Kasulikud nõuanded

Miks valida koju sametkangaga diivan?

Vaata kõiki diivanite pakkumisi
29.12.2021
mereroheline sametdiivan elutoas

Oma elegantse välimuse ja tundega sametdiivan näeb tõesti välja ja tundub luksuslik. Sametil on erinevalt teistest kangastest nõtkus, muutes selle teie kodu tõeliseks stiilielemendiks. Kuid me mõistame, et sametdiivani valimine võib alguses tunduda pisut hirmutav. Jagame viit põhjust, miks valida oma koju just sametdiivan!

See tundub suurepärane

Esimene asi, mida märkate, kui tegemist on sametiga – see tundub lihtsalt nii imeline teie käe vastas! Kes suudaks vastu panna, et mööda seda rikkalikku kangast oma kätt üles-alla liigutada. Tänu sellele on luksuslikel sametdiivanitel ja -mööblil oma olemuselt väga hubane ja kutsuv tunne, mis teeb neist suurepärase valiku hubase elutoa miljöö loomiseks. Velvet on saadaval ka erinevates värvides, muutes olemasoleva interjööriga sobitamise veelgi lihtsamaks või luues sellise õhkkonna, millest olete alati unistanud!

vanaroosa sametdiivan

See on praktiline

Üks küsimus, mida kindlasti endalt küsite: kas sametist diivanid on praktilised? Muidugi näevad nad suurepärased välja, kuid kas nad peavad vastu ajale ja igapäevasele kasutamisele? Kunagi oli see kangas kõige rikkalikumate ja peenemate mööbliesemete jaoks ning arvame sageli, et samet on õrn ja seetõttu raskesti hooldatav. Tegelikult pole see tõsi! Sünteetiline samet, näiteks kvaliteetsest polüestrist valmistatud samet, on vähem tundlik plekkide suhtes, pleekimisele või muljumisele. Nii saate sameti tõelise välimuse ja tunde, kuid lisakaitsega.


Kas sametdiivaneid on lihtne puhastada? Lühike vastus on jah! Sametist diivanit on palju lihtsam puhastada ja hooldada, kui arvate. Parimate tulemuste saavutamiseks puhastamisel proovige tegutseda niipea, kui leke või jälg ilmneb. Seda seetõttu, et sametit on palju lihtsam puhastada enne, kui plekk pealmisest pinnast läbi läheb. Kõik, mida vajate, on pehme lapp ja veidi sooja seebivett, hõõrudes ringjate liigutustega. Seejärel jätke materjal õhu kätte kuivama või kasutage protsessi kiirendamiseks fööni.

See on vastupidav

Praktilisus ja vastupidavus käivad käsikäes, kui mõelda, millist diivanit oma koju valida. Seetõttu on 100% polüestrist lühikese karvaga samet, mida paljud ettevõtted oma diivanite ja mööbli jaoks kasutavad, testitud ja on teada, et see on vastupidav.

Sametist on ka raske kinni haarata, kuna sellel ei ole lahtisi niite ega kõrgendatud kudumeid, mis end nööpide või tõmblukkude külge kinni saaksid haakuda. Paljud polüestersametid on määrdumiskindlad, nii et toidust või mustusest tekkinud kerged jäljed on lihtsasti eemaldatavad.