Kasulikud nõuanded

Nutiteler või traditsiooniline televiisor?

Vaata telerite pakkumisi siit
13.02.2018
mees vaatab telekat

Aitame Sul valida

Kuigi televiisoreid on juba aastaid kasutatud, siis need seadmed ei kaota endiselt oma populaarsust - see on põhjus, miks turule aina uute lisafunktsioonidega mudeleid tuleb. See teeb kõige sobivama seadme otsimise keeruliseks. Sageli valitakse LCD ja LED televiisoi vahel, samuti ei ole palju möödas ajast, mil turule ilmus nutiteler, mis paneb omakorda valima traditsioonilise- ja nutiteleri vahel. Millele on oluline teleri valimisel tähelepanu pöörata?Oled kindlasti kuulnud standardtelerite eelistest ja puudustest rohkem kui üks kord, kuid paljud ei ole endiselt selgeks saanud, mida kujutab endast nutiteler. Seda seadet võiks sisuliselt nimetada televiisori, arvuti ja mobiiltelefoni kombinatsiooniks - see seade pakub laias valikud Smart TV funktsioone. Võid surfata internetis, ühendada teleri nutitelefoniga ja vaadata eriti kõrgkvaliteedilisi pilte või kasutada erinevaid rakendusi - need on vaid mõned peamistest nutiteleri eelistest.

Internet, WiFi, USB ja muud täiendavad ühendused toovad ellu rohkem mugavust ja annavad võimaluse kasutada kõiki vajalikke funktsioone ainult ühes seadmes, see meeldib eriti uue tehnoloogia fännidele. Turul on praegu kõige populaarsemad mudelid Samsung, LG ja Panasonic Smart TV, mis pakuvad regulaarselt erinevaid uuendusi ja hulgaliselt võimalusi. Pead vaid välja valima sobivate funktsioonidega seadme ning seejärel on Sul võimalus valida erinevate toodete seast.

Siiski on oluline juhtida tähelepanu asjaolule, et hinnad on küllaltki varieeruvad ning kui Sinu prioriteediks on odavam hind, võib juhtuda, et pead otsustama traditsioonilise televiisori kasuks. See valik on asjakohane siis, kui arvad, et sellel on piisavalt võimalusi. Kui kasutad televiisorit ainult õhtul uudiste või oma lemmik telesaadete vaatamiseks ning uus tehnoloogia kõlab keeruliselt, siis kõrge kvaliteediga traditsiooniline teler võib samuti täita kõik ootused. Sageli rõhutatakse, et Android Smart TV teeb elu mugavamaks, kuid alati ei soovita igapäevaelu rütmi uuendusi lisada. Kui Sul on juba olemas hästi töötav lahendus, siis võib standardversioon olla täiesti piisav.  

Oma vajaduste määramine sõltub Sinu isiklikest vajadustest – vahetad telerit tõenäoliselt üsna harva ning seetõttu soovid, et isegi soodsa hinnaga ostetud teler kestaks võimalikult kaua. Valides mõtle sellele, kas võiksid lähitulevikus Smart TV funktsioone vajada.  Igaüks suudab õppida seda igapäevaselt kasutama, aga kui arvad, et Sul seda vaja ei lähe, võid vabalt otsustada traditsioonilise teleri kasuks mitmeteks aastateks.  

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?