Kasulikud nõuanded

Millised on mobiilse õhukonditsioneeri eelised?

Vaata kõiki mobiilsete konditsioneeride pakkumisi
11.05.2020
mobiilne õhukonditsioneer sinisel taustal

Mobiilne õhukonditsioneer on ideaalne kaaslane kõikjal, kus oleks vaja jahutust - olgu see siis teie elutuba või matkasuvila. Õhukonditsioneer puhub jahedat õhku, mis muudab teie olemise palju paremaks palaval suvepäeval. Samuti saate reguleerida puhumiskiirust: nõrk, keskmine ja tugev. 

Konditsioneere on olemas väga palju mitmeid erinevaid ning nende valimine võib olla üpriski tülikas. Selleks, et saaksite oma valiku kiiresti ja mugavalt tehtud võiksite esialgu uurida, kuidas üldse valida endale sobivat mudelit?


Uurime mõningaid eeliseid, mida pakuvad mobiilsed õhukonditsioneerid ja kuidas aru saada, milline seade just teile sobib.

Installimine pole nõutav 

Mobiilne konditsioneer ei vaja erilist paigaldust, seega kliimaseadme seadistamiseks pole vaja kutsuda professionaali. Masina paigaldamine on suhteliselt riskivaba, kuna soe õhk eemaldatakse kaasas oleva toru abil akna kaudu või ventilatsiooni väljatõmbe torustikuga. Teie ülesandeks on otsida lihtsalt väljalaskevooliku väljapääs ja oletegi valmis oma uut konditsioneeri kasutama.

Lihtne transportida

Mobiilne konditsioneer ehk teisaldatav õhukonditsioneer ei vaja spetsiaalset paigaldamist seega on seda imelihtne transportida. Tänu sisseehitatud ratastele ja mugavale käepidemele ja kergele kaalule on masinat võimalik hõlpsasti ühest ruumist teise viia. Seega, kui tunnete, et vajate magamistuppa jahedamat õhku, võite ilma probleemideta võtta oma konditsioneeri elutoast ja panna see mõneks ajaks magamistuppa.

Jahutab ja kuivatab samal ajal

Väga suureks plussiks mobiilsete kliimaseadmete juures on veel see, et nad mitte ainult ei jahuta õhku, vaid ka kuivatavad seda.. See on väga oluline näiteks siis, kui teil on allergiaid ja on vajalik, et õhuniiskuse tase püsiks madal. Samuti, kui elate kõrge õhuniiskusega piirkonnas, teate, et niiskus võib olla sama ebamugav kui kuumus, aitab masin teid hädast välja. Kui niiskus teie toas püsib kauem kui kuumus, on paljudes mudelites režiim nimega “ainult niiskuse eemaldamine”, mis eemaldab niiskust ka tuba jahutamata.

Alternatiivne jahutus

Paljudes matkasõidukites või reisitreilerites on enamasti ebausaldusväärne jahutussüsteem, mis ei suuda korraga tervet sisemust jahedaks teha, kuid kvaliteetse konditsioneeriga sellist probleemi pole. Kui olete minemas ajutisele puhkusele või suvekodusse ning soovite oma ruumides mugavalt olla, ilma et peaksite tohutult higistama ja varju otsima, siis on mobiilne õhukonditsioneer teile. Mobiilne kliimaseade pakub ainulaadset jahutuslahendust, mis sobib ideaalselt väikestesse eluruumidesse näiteks haagissuvilasse.

Kaasaskantavad kliimaseadmed muutuvad populaarsemaks kui kunagi varem. Kuna üha rohkem inimesi teadvustab selle omamise eeliseid, kasvab nende populaarsus iga aastaga. Samuti võrreldes teist tüüpi seadmetega on mobiilsed kliimaseadmed ruumide jahutamiseks üks odavaim viis. Jahutusvõimaluste kaalumisel võite mõelda sellele, et mobiilne õhukonditsioneer võiks olla just see, mida vajate.

Klientidele meeldib see postitus

3.5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?