Kasulikud nõuanded

Näpunäited robotniiduki valimiseks

Vaata kõiki robotniidukite pakkumisi
05.05.2021
robotniiduk niidab aias muru

Tänapäeval saab paljusid majapidamistöid usaldada tehnika hoolde. Säästate aega ja seade täidab tööd täpselt ja süsteemselt. Üks selline abiline, keda võib hoovides üha tihedamini näha, on robotmuruniiduk. Robotniiduki valimisel on siiski soovitatav mitte kiirustada. Enne seadme ostmist peate hindama oma maatükki. Valesti valitud seade ei vasta ootustele, kulutate suure summa ja lõpptulemus ei tee teid õnnelikuks. Siin on mõned põhilised näpunäited parima robotniiduki valimiseks.


Muru pikkus ja töödeldav ala

Roboniiduk tuleks valida vastavalt töödeldavale murualale. Kui teie maatükk on kuni 1,3 hektari suurune, vajate vähem võimsat kuis samas ka soodsamat mudelit. Kui krunt on rohkem kui 4 hektarit, tuleks valida võimsam seade, millel on pikem kasutusaeg peale aku laadimist. Üks sellistest mudelitest on Gardena Sileno + 1300. See muruniiduk on võimeline niitma kuni 5 hektari suurust murupinda koos integreeritud SensorCut süsteemiga, mis takistab robotil murule triipude jätmist ja muru ühtlast lõikamist. Maksimaalne kalle seadme töötamiseks on 35 kraadi. Seda tüüpi robotniidukid saavad suuremal murualal ideaalselt hakkama, ületavad künkaid ja nõlvad ilma suurema vaevata ning naasevad seejärel ise laadimisjaama. Pärast laadimistsüklit töötab seade pidevalt umbes 65 minutit.

robotniiduk Gardena Sileno

Seadme iseärasused

Kuigi robotite takistused ei ole tänapäeval probleem, peate siiski hindama, kas muru niitmine on keeruline protsess või lihtne ja kiire. Seetõttu on oma aeda parima mururoboti valimisel oluline krundi suurus, künklikkus, haljastus. Kui teie maatükil on palju taimi, bassein või muud takistused, tasub mõelda robotile Landroid M700 Worx WR142E. Selle roboti üks suurimaid eeliseid on keskkonnateadlikkuse funktsioon. Integreeritud tehisintellekti süsteem võimaldab täpsemat ja kvaliteetsemat tööd. Seade sobib muru niitmiseks servadel, kitsastes nurkades ja nõlvadel kuni 35-kraadise kaldeni. Worxi mururobotit juhib mobiilirakendus. Kui teil on väike, kuid keeruline maatükk, tasub kaaluda nutikat mururobot Gardena Sileno City 500m2. Punktlõikamise funktsioon võimaldab teil niita raskesti ligipääsetavaid alasid, samas kui funktsioon CorridorCut tagab, et niiduk saab toimetada kitsastel mururibadel, mille laiused ulatuvad vaid 60 cm-ni. See robotniiduk on varustatud ka ülitundlike kokkupõrke anduritega. Seadme tõstmisel sunnib ​​andurite komplekt labad koheselt seisma jääma, vältides sellega vigastusi ja ohtu elule.

robotmuruniiduk niidab muru

J