Kasulikud nõuanded

Parimad külmikud 2021-2022 aastal

Vaata kõiki külmikute pakkumisi
03.11.2021
köögis seisab suur ja moodne külmik

Säilitame külmkapis väga erinevaid toite ja võib öelda, et meie valmistatavate roogade edu sõltub toorainete kvaliteedist. Kui saabub aeg külmkapi välja vahetamiseks või uue otsimiseks, tasub end kurssi viia ja arvestada külmkappide laienenud turu ja täiustatud tehnoloogiaga - mistõttu on veelgi rohkem mõtlemisainet, kuidas valida sobivaim. Kui soovite teada millised külmikud on viimasel ajal parimad ja populaarsemad, leiate palju tähelepanuväärseid mudeleid. Kutsume teid tutvuma selle aasta populaarseimate külmkapi tootjate mudelite nimekirjaga!

parimad külmkapid

Schlosser RBS450WP

Kui otsite toiduks rohkem ruumi, on see kaheukseline külmkapp teie jaoks üks parimaid valikuid. Loodud keskkonnasõbralikke ideid silmas pidades, pakub seade selliseid funktsioone nagu niiskuse reguleerimine, kiire jahutamine ja külmutamine ning automaatselt reguleeritav temperatuur. Samuti saate nautida selle äärmiselt vaikset toimimist ja teil on võimalus proovida ülimugavat jää valmistamise varustust.

Schlosser RFD90DT

Neile, kes otsivad kompaktset külmkappi, peaks see hea hinnaga mudel suurepäraselt sobima ning lisaks leiate seadme jaoks ruumi ka väiksemas köögis. Kõrge energiatõhususe klass tagab väikese energiatarbimise ja madal müratase paneb lausa seadme olemasolu unustama. Külmkapi sees on ka väike sügavkülma kapp ning ukses hoidik 2-liitrise pudeli jaoks.

Samsung RB33J3205SA/EF

Tuntud kaubamärgi külmkapp on stiilse välimusega ja küllaltki mahukas, ent mitte ainult eelmainitud põhjustel pole see külmik parimate nimekirjas. Külmikul on spetsiaalne süsteem mis tagab ühtlase jahutuse külmiku igas nurgas, tänu millele püsivad hoitavad produktid kauem värskena. Külmikul on ka No Frost tehnoloogia, kiirkülmutusfunktsioon, Fresh Zone sahtel ja palju muid mugavaks kasutamiseks mõeldud eeliseid.

külmkapp samsung rb34t600fsa/ef

Schlosser RFD162B SILVER

Suurepärane valik neile, kes soovivad mahukat külmikut taskukohase hinnaga. Suhteliselt soodsa summa eest saate piisavalt suure, ent vaikse seadme nii värskete kui ka külmutatud toodete jaoks. Lisaks on palju kiidetud ka külmiku võluvat disaini.

SCHLOSSER RFD 162 B

See klassikaline valge külmik on väga sarnane eelmainitud mudeliga. Kui aga soovite veidi suurema mahuga sügavkülma osa ning otsite tavalisema disainiga seadet, oleks see asjalik valik. Kvaliteetne ja tõhus töö on samuti garanteeritud.

Samsung RB30J3215S9/EO

See populaarne külmik võib pakkuda mitmeid kasulikke lahendusi toidu mugavamaks hoiustamiseks. Üks neist on külmkapi sektsioon Easy Access, mis võimaldab teil sagedamini kasutatavate toiduaineteni jõuda palju kiiremini, häirimata üldist paigutuskorda. Funktsioon Full Open Box sahtel: selline lahendus tootjate poolt tagab toidu veelgi mugavama sisse panemise ja mahalaadimise, isegi kui toiduainete suurus on keskmisest suurem. Kui soovite veelgi rohkem eeliseid, on külmikul funktsioon No frost (toitu ei pea te ise sulatama), kõrge energiatõhususe klass ja kauakestev kompressor. Ilmselt pole keeruline mõista, miks seda külmikut võib leida parimate seas.

Beko RCSA330K30XPN

See Beko külmik on varustatud kõigi olulisemate funktsioonide ja sektsioonidega, muutes veelgi mugavamaks kõikide toiduainete ladustamise. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud - näiteks LED -valgustus, mis on palju energiasäästlikum tarbijale ja parem keskkonnale.

Samsung RB30J3000WW/EO

See mahukas, sügavkülmikuga varustatud külmik omab juba eespool mainitud universaalse jahutussüsteemi, mis tagab ühtlase temperatuuri jaotumise kogu külmkapi peale. Samsung kasutab sellist lahendust pea kõigis oma külmikutes. Seadmel on ka jahutusfunktsioon, No Frost. Kvaliteetne ja funktsionaalne külmik, mis ei jäta ühtki kasutajat ükskõikseks!

külmkapp samsung rb30j3000ww/eo

GODDESS RCE0142GW9E

See eraldiseisev külmik sobib hästi väiksemate perede ja leibkondade tarbeks, mahutades 121 liitrit värskete toodete jaoks ja 52 liitrit külmutatud toodete jaoks. See on üks parimaid oma klassi külmikute seas tänu äärmiselt vaiksele tööle, automaatsele sulatusfunktsioonile ja tõhususele. Samuti tuleb ära märkida ka seadme hea hind.

Samsung RB34T600FSA/EF

Kuigi see külmik on standardmõõdus, siis muudab spetsiaalne SpaceMax tehnoloogi seinu õhemaks, et luua toodetele rohkem ruumi, jättes üldmõõtmed samaks. Ukse riiuleid on suurendatud, et mahutada kuni 2-liitriseid pudeleid. Nii külmiku esi- kui ka tagakülg on hoolikalt läbi mõeldud. Tagumine osa on kaetud tasase kaitsekattega, mis kaitseb mähiseid ja juhtmeid ja muudab puhastamise oluliselt lihtsamaks.

lahtise uksega külmik

Snaigė RF56NG-P5CBNF

Baltikumis väga tuntud tootja külmkapp on varustatud kõigi oluliste funktsioonidega, mis meeldivad kõikidele värske ja tervisliku toidu armastajatele. Fresh Zone sektsioon hoiab nulltemperatuuri, et saaksite liha, kala või mereande veelgi kauem säilitada ning puu- ja köögiviljasahtel on veelgi suurem ja väga hõlpsasti väljatõmmatav. Mainimist väärib ka inverterkompressor, mis tagab veelgi vaiksema, ökonoomsema ja kauakestvama töö.

Beko BU1153HCN

See kompaktne külmik on paigaldatav tööpinna alla, ning saate selle hõlpsasti köögikujundusse integreerida. Lisaks töötab külmik väga vaikselt, olles nii nähtamatu kui ka kuulmatu. 92-liitrisest mahust piisab väikeseks tarbevajaduseks ning seadmel on ka integreeritud 15-liitrine sügavkülmik.

naine avab külmkappi köögis

Lühike juhend külmiku valimiseks

Et aidata leida teil parim nende TOP-seadete seest, peate te teadma kuidas valida külmkappi - teete seda mõne lihtsa nüansi abil.

Külmiku valimisel on oluline:

  1. Otsustada selle konstruktsiooni tüüp. Kahekordne prantsuse disain koos ülemise sügavkülmikuga, alumine või mini-külmik? Kõik need on kohandatud erinevatele vajadustele!
  2. Valida maht ja suurus. Isegi sama suurusega külmikud võivad pakkuda erinevaid võimalusi - selgita välja, mis on Sinu pere jaoks oluline.
  3. Mõelda, milliseid lisafunktsioone vajad. Külmiku automaatne sulatamine, puhkuserežiim, 0-tsoon, bakterivastane kate, kiire külmutamine - enamik neist on ostjate poolt hinnatud võimalused, aga kas ikka vajad neid kõiki?
  4. Pöörata tähelepanu energiatõhususe klassile. D, C, B, A, A +, A ++, A +++ ja muud energiaklassid näitavad, kui palju külmiku “pidamine” maksab - ära seda unusta!
  5. Mõelda kompressorite tüübile ja arvule. Erinevad kompressorid täidavad väga vastutustundlikke protsesse - kui otsid parimat mudelit, siis pööra tähelepanu nende tüübile ja kogusele.
  6. Hinnata täiendavaid funktsioone. Külmiku juhtimine, müra, paigaldustüüp ja stiil on sama olulised mugavuse spetsifikatsioonid, mida ei tohiks tähelepanuta jätta.
  7. Otsustada täpselt, kus külmkapp asetseb. Külmiku jaoks sobiva ruumi valimine tagab õige õhuringluse ja väldib seega täiendavaid probleeme.  
  8. Valida hoolikalt toodete paigutus riiulitel. Isegi kõrgeima kvaliteediga külmik ei tööta nii nagu peaks, kui toodete paigutuse tähelepanuta jätad - järgi mõningaid lihtsaid reegleid ja toit püsib värskemana!

Kõigile neile aspektidele mõeldes on palju lihtsam otsustada, milline külmik teie vajadustele kõige paremini sobib. Kui õiget mudelit pole edetabelis, leiate Kaup24.ee-st veelgi rohkem võimalusi, kus külmikuid müüakse väga hea hinnaga.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.