijana oma oskusi kaasahaarava mängijakarjääri režiimi abil, mis annab teile rohkem võimalusi edenemiseks ja saavutamiseks.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 on sarja järgmine osa ja selles toimub tegevus ainult multiplayeriga. Lahingutingimused muutuvad pidevalt, sealhulgas liivatormide, raketiheidete ja tornaadode esilekutsumine - kõik, millega peate lennult kohanema.

Battlefield™ 2042 tähistab tagasipöördumist frantsiisi ikoonilise kõikehõlmava sõja juurde. Lähitulevikus, mis on muutunud häirete tõttu, tuleb kohaneda ja ületada dünaamiliselt muutuvaid lahinguvälju oma meeskonna ja tipptasemel arsenali abil.

Ratchet & Clank: Rift Apart

Minge koos Ratchet'i ja Clankiga dimensioonide vahele hüppama ning võidelge teisest reaalsusest pärit kurja keisriga. Hüpake teguderohkelt maailmade vahel ja veelgi kaugemale - hämmastava kiirusega, pimestavate visuaalide ja hullumeelse arsenaliga.

Kurja robotkeisri eesmärk on vallutada mitmemõõtmelisi maailmu ning tema vaateväljas järgmine on just Ratcheti ja Clanki maailma. Peate tolmu maha pühkima dünaamilise paari enneolematutelt relvadelt ja peatama dimensioonide kokkuvarisemise.

Külastage enneolematuid planeete ja vaadake vanade lemmikute galaktikate versioone, mis on tänu PlayStation 5 konsooli võimsusele eksootilise taimestiku ja loomastikuga nüüd elavamad kui kunagi varem.

Tutvuge lähemalt ka 2020. ja 2021 aasta populaarsemate arvutimängudega.

Kuidas hindate seda postitust?

GARANTEERIME: Toimetame Sinu tellimuse jõuludeks kohale!*