Kasulikud nõuanded

Milliseid põnevaid funktsioone sisaldab endas nutikülmik?

27.08.2020
naine ja mees uurivad kodus nutikülmikut

Tänapäevane maailm rõhub aina enam tehnoloogia arengule ning seetõttu tuleb turule aina enam uusi lahendusi, et muuta meie elu majapidamises kergemaks ja mugavamaks. Üheks selleks lahenduseks on nutikülmik, mis pakub mitmeid erinevaid põnevaid funktsioone, mis aitavad toitu säilitada, säästa elektrit ning teha muudki. Loe lähemalt, miks on nutikülmik üks parimatest külmikutest täna.

Mis on nutikülmkapp?

Nutikülmik on nagu tavaline külmkapp, aga sellel on olemas puutetundlik ekraan, kus on võimalik kasutada erinevaid funktsioone läbi kodus oleva interneti või WiFi võrgu. Enamus nutikülmikuid on isegi võimalik ühendada teiste nutiseadmetega Sinu kodus - olgu selleks siis kõlarid, televiisor, nõudepesumasin või isegi mikrolaineahi. Nii saad juhtida ka teisi seadmeid läbi külmiku puutetundliku tahvelarvuti või vastupidi, et tagada parim nutikogemus ja mugavus.

naine ja nutikas külmkapp  nutika külmiku kasulikud funktsioonid  mees toidukotiga nutikõlmiku kõrval

Millised on nutikülmiku funktsioonid?

Isiklik teadetetahvel

Külmiku nutitahvlile on võimalik jätta endale või oma perele märkmeid koos teadaannetega. Näiteks jäta oma lastele meeldetuletus võtta kooli toit kaasa või endale ülesannete nimekiri, et meelest ei läheks olulised tegevused. Igale pereliikmele on võimalik koostada eraldi profiil, mille läbi jätta neile sõnumeid või muid teadeandeid. 

Läbipaistev nutiekraan

Tundub äge, eks? Nutikülmikud võimaldavad läbi nutiekraani näidata, mis on külmikus ilma, et peaksid ust avama. Kasuta seda näiteks selleks, et saada kiirelt ülevaade kapis olevatest toiduainetest ilma, et peaksid ukse avamisel laskma külmiku temperatuuril alaneda.

Vaata televiisorit köögis

Ühenda oma nutikülmik oma televiisoriga (Smart TV), et saaksid köögis kokates edasi vaadata oma lemmikut filmi või telesarja. Kui armastad kokata koos muusikaga, siis pane kasvõi tagataustaks mängima oma lemmiku artisti uus album, et söögitegemine sujuks kiiremini ja lõbusamalt.

Ühenda külmik telefoniga

Telefoniga ühendades saad kirjutada kas telefoni või külmikusse toiduainete nimekirja, mida poest on vaja. Nii saad köögikappi vaadates need kohe kirja panna ning poes telefonist kohe vajalikud toiduained üle vaadata ja osta. Lisaks saad läbi telefoni reguleerida külmiku temperatuuri ja jäämasina tööd.

Retseptid puudutuse kaugusel

Nutikülmiku puutetundlik ekraan võimaldab otsida ja leida koheselt uusi retsepte. Lisaks aitab see jälgida igat kokkamise sammu ilma, et peaksid pidevalt retseptil järge pidama. Kokkamine pole olnud varem kergem!

Hoia silm peal säilivustähtaegadel

Tahvlis olev teadetetahvel võimaldab panna kirja toiduainete säilivustähtajad, et saaksid alati toidu õigel ajal ära kasutatud või visata halvaks läinud toit minema. Nii hoiad oma külmiku alati organiseerituna ja toidu kasutuskõlblikuna.

Nutikad sensorid

Käed on asju täis? Pole probleemi! Nutikülmiku sensorid saavad aru, kui näiteks lükkad ennast korra vastu külmiku ust, avaneb see. Samas kui jääb uks lahti kauemaks kui paar sekundit, annab külmik koos häälega sellest koheselt märku. Ikka selleks, et külm õhk ei läheks kapist välja, asjad jääksid külma ning elektriarve ei suureneks.

Veekeetja ja külmik ühes

See kaks-ühes funktsioon võimaldab külmikus vett kas teha külmaks või kuumutada. Nii ei pea Sa keedukannu pärast isegi muretsema. Lisaks pakuvad enamus nutikülmikuid jäämasina funktsiooni, mis on ideaalne lahendus kuumal suvepäeval.

Need on vaid osad nutikülmiku lisafunktsioonid, mida on võimalik kasutada antud külmiku ostmisel. Pea meeles, et iga nutikülmkapp ei ole samasugune ja samade funktsioonidega, mispärast on oluline tutvuda iga tootja poolt pakutavate kappidega, et leida enda soovidele ja vajadustele vastav. Kindlasti tutvu lähemalt ka kasutusjuhendiga, et oskaksid kapi paigaldamisel teiste asjaoludega arvestada ning oskaksid võtta kapi funktsioonidest kõike.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.