Kasulikud nõuanded

5 moenippi naistele, mis tõstavad enesekindlust

26.01.2021
stiilselt riides naised

Kõigil naistel on võime olla stiilne. Ehkki oma isikliku stiili arendamine võib võtta aastaid, on üks olulisemaid aspekte selle juures enesekindlus. Kuid enesekindlust on ka kõige keerulisem saavutada. 

Me kõik tahame teada enesekindluse saladust. Mõned inimesed usuvad, et kõik on seotud positiivse vaimse suhtumisega, teised aga arvavad, et see on seotud rikkuse ja eduga. Võib aga kindel olla, et enesekindlus on seotud ka riietumisega, sest pole saladus, et see, mida te kannate, mõjutab teie enesetunnet. Enesekindel riietumine on aga midagi enamat kui lihtsalt uusimate trendide kandmine, see seisneb selles, et tunnete end hästi selles, mis teil seljas on ja olete enesekindel igas olukorras. Enesekindlust annavad juurde ka riietuse juurde sobivad aksessuaarid, lugege lähemalt, kuidas ehteid rõivaste juurde kombineerida.

Rõhutage oma parimaid omadusi

Keegi pole täiuslik. Ja keegi ei eelda, et te oleksite. Iga stiil või trend ei sobi igale kehakujule. Kui teatud naiste riided on moes, ei tähenda, et peate seda kandma. Tutvuge 2020-2021 sügis-talve hooaja naiste moesuundadega, et endale sobivad trendid leida. Riietuge taktitundeliselt, valides trende, mis toovad teie parimaid omadusi esile. Igaühel on oma kehas külgi ja omadusi, mida te armastate või häbenete, nii et peate oma parimad omadused välja selgitama ja neid näitama hakkama. Rõhutades enda armastatud omadusi, tunnete end kindlalt, teades, et ka teised näevad neid. Kui teil on hämmastavad jalad, kandke jalgade esiletõstmiseks lõhikuga seelikut või sirgelõikega pükse. Kui olete lühike, siis aitavad lihtsad ja minimaalsed disainid teie keha pikemaks muuta. Liivakellakujulise kehaga peaksite püüdma rõhutada enda väikest vöökohta, samal ajal kui pirnikujulisel on kõige parem kanda tumedamaid toone oma alakehal, et suunata tähelepanu ülaosale. Mis iganes see on, mis teie kehakuju juures parim omadus on, pange see enda kasuks tööle.

enesekindel naine ilusates riietes kollase ülikonnaga naine

Riiete kangas ja muster on väga oluline

Kõigil kangastel on erinevad omadused ning need sobivad ja hoiavad erinevatele kehadele erinevalt, nii et mõned ei pruugi teile sobivad olla. Vältige liiga läikivaid kangaid, mis meelitavad valgust ja võivad mõnikord esile tuua teie keha need kohad, mida te häbenete ja rõhutada ei taha. Valige selle asemel mattkangad. Õige värvi ja lõikega kangas muudab teid saledamaks. Kõik ei ole mustrite osas eriti suured fännid, kuid kui teate, kuidas neid kanda, saab neid teie kasuks ära kasutada. Üldreegel on see, et te ei soovi, et muster liiga domineeriv oleks. Lühemad inimesed peaksid vältima laiu ja suuri mustreid ning valima väiksema kujunduse ja pikemad inimesed peaksid valima horisontaaljoontega mustri, mis rõhutab laiust, toovad teie pikkusele tasakaalu ja annavad salendavama efekti.

täpilise mustriga kleit ruuduline naiste pintsak vertikaalsete triipudega kleit

Ärge katke värve

Inimesed reageerivad värvidele ning teatud värvid kutsuvad esile kindlat meeleolu ja reaktsioone, nii et õppige, millised värvid annavad teile just hea meeleolu ja enesekindluse. Katsetage erinevaid toone, et teada saada, millised värvid teile sobivad ja kuidas neid enda kasuks pöörata. Hea trikk on kasutada külgedel tumedaid toone, et vöökoht näeks väiksem välja ja erksaid värve kasutada aladel, mis teile meeldivad, et neile tähelepanu juhtida. Pidage meeles, et ere huulepulk võib muuta kogu välimust ja anda teile täiendava enesekindluse. Lugege lähemalt, kuidas erinevaid värve kombineerida.

punasesse riietatud stiilne naine julge stiiliga naine

Must on alati kindla peale minek

Miski pole meelitavam kui must värv ja see on enesekindluse suurendamiseks parim värv. Kui olete enda stiiliga nullpunktis, keskenduge lihtsalt trendidele ja kujunditele ning pange erinevad musta toonid kokku, et anda endale lihtne, kuid glamuurne välimus. Lisage kõikidele mustadele riietele sügavust, segades erinevaid tekstuure ja kangaid või proovige nahatooni või valget detaili, mis annab kogu mustale välimusele värskust ja muudab teid veel šikimaks.

musta riietatud naine mustad riided ja detailid stiilselt musta riietatud naine

Riietuge mugavalt

Kui te ei tunne end riietuses mugavalt, on tõenäoline, et te ei tunne end ka enesekindlalt. Kõigepealt veenduge, et näitaksite õiges koguses nahka, kuna liigne paljastus on üks viis, kuidas võite end koheselt ebamugavalt tunda. Mugav riietus tekitab teis ka mugava ja vaba enesetunde, kuid see ei tähenda alati just tavaliste dresside kandmist. Mugav riietus ei pea olema riided, mida kodus toas kannate, vaid mugavad riided võivad ikka olla ka trendikad ja viisakad. Kõigil on mugavuse tase erinev ja mõned tunnevad end üles lööduna mugavamalt kui vabaaja riietega, nii et leidke see, mis just teile mugavust pakub! Lugege lähemalt, kuidas endale sobivad teksad valida ning milliste jalanõude stiiliga neid kokku sobitada.

mugavalt riides naine mugavate riietega naine

Kuidas hindate seda postitust?